• kočka a kotata - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: kočka a kotata. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - kočka a kotata

  • A-B-C-D, kočka přede ... od J. Lady. Vzpomínáte si na svůj slabikář, z něhož jste četli a procvičovali abecedu?



    Další informace


    Kočka a kastrace



    Další informace


  • Kočka na motoru - jak je odradit?



    Další informace


  • Dokáže kočka chytit rybu plavající ve vodě?

    Nebo jen vytáhnout nějakou plavající břichem nahoru u břehu nebo na břeh vyhozenou?Doplňuji:Upřesňuji - ptala jsem se fakt na kočku domácí. Může vylovit rybu třeba z kádě, z vany (akvária)? Nebo když dotáhne rybu, je potřeba ji kočce raději uzmout, protože to je pravděpodobně bůhvíjaká chcíplotina?

    Další informace


  • Ahoj, nevíte kde seženu levně takové matrace na zem. Vypadají jako kočka, mimoň apod....? Nemohla jsem najít fotku...



    Další informace


    Jde-li u hry Postal 2 nasadit kočka jako tlumič na brokovnici, tak jde o tvůrčí kreativitu či sadistickou mysl vývojářů?

    Je to kreativita nedotažená do konce, kočka by přece na té zbrani měla vydržet osm výstřelů než jí to po devátém rozstřelí na cucky(I přesto že ruští vědci tento mýtus o devíti životech zkoumali a všech 100 testovaných koček hned zemřelo)a sadistická mysl vývojářů? možná, ale jak jinak vytvořit kontroverzní hru kterou bude každý znát? ale povšimni si že ani Postal nepřekročil tu hranici která je nejvíc v herním průmyslu TABU, děti, v GTA která je taky poněkud kontroverznější serie se děti ani neobjevují, v Skyrimu který kontroverzní není, a děti se tam vyskytují, tak jsou nesmrtelní, nelze je nijak zabít.

    Další informace


    Králík a kočka - očkování?

    Máme doma kočku a chceme si koupit králíka. Je nutné kočku očkovat, když žije jenom v bytě?

    Další informace


  • Co mám dělat když naše roční kočka na mě neustále utočí a nic nepomáhá,když ji postříkám vodou nevadí jí to.

    Od té doby co jsem jí dostala a otrkala se tak neexistuje zadny den kdyby me neskrabla nebo nekousla.Když jdu spát musím kvůli ní skákat do postele jinak bych přišla o nohy.a obcas ji popadne takvi amok ze se ji vsichni bojime i mamka.

    Další informace


    Kočka v designu tygr

    Můj syn (není žádný mrňous) včera přišel s vykulenýma očima - potkal člověka, který si nesl kočku. Kočka byla prý opravdu veliká, hodně chlupatá a barevně vyvedená jako tygr. Hnědozrzavý podklad a černé pruhy. Pán se smál jeho údivu a řekl mu, že to je největší kočka. Také mu řekl název rasy, prý něco jako tygří kočka, ale syn přesný název zapomněl. Můžete nám poradit?Doplňuji:Ta kočka nebyla obarvená, pán jmenoval rasu, pro kterou je toto zbarvení typické, ale syn to zapomněl.

    Další informace


    Jak se kočka naviguje?

    Četl jsem o tom, že se rodina, která měla kočky, odstěhovala stovky kilometrů daleko a po několika měsících se jim kočka vrátila .Jak mohla tušit kudy jít? Podle pachu sotva. Ten dlouho nevydrží a navíc jsou tam i další lidi. Nějak to nechápu. Chápal bych to, kdyby kočky odvezli a poté se vrátili na stejné místo. Třeba by si to nějak zapamatovala, ale takto?Dík.

    Další informace