• Když mám trojku z maturity z anglického jazyka, jaká je má jazyková úroveň v tomto cizím jazyce? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Když mám trojku z maturity z anglického jazyka, jaká je má jazyková úroveň v tomto cizím jazyce?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Když mám trojku z maturity z anglického jazyka, jaká je má jazyková úroveň v tomto cizím jazyce?

 • Také vám vadí že i když jsme v Česku je dost vecí je v anglickém jazyce?

  Příjde mi jako bychom byli v Anglii v rádiích se hrají anglické písničky víc než ty české..Nevím,ale mě se čeština líbí.

  Další informace


  Pomahali byste vice v realnem zivote cizim lidem, pokud by vam nad hlavou svitil pocet bodu za pomoc?

  Pomahali byste v realnem zivote vice druhym a cizim, jako zde, pokud by vam nad hlavou svitil pocet bodu za poskytnutou pomoc/ nejaktivnejsi pomomahajici za mesic/ celkove skore// dobre uznavam, tak jine viditelne misto:)) Nebo pokud by bylo mozne si vas nejak oskenovat a udaj si anonym. zjistit

  Další informace


  Jde o vyspělý stát, když lidé v něm žijící mají vyšší životní úroveň než morálku? Či všechno špatné je pro něco dobré?

  Co tito dva pánové?Jan Sobotka „V té těžké době někteří přišli o všechno. Jiní pouze o morálku. Novalis „Právě pro jednoduchost svých základních zákonů je morálka v praxi tak těžká.“ Obrázek: a href"https:/ixabay.com/cs/etika-mor%C3%A1lka-d%C5%AFv%C4%9Bryhodnost-lidstvo-2110605/" rel"nofollow" https:/ixabay.com/ hellip /a

  Další informace


  Jak v ruském jazyce označují systém VHS, když neznají písmeno H?

  Umíte rusky? Nepoužívají G, ale anglickou výslovnost.Můžete si výslovnost poslechnout v odkazu a href"https://translate.google.cz/?hlcs en/ru/VHS" rel"nofollow" https://translate.google.cz/ hellip /a VHS (англ. Video Home System, произносится: Ви-Эйч-Эс, бытовой жаргонизм — Вихаэс или Вэхаэс) — кассетный аналоговый формат наклонно-строчно atd. a href"https://ru.wikipedia.org/wiki/VHS" rel"nofollow" https://ru.wikipedia.org/ hellip /a

  Další informace


 • Prosím-jak se používá Bloothot,mám instlační CD(v německém jazyce),pak USB.Na obrazovcemám modrou planetku a číslo telef

  Používání Bloothot na fotky z mobilu do Pc.

  Další informace


  Jaká vám připadá úroveň těchto stránek?

  Nejsou zde žádné blikajícín bannery, ani jiná reklama, to mě od začátku mile překvapilo- je to nezvyklé, ale autorovi, či webmasterovi za to patří poděkování. Grafická podoba je skvělá (snad na nějaké drobnosti), funkčnost mi připadá taky v pohodě. Systém bodování, myslím napomáhá udržovat dobrou úroveň... páni provozovatelé: je to fajn :-)

  Další informace


 • Jak se staví zákon k lítáním pouze s dronem na cizím pozemku?

  Prevádzkovať dron môžte len pri dodržaní všetkých bezpečnostných pravidiel a zachovania súkromia osôb.To znamená, ak sa chcete dronom pozrieť susedovi do okien, alebo sledovať jeho dcéru pri kúpaní sa, smiete to len s ich súhlasom.bližšie:Pravidla pro létání, aneb co vše s dronem (ne)smíte a href"https://dronpro.czravidla-pro-letani-s-drony/" rel"nofollow" https://dronpro.cz/ hellip /a Předpisy pro létání s drony v ČR a href"http://www.droneweb.cz/legislativa-provozu-dronu/item/37-predpisy-pro-letani-s-drony-v-cr" rel"nofollow" http://www.droneweb.cz/ hellip /a

  Další informace


  Dodělání maturity na jiné škole.. je to možné?

  Dobrý den, zajímá mě zdali se mohu přihlásit na jarní termín maturitní zkoušky na jinou školu než jsem vykonávala termín první. Přestěhovala jsem se několik set kilometrů daleko a nevím jak dodělání maturitní zkoušky řešit. Tak mě napadá toto řešení, ale nevím zdali je vůbec možné. Děkuji za odpovědi :)

  Další informace


 • Když mám trojku z maturity z anglického jazyka, jaká je má jazyková úroveň v tomto cizím jazyce?

  Známky z daného jazyka sice neposkytují stoprocentní informaci o jazykové úrovni jeho uživatele, ale na druhou stranu známky mají o něčem vypovídat.Zajímalo by mě tedy, jaká je přibližně moje úroveň v tomto cizím jazyce.

  Další informace


  Existuje jazyková souvislost mezi PL slovy majtek (námořník) a majtki (kalhotky)?

