• Kdo věří že si člověk může koupit pozemek na Měsíci nebo na Venuši,Marsu...... - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kdo věří že si člověk může koupit pozemek na Měsíci nebo na Venuši,Marsu....... Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Kdo věří že si člověk může koupit pozemek na Měsíci nebo na Venuši,Marsu......

 • Vadilo by, jestli bych při zakládání církve jaksi napsal, že tato víra zahrnuje i to, že lidé v ní věří, že ostatní



  Další informace


  Kdo ví kdo je tento člověk?



  Další informace


  Hrozí mi nějaký trest za ublížení na zdraví, když cizí člověk vstoupí na můj žádně oplocený pozemek a zde ohluchne?



  Další informace


 • Může si člověk koupit tank?



  Další informace


 • Jak je to s převodem orné půdy, louky a nebo zahrady na stavební pozemek?



  Další informace


 • Jak se jmenovala písnička ze seriálu polda z marsu.

  Jak se jmenovala písnička ze seriálu polda z marsu na prima cool. Písnička byla na konci dnešního dílu s tim zpěvákem. Pls pomozte xD

  Další informace


 • Znáte některé sochy či portréty Venuší, které patří k nejslavnějším v dějinách lidstva?

  Doplňuji:Ajeto, já jsem se ptala na zobrazení Venuše. Špatně jste četl otázku. Pokud by byla odpověď k věci, stačilo vložit odkaz a nekopírovat tak dlouhý text.

  Další informace


  Proč lidi věří, že Clintonová způsobí 3. světovou?

  dík za odp.

  Další informace


  Prosím pomozte jim: Co vše museli podstoupit aby mohli využívat v nedaleké minulosti pozemek od JZD nebo chovat zvířata?

  Vyslechl jsem debatu asi 25tiletého středoškoláka o tom, jak se měli za minulého režimu lidé na venkově dobře. Podobné řeči se omezují na to, když dá selátku denně 3 kila žrádla, že to přibere víc, pak se to zabije a je jídlo pro všechny. Jsou zde 60tiletí kteří mohou něco vzpomenout? Nebo dnes se selátko koupí a žije se tam zle? Za jakých podmínek mohli využívat třeba pole?

  Další informace


  Jak se jmenuje první člověk, který byl na měsíci?

  To je opravdu takový problém zadat takový dotaz do google ? a href"http://cs.wikipedia.org/wiki/Neil_Armstrong" rel"nofollow" http://cs.wikipedia.org/ hellip /a

  Další informace


 • Potrebuji rychle prodat stavebni pozemek muze nekdo poradit kam se obratit? Mam inzerat ve 3 realitkach a nic.

  Pomuze jedine vyrazna sleva. Vyveste po domluve i v obci , meste , kde se pozemek prodava. -iv-

  Další informace


 • Za jakých podmínek může policie vstoupit na soukromý pozemek?

  § 40 zákona o PČR:Vstup do obydlí, jiného prostoru nebo na pozemek(1) Policista je oprávněn vstoupit bez souhlasu uživatele do obydlí, jiného prostoru nebo na pozemek a provést tam potřebné úkony nebo jiná opatření jen tehdy, jestliže věc nesnese odkladu a vstup tam je nezbytný pro ochranu života nebo zdraví osob anebo pro odvrácení závažného ohrožení veřejného pořádku a bezpečnosti.(2) Oprávnění podle odstavce 1 má policista také v případěa) důvodného podezření, že se na místě uvedeném v odstavci 1 nachází zemřelý,b) pronásledování osoby, neboc) vstupu do jiného prostoru nebo na pozemek, má-li důvodné podezření, že se tam nachází týrané zvíře.(3) Policista je oprávněn za účelem vstupu na místo uvedené v odstavci 1 toto místo otevřít nebo jiným způsobem si do něj zjednat přístup, v případě nutnosti i za použití síly.(4) Policista je povinen při vstupu do obydlí, jiného prostoru nebo na pozemek a při následných úkonech zajistit přítomnost nezúčastněné osoby nemusí tak učinit, hrozí-li nebezpečí z prodlení nebo by mohlo dojít k ohrožení života anebo zdraví nezúčastněné osoby.(5) Po provedení úkonů nebo jiných opatření je policista povinen bez zbytečného odkladu vyrozumět uživatele obydlí, jiného prostoru nebo pozemku a zajistit zabezpečení tohoto místa, nemůže-li tak učinit uživatel nebo jiná oprávněná osoba.Zákon o PČR je třeba zde: a href"http://www.zakonyprolidi.cz/cs/2008-273" rel"nofollow" http://www.zakonyprolidi.cz/ hellip /a Kromě toho může policejní orgán vstoupit n

  Další informace


  Může občan ČR, koupit na Slovensku pozemek a zapíšou mu ho bez problému do katastru?

