• Když se v KFC nebo někde jinde musí platit při vstupu na záchody, je to porušování lidských práv? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Když se v KFC nebo někde jinde musí platit při vstupu na záchody, je to porušování lidských práv?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Když se v KFC nebo někde jinde musí platit při vstupu na záchody, je to porušování lidských práv?

 • klonování lidských celebrit  Další informace


  Pro terry: Když chci aby člověk klikl na otázku tak musí být napsána výstižně a musí zaujmout a hned musí být jasné  Další informace


 • Proč nejsou umyvdla, záchody dřevy v bytových prostorech výškově nastavitelné ? Proč to politici nedají do zákona?  Další informace


 • McDonalds versus KFC versus Burger King?

  Toto je otázka hlavně pro ty, kteří se alespon občas zastaví ve fast foodech a již navštívili jak McDonalds, jak KFC, tak i Burger King. Pak by mě zajímalo, kterému z těchto tří vybraných by jste dali přednost raději?Z mého vlastního názoru se raději zastavím v Burger King, jelikož ve srovnání s McDonalds Burger King restaurace voní, zatímco McDonalds poslední dobou spíše zapáchá tukem a omastkem, navíc v Burger King mají vše čerstvé, ne tak mastné atd, zatímco v McDonalds i rajde v hamburgru nechutná skoro jako rajče, a to se týče i ostatních přísad.Burger King ve srovnání s KFC mi přijde, že v KFC posledních pár let hodně okrádají hlavně ve velikosti porcí. Pamatuji dby, kdy třeba takové pálivé stripsy byly 3x větší než jsou teď a za poloviční cenu.Zatímco v Burger King je vše levnější a ve správné americké míře :DKdybych měla srovnat nakonec McDonalds a KFC, myslím že bych po velké rozvaze zvolila KFC, jelikož tam mají výce masa, i když za nehorázné ceny, stále to mají alespon méně mastné, než v McDonalds a tolik to nezapáchá :/Jak jste na tom vy?Doplňuji:držte se tématu prosím. Neptala jsem se, jestli byj ste zvolili něco jiného atd.. ale kdyby jste MUSELI jíst v jednom z těch tří, který by jste zvolili nejraději

  Další informace


  KFC nebo McDonald?

  Doplňuji:Také nejsem zastáncem pravidelného stravováni se zde, ale občas nějaká mňamka nezaškodí.Kuře z KFC jsem neměla oschlé nikdy.Bunník je můj člověk :D.

  Další informace


 • Závisí pět lidských plemen aspoň částečně na podnebí?

  Na severu méně slunce než v tropech.

  Další informace


  Jak se musí cítit tisková mluvčí, když musí obhajovat před reporterkou stanovisko úřadu k nějaké blbosti nebo něčemu

  co akorát na úřad zvedne vlnu nevole a všichni to kolem vědí, jen představený , ministr, generální ředitel to nevidí ?

  Další informace


 • Jak udelat aby pri vstupu na webovou stranku zacala hrat mp3  Další informace


 • porušování ZP zaměstnavatelem

  porušování ZP zaměstnavatelem, nedostatek odpočinku mezi směnami,přesčasy apod. zhroutila jsem se vyčerpáním tak, že jsem již bezmála rok na PN.mohu toto znevýhodnění(byl mi přiznán částečný inv.důchod) kompenzovat u zaměstnavatele? práci pro mne nemá, jelikož je na směny . jak se mám bránit? okamžitou výpovědí ze zdr, důvodů s 12 měsíčním odstupným?poradte prosím, je to velice akutní.děkuji

  Další informace


  Přeji dobrý den, chtěl bych se zeptat na neplacené volno při studiu- musí student platit zdravotní a sociální pojištění?

  Pracuji na plný úvazek jako operátor a při práci studuji dálkově vysokou školu (Bc). Nyní se mi blíží státní závěrečné zkoušky a já zvažuji, že bych si v práci zažádal o neplacené volno. Zaplatí za mne zdravotní a sociální pojištění stát, pokuď stále studuji?Děkuji za odpověd:)

  Další informace


  Po prac.ůraze mám zatím PID,jak dlouho musí zaměstnavatel platit rentu do prům.platu,když se mnou rozvázali prac.poměr?

  Do doby, než půjdete do starobního důchodu. Nebo do doby, dokud váš příjem nepřesáhne částku vašeho průměrného výdělku.

  Další informace


  Když se v nemocnicích bude platit 100Kč za den, kolik se bude platit za jeden den v base? A bude tam i nadstandard???

