• Kdo byl ve 20. století nucen kvůli svému dílu a kvůli protirežimní angažovanosti opustit domov? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kdo byl ve 20. století nucen kvůli svému dílu a kvůli protirežimní angažovanosti opustit domov?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Kdo byl ve 20. století nucen kvůli svému dílu a kvůli protirežimní angažovanosti opustit domov?

 • vysvětlit název díla Kde domov můj ?  Další informace


  kdo vymyslel, že v 70. letech minulého století se hodinky nosily na ruce ciferníkem dolů?  Další informace


  Koupili by jste svému malému dítěti ilustrovanou encyklopedii o sexu (samozřejmě přiměřenou věku)?  Další informace


  Jeden dětský domov = kolik dětí?  Další informace


  Domov jak holobyt  Další informace


  Co dát svému klukovi k narozeninám?  Další informace


  Chodíte do práce kvůli šéfovi nebo kvůli tomu, že Vám dává na chleba?  Další informace


  Budete se dívat dnes v 16:00 na první zápas Petra Čecha proti svému bývalému klubu Chelsea?  Další informace


 • Domov důchodců a odevzdání bytu  Další informace


 • Sháním komiksy Watchmen - Strážci. Kolik je celkem dílů (knih)? A jaký je přesný název prvního dílu?

  Zkus je najít na a href"http://www.hellocomic.com." rel"nofollow" www.hellocomic.com. /a Měli by tam být, jsou ale v angličtině (v češtině je skutečně nikde neseženeš) a ta stránka si dělá co chce.S trochou štěstí se ti otevře a bude to tam. Tam je vlastně každý komiks (kromě mangy, na to je zase mangafox nebo mangareader).

  Další informace


 • Který člověk je dle vašeho názoru nejvíce úspěšný v poměru ke svému IQ?

  poznámka: Vynechte sportovce.Podle mě je to Andy Warhol. Ten má IQ 86 a přitom vystudoval vysokou školu a založil nový umělecký směr. Podle mě se jedná o světového velikána v umění.

  Další informace


  Co byste nebyli schopni odpustit svému příteli?

  Příteli odpustím cokoli - od toho jsem jeho přítel...

  Další informace


  Byl v 18. století někdo, kdo si vydělal třeba milion guldenů?

  V 18. století si mistr tesař vydělal asi 9 krejcarů týdně, byli i nějací lidé milionáři?

  Další informace


 • Má člověk právní nárok na přístupovou cestu je svému pozemku?

  Můj kamarád má problém s přístupovou cestou ke svému domu. Nyní vedou k domu cesty 2 (polní). Obě jsou na pozemcích zemědělského družstva (ZD). Na jedné ZD schválně vytvořilo zábranu. Druhou ničí těžkou technikou, takže je někdy osobákem nesjízdná. Kamarád žádal obec, aby mu prodala obecní pozemek, na němž by bylo možno vytvořit alternativní cestu. Ale obec se tím nechce zabývat. Má můj kamarád právo na sjízdnou cestu (když poctivě platí daně)? Má obec povinnost mu vyjít vstříc? Je na to nějaký zákon? Děkuji.Doplňuji:Bumbesi, soudit se s kým?? Myslíš se ZD? Jsou to přece majitelé pozemku, když budou chtít, můžou třeba cestu rozorat a pěstovat tam brambory. Nebo myslíš s městem, že neposkytuje občanovi základní práva (přístup ke svému pozemku (přez to, že za něj občan platí daně))?Jak vidím, právní rady se zde již neposkytují. Škoda.

  Další informace


  Je pravda když mi zaměstnavatel tvrdí že nemůžu opustit prostory provozovny v době zákonné 30-ti minutové pauzy?

  Má pro toto tvrzení zaměstnavatel zákonnou oporu?že nemůžu ani s kamarádem na lavičku před budovu ? Nebo na poštu která se nachází ve stejné budově jako provozovna atd.... ?

  Další informace


 • Co mám koupit k svátku, narozeninám či Vánocům svému příteli za dárek??

  Ahoj, potřebuji poradit. Vůbec nevím, co koupit partnerovi k svátku či narozeninám anebo Vánocům. Prosím o rady.Díky.

  Další informace


 • Kdo je nejhorší člověk 20. století?

  Nejhorší osoba minulého století

  Další informace


 • Máte citový vztah ke svému starému telefonu?

  Mám.I když je používám, jako dva budíky. Nikdy bych je neprodala.Nový jsem dostala a ten používám. Ty předešlé byly též dárky.

  Další informace


 • Musím jít vždy ke svému praktickému lékaři?

  Mám nějakého praktického lékaře někde na druhém konci Prahy, u kterého jsem nebyl 5let a již nevím přesně kde to bylo ani jsem to nenašel a zrovna mám nějaký problém, který potřebuji do konce týdne řešit.Prý mě musí vzít každý lékař jestli mám problém který se zhoršuje a ten mám.Druhý dotaz se týká registrace. Svojí kartu mám doma, protože jsem jsem ji mému lékaři nedonesl ale jsem tam tuším zaregistrovaný. Tedy jak se přeregistruji jinam? A jak najdu mého lékaře, když již nevím jména ani přesnou adresu?Dík.

  Další informace


 • Jak mohu svému psovi zabránit v okusování tlapek?

  Nedávno jsme byli u veterináře s tím, že se náš pes pořád drbe. Dozvěděli jsme se, že má alergii na kuřecí maso. Pravidelně jsme byli na injekcích, chvíli bral nějaké léky a doteď nedostává nic, než suché granule. Teď si ale okusuje tlapky (polštářky a mezi prsty) a bojím se, že za nedlouho zajde až do krve. Kouše se pořád, jako by přestával snad jen tehdy, kdy spí nebo je venku. Co s tím mohu dělat? Mohu mu popřípadě tlapky namazat něčím, co ho bude odpuzovat?

  Další informace