• Kdo namaloval obraz Souboj rytířů? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kdo namaloval obraz Souboj rytířů?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Kdo namaloval obraz Souboj rytířů?

 • Který ze tří králů přinesl který dar? Kdo přinesl zlato, kdo myrhu a kdo kadidlo a proč?  Další informace


 • Co kdybych na aukci pořád dokola přihazoval na nějakej cennej obraz, a přehazoval ostatní přihazující...

  ...až do nějakejch 10 milionů, a pak až by to vodklepli, tak bych řek ře nemám peníze?Co by se stalo? Mohli by mě za to zavřít? Nebo bych to musel splatit? A jde to vůbec takhle, nezjišťuje si nějakým způsobem ta aukční síň, jestli na to ty lidi vůbec mají?

  Další informace


 • Měl ten, kdo se přidal ke koministům více svobody a výhod než ten, kdo se na to vykašlal?

  Svobody asi ne, ale členství ve straně bývala základní podmínkou k získání nějakého důležitého a vedoucího místa. Někdy to místo dostal i výjimečně schopný nestraník, ale žil v neustálých obavách, že ho vystřídá výjimečně neschopný, ale uvědomělý straník. Znám z vlastních zkušeností.

  Další informace


  Kdo zdraví první-ten kdo přichází nebo ten kdo tam je?

  Např. vejdu do kanceláře. Kdo první pozdraví-já nebo ten kdo v kanceláři sedí? Mohu vás pozdravit?Přeji krásný den všem ve spolek. -Mohu vyřídit vzkaz?...a až bude příležitost všechny ode mě pozdravuj že se na ně občas koukám jak bojují,ale zatím se nepřihlásím,musím si spočnout...

  Další informace


  Kdo napsal maxipsa fíka a kdo ho ilustroval?

  Kdo napsal maxipsa fíka a kdo ho ilustroval?

  Další informace


  Kdo je nejsilnějším člověkem v bájích? A kdo je nejsilnější v historii?

  A je jedno z jakých bájí.

  Další informace


  Kdo je frajárka? Kdo je šohaj?

  I když bych to měl vědět, nevím to. Na netu o tom nic není.Doplňuji:Děkuji, ptal se mě na to nějaký Dirk z Německa a odpověděl jsem že Ich denke, dass ist eine ethnographische frajárka Name für ein Mädchen. Potřeboval jsem to potvrdit.

  Další informace


  Kdo zítra práci získá, a kdo ji ztratí?

  Odborníci odhadují, že 65 procent letošních prvňáčků bude jednou pracovat na pozicích, které dnes neexistují, a k dispozici budou mít nástroje, jejichž vývoj zatím ani nezačal.Automatizace se jako důsledek digitální revoluce vbrzku projeví u manuálních profesí s nízkou kvalifikací, zejména ve výrobním sektoru a v logistice. Na druhém místě ohrožených profesí jsou pak prodavači a pokladní, na pomyslném třetím místě řidiči a čtvrtým nejohroženějším odvětvím jsou jednodušší účetní a bankovní poradci. Úbytek těchto pracovních pozic do budoucna lze očekávat, i když pochopitelně nikoli během několika nejbližších let.“ Česká republika může automatizovat téměř 44 procent aktuálně existujících pozic,“ přičemž v rámci tohoto procesu až 65 procent povolání vznikne úplně nově a je těžké předvídat, jaké konkrétní znalosti pro ně budou potřeba.Proto do popředí mnohem více vstupuje schopnost a ochota se kontinuálně vzdělávat.Podstatné avizo pro rodiče a nejmladší generaci je fakt, že budoucnost patří informatikům. Na druhém místě nejžádanějších profesí zítřka se objevuje zdravotnický personál, třetí místo zaujali techničtí odborníci ve výrobě a v průmyslu, na čtvrtém manažeři a páté místo patří pracovníkům v oblasti lidských zdrojů. Burcuje toto sdělení zainteresované k zamyšlení nebo si většina nadále v duchu říká maňana ?Zdroj: Novinky.cz

  Další informace


  Hak se jmenuje obraz, na němž leží tři opilí chlapi pod stromnem a odpočivaji? Kdo jej namaloval?

  prilozeny obraz je z filmu noc na karlstejne ktery prave odkazuje na tuto malbuPůvodní dotazjak se jmenuje a kdo namaloval obraz kde lezi tri opilí chlapy pod stromem a o odpocivaji? diky

  Další informace


  Co ve vás vzbudí umění - obraz, socha, architektura?

  Nemusí to být moderní umění, z jakékoliv doby (gotika, renesance, Egypt)Co to ve vás vzbuzuje - OBECNĚ, prosím - pocity? Myšlenky? Inspiruje vás to?

  Další informace


 • Mám dotaz když mi z ničeho nic vypne obraz na notebooku ale všechno jede jen obraz ne v čem je tedy problém?

  Mám dotaz když mi z ničeho nic vypne obraz na notebooku ale vsechno jede jen obraz ne a když ho resttartuji tak jede bez problémů ... Včem je problém?

  Další informace


  Jak zjistím, když si na Facebooku vytvořím stránku, kdo už ji označil jako to se mi líbí nebo kdo odebírá příspěvky?

  Vše se ti bude zobrazovat v Upozornění na tvém profilu.Především to se mi líbí stránky a přidaných příspěvků.

  Další informace


  Jak zjistit na fb, kdo ze dvou lidí (přátel) poslal žádost a kdo ji přijal?

  Jsme přátelé s jedním klukem a mě by zajímalo, kdo komu poslal žádost o přátelství, jestli já jemu nebo on mně. Docela bych to potřebovala vědět, už si to nepamatuji, jsme přátelé už dlouho )

  Další informace


  Celkom nový HP a lomený obraz pri pozeraní filmov  Další informace


  CRT TV Praktik-nejde obraz  Další informace


  BSPlayer - nehraje mi obraz, ale zvuk ano. ČÍM TO?

  áno, badisko má pravdu.JEDINÝ schopný a bezproblémový prehrávač je KMP.A dokáže toho viac, ako tu bolo popísané, má skutočne funkcie aj pre fajnšmekrov.Je zadara a i s českou lokáciou.do gúglu stačí zadať KMPlayer a vyskočí hafo odkazov na stiahnutie.Doporučujem.

  Další informace


  Ahoj, nejde mi obraz televize u hry The Sims 2... pls poraďte.diky

  Teď nevím jaký obraz máš na mysli (obrazovku u PC, nebo ve hře)

  Další informace


  Ahoj, když třeba natáším obrazovaku v Cute Screen Rec... tak mi zvuk jede normálně, ale obraz je hodně v předu, když

  pouzivam jiny program, zase se mi pociteac zacne strasně sekat... Jak to mam napravit?Doplňuji:Mám notebook HP, který je na trhu teprve rok...Před rokem to byla špička... Má dvou jádrový procesor...Když ale ten program zavřu, jede zase normálně, přitom mám Operační systém XP, takže ten program podporuje...A ne-e, nejsou tam žádné úprvy, pokud vím...

  Další informace


  Adobe Reader 9.2 - Tisknout jako OBRAZ  Další informace


 • Kdo ví, jak vznikl život na zemi a vůbec víte někdo jak vznikl vesmír? já to vim kdo to chce vědět ptejte se.

  Prý je to někde na odpovědích...

  Další informace