• Když rodiče dirigujíživot i když už je dítě z domu(vdané,ženaté)...Máte zkušenosti? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Když rodiče dirigujíživot i když už je dítě z domu(vdané,ženaté)...Máte zkušenosti?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Když rodiče dirigujíživot i když už je dítě z domu(vdané,ženaté)...Máte zkušenosti?

 • Na zcela pustém a opuštěném ostrově naleznete kopii vašeho bytu/domu se vším, co tam teď máte. Jak dlouho tam přežijete?  Další informace


  Když práce šlechtí člověka, proč jsem tak dobitý, když přijdu domů z práce?  Další informace


 • Máte někdo zkušenosti s Fiatem Coupe? Popřípadně, jakou máte alternativu na toto auto?  Další informace


 • Vlastním pozemek a část domu. Viz foto. Mám zájem o zbourání levé části domu. Musím požádat o povolení k demolici?  Další informace


  Je vhodné přes zimu počkat, až se u starého domu projeví, zda vzlíná vlhkost do zdí domu?  Další informace


  Jaký máte názor na bydlení a život v Praze?  Další informace


 • Máte zkušenosti s Bonprix? A pokud ano, jaké?

  Po kontrole emailu, kam chodí potvrzené objednávky, nám již objednané zboží přišlo před 3 týdny a jiné objednané není.Přesto mám ve schránce výzvu k vyzvednutí zásilky na dobírku za 917 Kč.

  Další informace


 • Jaké máte,pokud máte,zkušenosti s udělátorem?

  BING BAR od Micr.Corp.?Pokud jsem to správně pochopil,je to vlastně Toolbar,ale nová verze.Na Netu jsem našel víceméně negativní odezvu - až po názory,že je to v podstatě trojský kůň.Díky.

  Další informace


 • Sourozenci prodávají každý svou id.1/2 nemovitosti kupující - vdané paní, musí být při podpisu i její manžel -od kup.?

  Prodej nemovitosti ve společném jmění manželů patří v zásadě mezi úkony, které přesahují obvyklou správu takového majetku a tudíž je k nim zapotřebí souhlasu obou manželů. Občanský zákoník přitom nevyžaduje, aby kupní smlouva přímo byla podepsána oběma manžely, nicméně oba manželé s jejím uzavřením musí souhlasit, jinak by smlouva byla neplatná. Pro předejití případným pochybnostem o existenci souhlasu obou manželů a nebo sporům v budoucnu je tedy vhodnější (a zásadně vyžadováno), aby smlouvu podepsali oba manželé. Krajní variantou je, aby případně manžel, který nebude podepisovat smlouvu, písemně na ni potvrdil svůj souhlas s jejím uzavřením.

  Další informace


  Poradíte, jak je možné vyřešit pospaný problém, pokud by k němu došlo?

  zdravím, chtěl bych se dozvědět jednu věc, mám zadlužené rodiče a moje adresa trvalého pobytu je stále u nich, i když bydlím již sám. Co když nastane situace, kdy rodiče nezaplatí nájemné a vznikne tak dluh u bytu, ve kterým oficiálně bydlím. Jsem i já povinen platit tento dluh nebo se tento problém týká pouze osob, které jsou uvedeny v smlouvě jako nájemníci bytu(rodiče)?Původní neotázkachtěl bych se dozvědět jednu věc, mám zadlužené rodiče a moje adresa trvalého pobytu je stále u nich, i když b

  Další informace


  Je vzájemná vyživovací povinnost i od dítěte k rodičům, když jsou rodiče bez práce, tak dítě jím musí přispívat?

  I za situace, že u nich nebydlí (má svůj byt, svojí holku, svoje životní problémy)

  Další informace


 • Pokud dítě skončí v dětském domově, bude mít nárok na případné dědictví, až rodiče zemřou?

  A co když ho matka odloží do babyboxu? Bude mít pak nárok na dědictví? Pokud ne, po kom bude dědit?

  Další informace


  Když má moje sestřenice dítě co to dítě je pro mě.

  Odpovídala jsem na otázku - V jakém příbuzenském vztahu je dcera mého bratrance se mnou?Seznam členů rodiny: a href"http://cs.wikipedia.org/wiki/Seznam_%C4%8Dlen%C5%AF_rodiny" rel"nofollow" http://cs.wikipedia.org/ hellip /a Doplňuji: Děti bratranců a sestřenic, třetí pokolení sourozenců jakožto pravnuků společného praděda a prabáby, představují nebo aspoň namnoze donedávna na našem venkově představovaly poslední článek v řetězu uvědomovaného a speciálně označovaného pokrevního příbuzenství.Nejčastěji se tu užívá spojení druhý bratranec, druhá sestřenice. V lidovém jazyce pak vedle všech těchto pojmenování a jejich obměn vystupuje ještě i zvláštní jednoslovné označení, vycházející ze zcela jiného základu. K přídavnému jménu vlastní tu byly utvořeny odvozeniny vlastník, vlastnice. a href"http://www.ptejteseknihovny.cz/uloziste/aba001/2011/termin-pro-oznaceni-syna-dcery-meho-bratrance" rel"nofollow" http://www.ptejteseknihovny.cz / hellip /a

  Další informace


  Jak získají potomci kamarády(ky), když jim rodiče říkají, aby nemluvili s cizím člověkem?

  Většina se setkala s tím, že rodiče varují před cizími lidmi, pokud by dodržely zákaz hovořit s nimi, tak přeci nikdy nebudou mít přátelé.

  Další informace


  Co děláte nebo co jste dělali když se vám hadali rodiče a vy jste tu hádku slyšeli?

  Já to někdy nemůžu ani poslouchat,tak co mám dělat?Doplňuji:Tak třeba mě je 13 let,dohadují se většinou i o úplných kravinách

  Další informace


 • Taky někdy máte pocit, že život je na nic?

  Dnes mně od rána trápí takový divný pocit jako kdyby jsem měl už všeho dost a prostě takovej pocit na nic je mi celkem všechno jedno. Myslíte si, že si tenhle pocit vezme čas?

  Další informace


  Pokud je někdy život pes, tak jej může pes vidět tak, že život je někdy člověk?

  Človek nad životom premýšľa a predstavuje si ho v rôznych podobách,kdežto pes nad ním nepremýšľa, on svoj život žije.

  Další informace


  Máte nějaké vlastní domácí vychytávky/fígle?

  Fígle? No v linku níže to vypadá, jako by to kopírovali přímo z mý verandy- a href"https://www.novinky.cz/zena/zdravi/407445-domaci-limonady-a-nealkoholicke-koktejly-osvezi-kazdou-letni-party.html" rel"nofollow" https://www.novinky.cz/ hellip /a Zvláště v těchto dnech doporučuji zejména lidem, běžně pijícím alkohol )

  Další informace


 • Co se děje, když rodiče vůbec nechodí svým dětem na třídní schůzky? Je z toho pak nějaký problém?

  Nejsou rodiče informováni. Jinak se nic neděje. Pokud je dítě problémové, tak si rodiče do školy pozvou písemně, nebo hned pošlou sociálku. Pokud dítě neprospívá, tak se to dozví až na konci školního roku, když dítě propadne. Jinak se nic neděje.

  Další informace


 • Máte nějaké tipy na to, jak si pokazit život?

  Okrem odpovedania na vaše otázky?Našli by sa nejaké tipy, ale radšej mám veselých ľudí, než smutných s pokazeným životom. Tak ich uchovám v hlbokom utajení...

  Další informace