• Sledujete stále televizi, nebo využíváte internet z důvodu, že v televizi dávají prd? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Sledujete stále televizi, nebo využíváte internet z důvodu, že v televizi dávají prd?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Sledujete stále televizi, nebo využíváte internet z důvodu, že v televizi dávají prd?

  • Je plavání zdraví prospěšné?



    Další informace


    Proč někteří lidé dělají stále stejné hlouposti, když v tom mají téměř neomezený velký výběr?



    Další informace


    Když se dělají zátahy na bezdomovce - lustrace, legitimace, počítání, proč kromě policie přijíždějí i hasiči a sanitka ?



    Další informace


    Co dělají poslanci kromě toho že mačkají tlačítka a hlasují?



    Další informace


  • Dělají se v dnešní době filmy s dobrým dabingem?

    Jak se koukám na nové filmy, tak se mi zdá, že dabing se nedělá tak dobře jako dříve. Jak se na to díváte vy?

    Další informace


    Co to aktuálně dělají se Star Wars?

    Ahoj, četl jsem článek o tom, že všech Star Wars filmů dělají do nějaké digitální kolekce. Na Blu-ray ani DVD se to koupit nedá, vůbec to nechápu co to je to Star Wars Digital Colection.Trailer k tomu zde: a href"https://www.youtube.com/watch?vXuNhZ8K4iow" rel"nofollow" https://www.youtube.com/ hellip /a Článek: a href"http://www.starwars.com/news/the-star-wars-digital-movie-collection-coming-april-10" rel"nofollow" http://www.starwars.com/ hellip /a Článek 2: a href"http://news.xbox.com/2015/04/xbox-star-wars-digital-movies-arrive" rel"nofollow" http://news.xbox.com/ hellip /a PS: Také by se hodilo vysvětlit co to je digital HD

    Další informace


  • Dělají se na popeláře nějaké zkoužky?

    Popelář se jmenuje Úklidový pracovník pro obsluhu odpadních nádob. Jeho pracovní náplň atd se dovíte v odkazu NSP - Národní soustavě povolání -Certifikáty vyžadované ze zákona:doporučené Řízení osobních automobilů - řidičský průkaz sk. B dle 31/2001 Sb. o řidičských průkazech a o registru řidičůdoporučené Řízení nákladních automobilů - řidičský průkaz sk. C dle 31/2001 Sb. o řidičských průkazech a o registru řidičůVhodnou školní přípravu poskytují také obory:69xxH Střední vzdělání s výučním listem ve skupině oborů osobní a provozní služby (KKOV)7901C Základní vzdělání v oboru základní škola (KKOV)7901B Neúplné základní vzdělání v oboru základní škola (KKOV) a href"http://katalog.nsp.cz/odborneKompSpec.aspx?id_jp102480" rel"nofollow" http://katalog.nsp.cz/ hellip /a

    Další informace


    Co dělají kolotočáři (světští) v zimě?

    Našla jsem odpověď jednoho kolotočáře . Odpovídá na stejný dotaz na jiné stránce:Na konci podzimu, kdy končí sezóna, zajedeme se s svými atrakcemi, stánky a maringotkami do našich domovů. Tím, že skončili poutě, si automaticky myslíte, že do jara už se budeme jen válet a užívat, ale tak to není.... To by byl luxus, který si nemůžeme dovolit. Pro většinu z nás práce končí až 23.12. Jezdí se se stánky na trhy a akce. mikulášskě a vánoční trhy nevyjímaje. Od Vánoc do Nového roku se opravdu válíme a užíváme, ale to vy také.:-) Po Novém roce je práce až nad hlavu. Chlapi musí zajistit místa na poutích v nové sezóně, což kolikrát znamená jet stovky kilometrů, a také dát do pořádku atrakce, ale i maringotky. To jim zabere všechen čas, který je do výjezdu. V tomto čase je většina žen doma, starají se o chod domáctnosti a pomáhají s přípravami. Jsou ale i tací, kteří i v takovémto nečase ve svých pojízdných prodejnách i normálních stáncích prodávají na burzách nebo u větších obchodních center.Doplňuji:Oprava - skončily poutě.

    Další informace


    Proč se často dělají protiopatření, až když dojde opakovaně ke ztrátám na životě lidí?

    Například: zabezpečení železničních přejezdů, špatné manuály pro piloty dopravních letadel, nedostatečná protipožární prevence a opatření apod. Vždy jde o lidskou chybu, proč se Homo sapiens není schopen poučit se dost brzy a čeká, až dojde k nejhoršímu?

    Další informace


  • Podle čeho poznají migrující velryby (nebo lososi ...), kdy mají plout na jih a kdy zpět?

    Snad podle teploty vody?

    Další informace