• Kde studovat obor fyzioterapeut - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kde studovat obor fyzioterapeut . Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Kde studovat obor fyzioterapeut

 • Dá se studovat obor historie?

  Ano dá. na internetu je mnoho odkazů na vzdělávací instituce kde se tento obor studuje.Jen malá drobnost. Bude mít historik uplatnění na trhu práce větší než třeba absolvent vysoké chemické fakulty, či strojař apod. ?

  Další informace


 • Poradíte s výběrem vysoké školy?

  Jsem ve třetím ročníku gymnázia. Vím, že chci jít na vysokou školu, učení mi nedělá problém. Bohužel nevím jakou vysokou školu vybrat - ve všech předmětech mám velmi slušné známky, dokázal bych si sám sebe předsavit jako doktora, právníka, ekonoma.. Nedělá mi problém ani matematika. Po studiu VŠ bych chtěl zkusit pracovat v zahraničí, jazyky mi nedělají problém. Rozhodně bych ale nechtěl jít studovat na soukromé VŠ, na to nemám dostatek financí. Vím, že bych se měl rozhodnout podle toho, co mě baví - ale nic takového neexistuje, všechno mě baví stejně. Rád sportuji, hraju na klavír, ale vůbec nevím, co studovat. Moji rodiče taky nevědí, na co se hodím. Zkoušel jsem i různé testy osobnosti, mírně u mě převládá humanitní typ. Nevím, co mám dělat.Původní neotázkaNevím, jakou vysokou školu mám studovat

  Další informace


  Mám studovat psychologii, zajímají-li mě poruchy osobnosti aj.?

  Baví mě psychologické věci. Poruchy osobnosti (psychopati, blázni...). Vím, že to zní hodně amatérsky, ale nevyznám se v tom všem na netu. Co mám být v budoucnu? Psycholog, psychiatr? Chci zkrátka diagnostikovat, studovat lidi s vážnými poruchami osobnosti. Snažila jsem se to najít na netu, ale je toho hrozně moc. Pokud tedy umíte hledat lépe než já nebo rovnou znáte odpověď, prosím napište.

  Další informace


  Myslíte, že má do budoucna smysl studovat Hornicko-geologickou fakultu?

  Postupně se stejně doly budou zavírat. Takže kdybych to dostudovala, tak nevím, zda by mi byla tahle škola platná.Zaujal mě obor Hornictví - Těžba nerostných surovin a jejich využívání. Ale nevím, zda si vybrat tohle a nebo FBI - Havarijní plánovaní a krizové řízení, či ještě Technika požární ochrany a bezpečnosti průmyslu.Mám vystudovanou Střední Stavební a vůbec nevím, kterým směrem se nejlépe ubrat a tyhle obory jsou aspoň kombinované, což potřebuji.Požáry mě děsně fascinují a přijde mi to strašně zajímavé a zase k hornictví mám takový srdeční vztah. Tož tak já nevím.Díky za vaše názory :)

  Další informace


  Mohu dálkově studovat a přitom mít práci na plný úvazek ?

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda je možnost být vedený jako student dálkového studia na střední škole a přitom být normálně zaměstnaný ? DěkujiDoplňuji:Jde mi o to jestli při dálkovém studiu střední školy maturitního oboru mohu být vedený jako student a zároveň zaměstnanec na plný úvazek :)

  Další informace


  Lze na některé VŠ studovat specializaci v pedagogice kombinovanou formou?

  Případně máte někdo zkušenosti s individuálním plánem na některé fakultě v oboru specializace v pedagogice? Díky

  Další informace


  Které obory je dobré dnes studovat? (Jaké jsou obory budoucnosti?)

  Ty, které jsou potřeba pořád - doktoři, vědci, policisté, právníciDobré jsou i technické obory, ale dost lidí se na ně hlásí a časem se stane to co se děje teď s ekonomama, psychologama a tak, je jich moc a jen titul nestačí, oni si lehce vystudovali školu, ale nemají co nabídnout aby se prosadili.Doplňuji:Gulag - gt srovnáváš nesrovnavatelný a to fyzickou a psychickou práci. Když posadíš zedníka k céčku, tak nic nenaprogramuje. Opačně, programátor ti asi zeď dobře taky nepostaví. To neznamená, že zedník je lepší než programátor.Osobně bych řekl, že lehčí je postavit tu zeď, než programovat. A nejtěžší je řídit lidi.

  Další informace


  Kdybyste mohli jít cokoliv studovat, co by to bylo?

  psychologie

  Další informace


  Kde studovat MBA?