  Ano.1. Majtki - původ - kalhotky ve významu slipy, trenýrky - mužské spodní prádlo, nebo chlapecké šortky (hovorově). Dnes i dámské kalhotky.2. Majtek - pojmenování pro námořníka, pomocníka, který uklízí na lodi. Slovo kalhotky - spojení s námořníky.Např. - matelot (fr.) - námořník maat nebo maatje (hol.) - kamarád, společník.Vzhledem k tomu, že krátké i delší kalhoty byly v Polsku nazývány krátkými - a ty právě nosili námořníci. - proto vztah obou slov. a href"https:/l.wikipedia.org/wiki/Majtek" rel"nofollow" https:/l.wikipedia.org/ hellip /a Původní zdroj ve Wikimajtek – Słownik języka polskiego PWN, sjp.pwn.pl [dostęp 2018-02-24] (pol.).WSJP, chłopiec okrętowy, a href"http://www.wsjp.pl" rel"nofollow" www.wsjp.pl /a [dostęp 2018-02-24] (ang.).

  Další informace


 • Čtete knihy ,nebo časopisy i v cizím jazyce?

  ano, vesměs knihy, originál nenahradí ani sebelepší překlad... Na VŠ jsme měli povinnou beletrii prakticky jen v angličtině, ale to mi ji nezprotivilo, naopak. Dočitám tu teď v originále Moby Dicka a největší sousto bude Tolstého War And Peace - Vojna a mír.

  Další informace


  Polská jazyková verze hry  Další informace


  Je nelegální hrát poker, ruletu, blackjack atp. v cizím kasínu online?

  byla nějaká aktualizace nedávno, ale nejsem si jistý, ideálně kdyby měl někdo odkaz na přímo zákon? nebo radu jak přesně najít tu nejnovější novelu, zákon odpovídajícíDoplňuji:česílko: přijde mi, že ty zákony co zmiňuješ jsou spíše pro provozovatele hazardu, ne pro hráče.. já se ptám spíše ze strany hráče, který by rád hrál v internetovém kasinu, jehož provozovatel nemá žádnou registraci/licenci v ČR (cizí kasino). možná že se ten zákon bude měnit, tak by by mě zajímalo jak najít to aktuální v tom moři zákonů.

  Další informace


 • Pokud se přihlásím na FCE zkoušku a udělám ji na 100 %. Je možné získat certifikát o tom, že mám vyšší úroveň, tedy CAE?

  Vím, že pokud dosáhnete určitého percentilu na FCE zkoušce, tak můžete být už na úrovni CAE, ale nevím, jestli o tom dostanu i certifikát, protože jsem se samozřejmě hlásil na FCE zkoušku a ne na CAE.

  Další informace


  Kurz anglického jazyka v Londýně

  Dobrý den,chci se zeptat, jestli tady někdo nezná nějaký anglický kurz, či anglickou školu v Londýně. To asi nebude problém něco najít, ale problém je, že mi je pouze 15 let a kurz bychom chtěli absolvovat s kamarádem v zimě, první týden v lednu. Jednu školu jsme si našli, ale na té nám oznámili, že na kurz v zimě se lze přihlásit pouze od 16-ti let, proto se ptám Vás, jestli nemáme s něčím zkušenosti, nebo o něčem nevíte. PS: Určitě je pro nás zásadní, abychom nebydleli v rodině, nebo v nějakém apartmánu, který poskytuje přímo škola. Ubytování bychom si rozhodně zařídili sami.Děkuji moc.

  Další informace


  KDY jsou USTNI MATURITY  Další informace


  Je možné získat dvě maturity např. při studiu dvou středních škol?

  Děkuji

  Další informace


  Jaká mám jako maturant práva u maturity?

  Ahoj, budu dělat opravný termín maturity. Chci, aby s tím škola měla trochu starostí. Jaká mám práva? Můžu si nechat změnit zkoušejícího a přísedícího z jarního termínu? Můžu požadovat někoho z vedení školy u maturity? Jaké další takové možnosti mám? Bohužel se školou nemáme dobré vztahy, chci jim aspoň způsobit nějaké starosti a využít svá práva. Děkuji.

  Další informace


  Chci se stát profesionálním hasičem. Jak bych mohl dale postupovat?

  Dobry den. Je mi 24 let. Jsem vyuceny v oboru zámečník bez maturity. Uz od mala delam dobrovolneho hasice. Ale chtel bych pokracovat jako profesional. Je moznost si dodelat patricne skoly pri momentalnim zamestnani. Jak bych mohl dale postupovat. Jake jsou moznosti a alternativy. Chci byt profesional. Dekuji predem za rady a odpovedi.Doplňuji:A neni moznost dodelat si maturitni zkousku pri vykonavani prace pozarnika?

  Další informace


  Bez maturity jsem nula, nemam sanci  Další informace