• Když si učitel ZŠ musí rozšířit aprobaci např. o zeměpis,lze to jen formou nějakého kurzu,nebo musí opět studovat na VŠ? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Když si učitel ZŠ musí rozšířit aprobaci např. o zeměpis,lze to jen formou nějakého kurzu,nebo musí opět studovat na VŠ?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Když si učitel ZŠ musí rozšířit aprobaci např. o zeměpis,lze to jen formou nějakého kurzu,nebo musí opět studovat na VŠ?

 • Pro terry: Když chci aby člověk klikl na otázku tak musí být napsána výstižně a musí zaujmout a hned musí být jasné  Další informace


  Opakování-zeměpis-evropa  Další informace


 • Jakou formou musí být ČSSZ doloženy příjmy a výdaje z podnikání za minulý rok?

  Podobně jako pro zdravotní pojišťovnu vyplňujete Přehled OSVČ za rok ???, tak pro ČSSZ vyplňujete Přehled o příjmech a výdajích OSVČ za rok ??? zároveň s daňovým přiznáním.

  Další informace


 • Proč se u nás téměř nikde nenajite formou bufetu, když ve vyspělejších zemích jsou tyto restaurace na každém rohu?

  Ne každý je zvědavý na předpřipravenou skladbu jídla. Někdo nejí rajčata, ale uz těžko je bude kuchař ze salátu vybírat. Kdo nemá chuť na svíčkovou se šesti ci vypecky se zelím ma smůlu. Zkrátka, kdo ví, co v jídle chce si v českých restauracich těžko vybírá.

  Další informace


 • Myslíte si, že naší společnosti chybí klasické pojetí tanečních kurzů,které zahrnovaly i společenskou výchovu?

  Kde se dnes asi učí slušnému chování a etiketě? Jak je možné, že starší ženu vycházející ze dveří pošty málem srazí probíhající cca 35 letý muž, který se do těch dveří žene doslova hlava nehlava ,do ženy strčí a ani se neomluví?Je pro takové jednání omluvou, že se jedná o příliš zaměstnaného podnikatele ?

  Další informace


 • opět jQuery - zobrazení dialogu u více záznamů a opět ten datepicker  Další informace


  Opět problém-zasekávání zvuku a obrazu JEN u her  Další informace


  Jde odstranit chrome z Xperia Miro? Jde rozšířit interní paměť?

  Mám xperia miro a jsem s ním docela spokojen. Docela proto, že má malou interní paměť. I když to by tolik nevadilo kdyby šly hry ukládat na kartu SD. Už jsem skoušel Boot mobilu ale nevím jestli jsem to udělal správně ale nejspíš mi to nešlo, protože když jsem se pokusil o zvětšení interní paměti přes RAM-Expander tak to na konci vyhodilo ERROR :( . Všem děkuji za radu :)

  Další informace


  Jak rozšířit wi-fi pomocí dvou routerů.  Další informace


  Jak rozšířit instruktážní video o androidu?

  DObrý den,natočil jsem informační video pro fanoušky chytrých zařízení a také pro úplné začátečníky, ve videu vysvětluju 3 alternativní funkce v google překladači. Někomu by mohlo pomoci, zaměřit se na fóra, nebo nemáte nápad jak na to?Dpolňuji o odkaz pro představu: a href"https://www.youtube.com/watch?vlqOyx_wOOOU" rel"nofollow" https://www.youtube.com/ hellip /a

  Další informace


 • Kdyz je osoba v s.r.o. jednatelem, musi byt povinne i jejim zamestnancem?

  Jakou formou potom ma dostavat plat-prijem?

  Další informace


 • Ahoj, nemůžete mi poradit? Jsem na základce a strašně se mi líbí jeden učitel těláku, když jsem v jeho blízkosti okamžit

  Ahoj, nemůžete mi poradit? Jsem na základce a strašně se mi líbí jeden učitel těláku, když jsem v jeho blízkosti okamžitě spanikařim a začnu se chovat jak debil! Co těď?

  Další informace


 • Vylučuje pes odpadní látky formou stolice, nebo bobku?

  Pes vylučuje formou extrementu.

  Další informace


 • Zemepis zlinsky kraj  Další informace


  Nežárka-Zeměpis

  Máte na mapě řeku Nežárku ? Já ji nemohu najít a podle googlu jsem se dívala a není tam, je možné že tam není napsaná nebo jsem prostě slepá ?Moc děkuji.Doplňuji:mowla: pod Č. Budějovicemi je Lužnice a tam někde by to mělo být, ale na mapě at hledám co hledám to prostě nevidím.

  Další informace


  Má asistent pedagoga stejnou úroveň jako pedagog (učitel), nebo má jenom stejná práva?

  Postavení člověka se neměří pouze jeho právy, ale také tím, jaké má povinnosti.

  Další informace


  Je mi 17 let. Chtěl bych studovat dálkově. Jde to? Jde i studovat školu daleko mimo mé bydliště?

  Některé školy nabízí dálkové studium, navrhuju se teda informovat u oné školy.

  Další informace


  Jak se učit na zeměpis?

  Jak se mám naučit na test ze zeměpisu (severní Amerika), který bude formou otázek, na něž budu odpovídat ANO nebo NE. Například: Ostrov Labrador náleží Kanadě , nebo Řeka Missisippi ústí v Mexickém zálivu. ?

  Další informace


  Co když na nějaké škole učí např. fyziku jen jeden učitel a jeho syn chodí na tu samou školu?

  Mohl by mu naddržovat.

  Další informace


 • Může mi učitel uznat potvrzenku pro doktora, místo razítka od doktora v omluvném listu, když mám chřipku?

  Když chybíme ve škole, musíme mít razítko od doktora, když jsme nemocní, ale já přijela v pátek a doktor už tam nebyl, a tak mě napadlo, jestli by mu mohlo stačit takový ten papír (potrvzenka pro mýho doktora), který by mi dali na pohotovosti, jelikož tam omluvenky nedávají, ani razítka do omluvných listů. Protože ke svýmu doktorovi se nedostanu podruhý.

  Další informace