• Kde sehnat stare kolo? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kde sehnat stare kolo?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Kde sehnat stare kolo?

  • Drhne kolo



    Další informace


  • Kde sehnat toto kolo



    Další informace


  • Kde mám sehnat displej na Cube1 K55?



    Další informace


  • nemohu sehnat akordy VLAKY- JIŘÍ ŠTĚDROŃ,kdo je má, nebo ví kde je sehnat, poraďte, díky

    Jinak zdravím, všechny na tomto portále, jsem rád, toto funguje. Manželce se moc líbí a já bych se ji chtěl naučit hrát, předem díky za rady

    Další informace


  • kde koupit 5 let staré hry?



    Další informace


    Kde můžu najít a přihlásit se na své staré ICQ?



    Další informace


  • Jak prokázat, že je kradené kolo moje?

    Kdyby mi někdo neznámý ukradl jízdní kolo, od něhož nemám účtenku, a já pak našel u někoho identické kolo, jak bych ho mohl legálně získat zpět a jak prokázat, že je moje?

    Další informace


  • Jak vybrat kliky na jízdní kolo, když nevím, jaký závit je v ose?

    Myslel jsem, že když mám meridu a na ní kliky od Shimana, tak by tam měly pasovat všechny kliky od Shimana.

    Další informace


    Kde v Praze/Pardubicích/HK koupit stylové kolo typu cruiser/urban ?

    Již dlouho ho nemohu nikde v této oblasti sehnat(vzdálený e-shop nechci, kolo si chci vyzkoušet)..Znáte nějaké konkrétní obchody? Mám hledat spíš v prodejnách kol nebo ve skateshopech apod.? Příklad - a href"http://venicebeachbicycles.com/wp-content/files/Mint-green-beach-cruiser.jpg" rel"nofollow" http://venicebeachbicycles.com / hellip /a

    Další informace


    Jaké oblečení si mám pořídit na kolo? Hlavně proti dešti a propocení!! A můžete poradit i jiné vychytávky cyklistické!?

    Moc se v tom nevyznám. Jezdím jen v elastakach, tričku + mikině.. ale jak sprchne, tak jsem promočená.. logicky :-) a taky se propotím a pak je mi zima (na to asi funkční prádlo nějaké) prostě jaké věci si mám koupit, existuje nějaká pláštěnka taky?? a co sluneční brýle? ty moje klasické se mi mlží. A co pláštěnka na baťoh, je něco takového a je to praktické? Jakou bundu, abych nevypadala jako vzducholoď.. a jaké boty? Některé jsou prý ke konkrétnímu šlapátku.. jak to funguje? Chci objednávat i na netu. Nechci se tedy na vše ptát v obchodě a pak říct ..DÍK, ČUS, JDU SI TO KOUPIT Z NETU.. :-D Tak prosím a jakékoliv rady!! DĚKUJI!!! BUDU RÁDA I ZA ZNAČKY, JAKÉ DOPORUČÍTE!!!! :-)

    Další informace