  Já vím, že to před pár lety byl problém, nastala nějaká změna? Už to problém není?Našla jsem inzerát od MMreality, kde prodávají chatu na Slovensku včetně pozemku.Všem předem děkuji za odpovědi.

  Další informace


 • Myslíte si, že lidi věří v jistou filozofii na základě její světové dominance?

  Myslíte si, že kdyby Římané vyvraždili křesťany, tak by křesťanství dnes nebylo nejrozšířenějším náboženstvím?A myslíte si, že kdyby nacisté dobyli Evropu a v roce 1990 byla revoluce podobná té, co opravdu byla, tak by dnes nacismus nebyl zakázaným směrem, ale komunismus by byl?

  Další informace


  Mohl bych chvíli žít na Marsu se stejným vybavením jako mají např. horolezci na Mount Everestu?

  Zdravím,řekněme, že bych se najednou teleportoval na Mars (nebo postupně aklimatizoval, je-li to potřeba) se stejným vybavením jako mají vysokohorští horolezci. Takže bych měl velmi teplé oblečení, dýchací masku + dostatek kyslíkových bomb, případně nějaký stan a teplý spacák...Bylo by možné takhle přečkat na Marsu den či dva? A jestli by byl problém s pitím a jídlem, tak aspoň třeba 2 hodiny?Doplňuji:Díky za odpovědi. Ten problém s tlakem jsem přehlídnul.

  Další informace


 • Ve-shopu jsem koupil hodinky Festina a po měsíci nejdou .Musím je odeslat zpět nebo mohu se záruč.listem k hodináři?

  Nejjednodušší - pošli je zpět s tím, že požaduješ zrušení kupní smlouvy a vrácení peněz (u závady, která se projeví do 6 měsíců se má za to, že existovala už při prodeji a tudíž na to máš právo - pokud jsi hodinky nějak nepoškodil nevhodným zacházením)...A kup si hodinky nové - jiné.-)Var. B - najdi si značkový záruční servis a hodinky se záručákem pošli tam - posíláním prodejci jen vše prodlužuješ.

  Další informace


  Proč někdo věří, že pátek třináctého je smolný den?

  Podle historiků v pátek 13. října léta páně 1307 bylo po celé Francii na příkaz Klementa V. zahájeno hromadné zatýkání rytířů z řádu templářů, kteří byli v průběhu následujících několika let mučeni a někteří z nich také popraveni.V hektické současnosti si ale málokdo spojuje tento den s historií. Dnešní konzumní masy se v pomyšlení na číslo třináct chovají velice pověrčivě. Lidé si často vsugerují katastrofální scénář natolik silně, že se do jisté míry vyplní. Zamykají se doma nebo při sobě nosí ochranné talismany. Jsou také schopni hledat v ciferných součtech dat „pátků třináctých“ další a další třináctky. Tvrdí, že kdo má ve jménu třináct písmen je to znamení ďábla( Charles Manson, Jack The Ripper, Theodore Bundy...). Některé hotely dokonce vynechávají pokoje s číslem třináct a přeskakují třinácté patro. A co je opravdu zarážející psychiatrie má vlastní lékařský název pro fobii ze třináctky - triskaidekaphobia .Koneckonců jak říká jeden z Murphyho zákonů, vodík a lidskou blbost lze nalézt všude.

  Další informace


  1. člověk na Měsíci

  Kdo byl 1. člověk na Měsíci?myslela jsem že Edwin Aldrin,ale prý byl až druhý.. :-(

  Další informace


 • Kdo jako první přistál na měsíci a kdy?

  Ufoni, 10 miliard let po velkém třesku. Od té doby tam nikoho nepustí.

  Další informace


 • Do rána se mi z jezírka založeného asi před 2 měsíci ztratily 2/3 vody. Co s tím udělat?

  Byla použita nová folie a nejsem si vědom jejího protržení. V jezírku jsou již ryby. Děkuji za radu.

  Další informace