• Když kluk vidí hezkou holku a řekne: Dal bych, nebo Dáš mi? Co to znamená? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Když kluk vidí hezkou holku a řekne: Dal bych, nebo Dáš mi? Co to znamená?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Když kluk vidí hezkou holku a řekne: Dal bych, nebo Dáš mi? Co to znamená?

 • Zamilova la jsem se ale ten kluk ma holku!!!!!!!!!!  Další informace


  Neznáte někdo nějakou novější pohádku hezkou?  Další informace


  Když si Váše dcera nebo syn přivede domů kluka/holku zuje se návštěva nebo Vám hamtá po bytě klidně i v kanadách ?  Další informace


  Jsou Češi optimisty, nebo pesimisty? Jsme tak smutní, upjatí a negativní, jak nás občas vidí cizinci, nebo nám křivdí?  Další informace


  Bere-li člověk v úvahu nulu, nevidí nic. Pokud člověk dokáže vidět skrze ni, vidí svět. Jak chápete tato slova?  Další informace


 • Jakou levnou hezkou podlahu v panel..?  Další informace


 • Neznáte nějakou hezkou kriminálku?

  Liberec, ulice Pastýřská...Nádherná betonově šedá....

  Další informace


 • Všimli jste si toho, že brambory mají čím dál horší kvalitu a čím dál vyšší cenu?

  Brambory jako přílohu postupně nahrazuji pokud možno rýží a ta je v mnoha druzích a kvalitách. raději 40 kaček za půl kg. dobré rýže, než 10 kaček za půl kila brambor, které jsou z poloviny odpad a druhá polovina je vodnatá sra.ka

  Další informace


 • Znáte hezkou volnou chatu na silvestra 2013?

  Hledám hezkou útulnou chatu pro cca 10-12 lidí v Jeseníkách za rozumnou cenu. Nemáte nějaký tip nebo známé, kteří pronajímají chatu?

  Další informace


  Co znamená, když kluk, který mě má rád, přijde ke mně a s úsměvem si povzdychne?

  To byste snad měla vědět vy, když ho znáte. Chybí kontext, kdy se tak stane.U každého to může znamenat něco jiného. Povzdechne si nad něčím, ale zřejmě to nebude nic strašného, když se usmívá. Nebo úsměvem odhání něco, co se mu nepovedlo nebo zastírá nesmělost tatd.

  Další informace


  Co je sféra nebo co znamená, když se řekne pohybovat se ve sféře čehosi?

  Sféra-oblast,okruh,obor působnosti.Např. sféra politických zájmů (oblast, okruh), sféra průmyslu (obor působnosti) atd.

  Další informace


 • Kolikrát rychleji vidí moucha?

  ___Raibek: Než člověk, samozřejmě... :DDD

  Další informace


 • Strasne miluji jednu holku a ona mi rekla ze se ji libi jinej tak bych to chtel zkusit znovu ale mam tremu .

  Miluju jednu krasku ona mi rekla ze se ji libi jinej . Jak ji mam prebrat prosim ??

  Další informace


  Když mi kluk dal kopačky, je možné, že mu to karma vrátí?

  Chodila jsem s jednim klukem byl na mě hodnej a pak najednou začal bejt zlej a rozešel se se mnou bylo mi hrozně a chci aby se mu to vrátilo je možné aby mu to vrátila karma ?

  Další informace


  Když děti potřebují peníze, rozumí pojmům Má dáti/Dal tak dobře, že je nezaměňují za výrazy Dá máti/Dal otec?

  1. Je nutností mluvit s dětmi o penězích?2. Kdy a jak začít dávat dětem peníze, buď na jednotlivé nákupy, nebo jako kapesné? Kolik jim dávat peněz atd.? -“Mladým se zdá, že peníze jsou to nejdůležitější v životě. Když zestárnou, vědí to jistě”. Oscar WildeObrázek a href"https:/ixabay.com/cs/kl%C3%A1vesnice-kredit-spole%C4%8Dnost-veden%C3%AD-992915/" rel"nofollow" https:/ixabay.com/ hellip /a

  Další informace


  Jak sbalit holku, která je pořád s kamarádkou?

  Ahoj, chtěl bych se zeptat, jak mám říct holce, kterou miluju, že ji miluju, popř. že bych s ní chtěl chodit, když je pořád mezi kamarádkama a když k nim přijdu, začnou mě její kamarádky zesměšňovat. Navíc domů vždycky jezdí se svou kamarádkou.Kryštof (14)

  Další informace


  Jak na holku, která se mi líbí a chtěl bych s ní chodit?

  Já chodím první rok na střední a ona o dva roky níž (gympl). Vždy, když se potkáme, navážeme dlouhý oční kontakt, ale vůbec spolu nemluvíme, ani se neznáme, vůbec nic, akorát vždy se na sebe zadíváme :) myslíte, že ona taky něco ke mně cítí, jak s ní mám navázat kontakt, jak jí to říct?

  Další informace


 • Kdo byl Robert Louis Stevenson,který vyslovil tuto hezkou myšlenku?

  Umění žít není uměním hrát s dobrou kartou, ale uměním sehrát se špatnou kartou dobrou hru. Je to tak opravdu v životě?

  Další informace


 • Vidí zvířata barevně nebo černobíle?

  Jak které zvíře a ani barevně ani černobíle.Viz následující:Vidí pes různé barvy?Jelikož se psů nemůžeme zeptat, víme to jen podle nepřímých důkazů. S jistotou víme, že psí oko má odlišnou stavbu od toho lidského a nepodobá se mu ani počtem buněk, které nám pomáhají rozlišovat barvy. Z výzkumů vyplývá, že svět psíma očima určitě není černobílý, ale je velmi pravděpodobné, že červenou a zelenou psi nevnímají tak jako my, ale rozlišují určité barvy a odstíny. Na rozdíl od lidí ale vidí velmi dobře i za šera nebo i za tmy. Vidí obrysy předmětů kolem sebe, jako by zářily. Také dovedou lépe rozpoznat pohyb a velmi rychlé blikání světla. To by mohlo znamenat, že místo filmu v televizi vidí jen rychle se střídající obrázky.

  Další informace


  Kde velkotlamec, nebo ďas mořský bere energii pro světélko? Nebo jak to funguje?

  Jedná se o bioluminiscenci, nejefektivnější zdroj světla. Kam se hrabou LED diody. Světlo vzniká chemickou reakcí, která by se zjednodušeně zapsat jako luciferin + kyslík → oxyluciferin + světlo. Více ve zdroji.

  Další informace