  Možností je hodně, stačí se trochu porozhlídnout, např. a href"http://www.ebschool.cz." rel"nofollow" http://www.ebschool.cz. /a

  Další informace


  Kde sa dajú študovať dinsauri a v akej práci sa to dá uplatniť?

  Aj zahraničie... ďakujem.

  Další informace


  Kam jít studovat anorexii?  Další informace


  Kam bych měl jít studovat farmacii?

  Dobrý den, chtěl bych chtěl zkoumat a vymýšlet nové léky nebo třeba i pracovat s jedy někdy v laboratoři. Na jaký obor VŠ bych měl jít? Nechci prodávat léky v lékárně. Je mnoho oborů např. farmakologii a toxikologie na UK ale všechny jsou jako doktorské studium. Tam bych šel ale nevím co před tím. Všeobecné lékařství? Můžete zmínit i název univerzit a názory na ně. Děkuji za odpovědi :)Byl bych rád za normální odpovědi... Ne za blbé kecy ) od osoby, která si na internetu musí dokazovat své znalosti z dějepisu, které se učí na ZŠ :)

  Další informace


  Je náročné studovat na lékařské fakultě?

  Je náročné studovat na lékařské fakultě?A když ji vystudujete a dsotanete titul co děláte než složíte atestaci?

  Další informace


  Je lepší studovat něco, co tě nebaví a nejde ti to, nebo jít do práce, která by tě bavila, nebo rovnou podnikat?

  Ahoj, jsem v prváku na vysoké na strojárně, udělal jsem průmyslovku se zaměřením na auta. Na žádné vysoké není první 3 roky do bakaláře zaměření na auta, jenom strojírenství, což mě vůbec nebaví, drtí mě totálně matika a fyzika, hnusí se mi ta škola, chtěl bych dělat práci, co mě baví, s autama, né jako automechanik, ale např. jako vedoucí servisu, mám maturitu z autodiagnostiky, tak třeba dělat diagnostiku aut. Přítelkyni mám v Brně, studuju v Ostravě, mám plán, že se tam přestěhuju jak za ní, tak za prací. Nebo třeba v něčem podnikat, nějak jsem o tom nepřemýšlel, ale taky jedna z možností. Na druhou stranu nechci zklamat otce, který tak ve mě věří, ale přece diplom nezaručuje úspěšný život, ne?? Není lepší tedy dělat něco, co člověka baví, přestěhovat se za přítelkyní, než to, co se mu hnusí, jo, jediná výhoda jsou koleje, je tady prdel, ale co z toho? Díky za názory.

  Další informace


  Dá se něco dělat, když mě nemocnice nechce uvolňovat na konzultace dálkového studia na vyšší zdravotnické škole?

  Pracuji jako zdravotní asisten v nemocnici. Letos jsem začala studovat dálkově vyšší zdravotní. Nyní mě nechtějí pouštět z práce. Dá se něco dělat? Nebo musím školu ukončit.

  Další informace


  Dobrý den chtěla jsem se zeptat zda je možnost v Praze studovat sálovou sestru,a kdyžtak na jaké škole?

  moc děkuji za odpověď Klára

  Další informace


  Co studovat, jsem-li spíše humanitně zaměřen? Pokud historii, kde je možné se uplatnit?

  Pomalu se blíží výběr vysoké školy a já se rozhoduji, co vybrat. Každopádně chci něco humanitně zaměřeného. Ne že bych chtěl lacině diplom, ale na matiku jsem prostě levý. Velice rád bych se věnoval historii nebo jazykům, ale nevím, jestli bych se s tímhle uplatnil. Taky jsem přemýšlel o právech, s těmi se dá uplatnit prakticky všude, ale nevím, jestli by mě to bavilo tak jako historie nebo jazyky. Přemýšlel jsem o dvouoborovém studiu historie a hudební teorie, nebo anglický + španělský (francouzský) jazyk. Co byste poradili? Co by případně mohl takový historik dělat?Díky za odpovědi.

  Další informace


  Co studovat Finance nebo  Další informace


  Chci dálkově studovat na VOŠ.Bude mi toto vzdělání k něčemu?Názory se různí.Je mi už přes 35 let.Díky

  Toť otázka.Na ni se nedá jednoznačně odpovědět. Kde pracujete? Chybí Vám další kvalifikace pro výkon tohoto povolání? Nebo chcete studovat jen ze zájmu apod.? Věk nehraje roli. Systém celoživotního vzdělávání...

  Další informace


 • Dokáže zkušený fyzioterapeut narovnat křivé rameno a meziobratlovou lopatku jakožto následek letitého sezení u PC?

  Pokud je to třeba jen na jedné straně?Jaké cviky to spraví? Dalo by se to nějak upravit i doma bez pomoci odborníka např nějakým cvičením?

  Další informace