• Kdyby se vesmírem šířil zvuk jako na zemi. Na slunci je sluneční erupce. Za jak dlouho ji uvidime a uslyšíme na zemi? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kdyby se vesmírem šířil zvuk jako na zemi. Na slunci je sluneční erupce. Za jak dlouho ji uvidime a uslyšíme na zemi?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Kdyby se vesmírem šířil zvuk jako na zemi. Na slunci je sluneční erupce. Za jak dlouho ji uvidime a uslyšíme na zemi?

  • Kdyby se šlo nazpět po linii času rodokmenu všech lidí na zemi, kdy přibližně by se narodil potom první člověk?



    Další informace


    Přáli by jste si,aby bolest zubu trvala tak dlouho jako orgasmus,nebo aby orgasmus trval tak dlouho jako bolest zubu?!



    Další informace


  • Suseni rajcat na slunci nebo v troube



    Další informace


  • Existují sluneční dioptrické brýle?

    Tak mě to dneska napadlo - bylo docela ostré nepříjemné sluníčko a pan řidič měl dioptrické brýle, clonil si rukou, když už to vážně nešlo - existují takové? A nemyslím ty samozbarvovací... prostě normální tmavé, ale dioptrické.díky :)

    Další informace


  • typy displeju na mobilech a jejich citelnost na slunci



    Další informace


  • Proč je na Mount Everestu taková zima když je to nejblíž Slunci?

    Mount Everest je nejvyšší bod Země. Je tedy nejblíže Slunci a přesto však tam je -30 stupnů. Jak to?

    Další informace


  • Vesmírem pluje oranžový trpaslík...

    Je možné tak dlouho dpoředu vědět co se stane? A myslíte, že tu v tu dobu ještě lidstvo bude. a href"http://www.novinky.cz/veda-skoly/194900-vesmirem-pluje-oranzovy-trpaslik-ktery-se-za-milion-let-srazi-se-slunecni-soustavou.html" rel"nofollow" http://www.novinky.cz/ hellip /a

    Další informace


    Pozorujeme-li dalekohledem planety sluneční soustavy, vidíme je v aktuálním čase, nebo jak vypadaly před nějakou dobou?

    ...dobou?

    Další informace


    Existuje 3D online model pohybu a otáčení planet a měsíců v naší sluneční soustavě?

    Space Engine. a href"http://en.spaceengine.org/" rel"nofollow" http://en.spaceengine.org/ /a Stellarium je taky dobré, ale není 3D ve smyslu, že obsahuje pouze pohled z povrchu Země na oblohu.

    Další informace


    Jaký má vlív sluneční záření na organismus?

    Myslím to tak, jaké to má klady a zápory, jestli něco z toho je :D

    Další informace