  Pacient platí za jeden den pobytu více než vězeň ve vězení.Náklady na na pobyt jednoho vězně ve věznici činí v ČR cca 900 Kč / 1 den / 1 osoba. Tyto náklady za člověka, který působí zlo, platíme my všichni danoví poplatníci. Jen velmi malou část z těchto 900 Kč vězen občas uhradí. Vycházím z toho, že pokud vězněný pracuje, odvádí dle zákona 32% z pracovní odměny na náklady výkonu trestu, nejvýše však 1 500 Kč/ měsíc. Pokud vězněný nepracuje, odvádí 40% z důchodu či částky, která mu na účet chodí z venku, opět nejvýše 1 500 kč/ měsíc. Prostým dělením zjistím, že pokud náhodou nějaký vězen za pobyt ve vězení platí je to 1500 Kč / 30 (dny v jednom měsíci) 50 Kč/ 1 den / 1 vězen. To tedy znamená, že vězen platí za pobyt ve vězení mín než má platit za pobyt v nemocnici člověk, který nespáchal trestnou činnost a který má nově platit za jeden den pobytu v nemocnici 100 Kč. a href"http://kusak.blog.idnes.cz/c/151412/Pacient-plati-za-jeden-den-pobytu-vice-nez-vezen-ve-vezeni.html" rel"nofollow" http://kusak.blog.idnes.cz/ hellip /a

  Další informace


  Když se v KFC nebo někde jinde musí platit při vstupu na záchody, je to porušování lidských práv?

  Je to porušování lidských práv, nebo trestný čin či přestupek?

  Další informace


  Když někdo uzavře smlouvu o pracovní činnosti, musí za něj zaměstnavatel platit zdravotní pojištění, i když nepracuje?

  i když ho za celý měsíc nezavolal do práce na výpomoc, ale smlouvu s ním neukončil?

  Další informace


  K čemu je trvalé bydliště,když dnes je v celku běžné,že se bydlí jinde(kolej,firemní byt/ubytovna,u přítele/přítelkyně)?

  Trvalé bydliště – o co vlastně jdeMísto trvalého pobytu, častěji užíváno jako „bydliště“, je upraveno v zákonu o evidenci obyvatel. Je to adresa, kterou si občan zvolí zpravidla v místě, kde má rodinu, rodiče, byt či zaměstnání. Taková adresa trvalého pobytu může být pouze jedna a přestože z názvu zmíněného zákona lze vytušit, že význam tohoto institutu je hlavně „evidenční“, není to tak jednoduché.Evidenční význam trvalého pobytu se užívá například při jednání s úřady, když se musí určit, který je místně příslušný, nebo při určování soudu, který má o věci občana rozhodovat. Jednoduše Česká republika je přece jen dost velká a jednotlivé složky státní, soudní a jiné moci si její území musí pro svou práci rozdělit. Místo trvalého bydliště je pak nejlepším vodítkem pro určení, který úřad má na starosti které občany. Přestože to zní jako paradox, dokonce i každý bezdomovec nějaké místo trvalého pobytu evidováno má.

  Další informace


 • Jaktože hasiči mohli do lesa v Černobylu, když hořelo, když je tam radiace a zákaz vstupu?

  Jaktože hasiči mohli do lesa v Černobylu, když hořelo, když je tam radiace a zákaz vstupu...? viz toto: a href"http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/377341-u-cernobylske-elektrarny-hori-dym-zasahuje-do-ruska.html" rel"nofollow" http://www.novinky.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Víte, jak to může dopadnout, když se porouchá lanovka? A nemůže se to stát i jinde? Jak se nejlépe zachovat?

  (upozornění: video obsahuje šokující záběry a je pouze pro silné povahy) a href"https://www.facebook.com/kakha.khizanishvili.3/videos/980705655419405/?hc_refART3dTVl2JiikO3Zk2D2njZ1E1h-ndmsexUeP4uUadPKh1GXffhVUx3qPyN9lEIQiik frefnf" rel"nofollow" https://www.facebook.com/ hellip /a

  Další informace


  Kde je hranice lidských možností ve sportu?

  V roce na OH 1896 byl nejlepší čas na 100 metrů 12 vteřin, poslední zaznamenaný nejlepší čas 9.63 vteřin je z roku 2016 a ptám se: Bude v budoucnu pokořen rekord, řekněme o 2 a více vteřiny?

  Další informace


 • Mohl by mi prosím Vás někdo vysvětlit nějak laicky rozdíly mezi: osvobozeno od daně a místem plnění někde jinde. Děkuji!

  Osvobozeno od danenapr.u dph je zbozi ze ktereho se dan proste neplati, je to urceno zakonem co vse je osvobozeno.Misto plneni je misto kde se dan odvadi, tzn.zalezi kde probehl prodej resp.plneni, kdyz neco prodas do ciziny tak uctujes bez dph ale ten kdo to od tebe z ciziny koupil si z toho ve sve zemi odvede dph (pokud se jedna o prodej firma-firma samozrejme).

  Další informace


  Když si učitel ZŠ musí rozšířit aprobaci např. o zeměpis,lze to jen formou nějakého kurzu,nebo musí opět studovat na VŠ?

  Pokud si učitel ZŠ musí rozšířit kvalifikaci např. o zeměpis , lze to jenom formou nějakého kurzu, nebo musí opět normálně studovat?

  Další informace