• Kocka po trech dnech pauzy zacala zase mrouskat a ma jit na kastraci. Mate s tim nekdo zkusenosti? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kocka po trech dnech pauzy zacala zase mrouskat a ma jit na kastraci. Mate s tim nekdo zkusenosti?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Kocka po trech dnech pauzy zacala zase mrouskat a ma jit na kastraci. Mate s tim nekdo zkusenosti?

 • Taky si nemyslíte, že zamilovanost mizí po prvních třech týdnech? :)  Další informace


  Rčení:Začíná jít do tuhého každý zná. Jak to vypadá,když:Začíná jít do řídkého?  Další informace


  Co je na prvních třech místech ve Vašem žebříčku životních hodnot?  Další informace


 • Co lze vyčíst ze třech čísel v OP na straně, kde je uvedené rodné číslo?  Další informace


 • Současná Euro-Ekonom.situace připouští i pád Eura. Co si pod tím představit? Jeho zánik? To se zase vrátíme k pův.měnám?

  Nebo to znamená JEN pád kurzu Eura, ale měna by zůstala?

  Další informace


 • Kdo daboval Pavla Trávníčka ve Třech oříškách pro Popelku?

  Petr Svojtka

  Další informace


 • Máte s tím nějaké zkušenosti ?!

  Po výrobě klobásek mi zbylo několik metrů vepřových střev. Sice jsou nasoleny, ale nic netrvá věčně. Někde jsem četl, že střeva lze zamrazit a znovu použít, ale mám obavu, že se střeva nějakým způsobem poškodí a nebudou už vhodná k dalšímu použití. Máte jiný názor ?Doplňuji:mowla, já psal, že jsou nasoleny,ale dám na Tebe. Rok v mrazáku nevydrží, protože je do dvou měsíců zpracuji. Dík za radu.

  Další informace


 • Znáte někdo obchod http://www.lightinthebox.com? Dá se tam platit korunama? Máte s ním někdo zkušenosti?

  Dost dobře nechápu smysl té otázky. Ten obchod posílá do ČR - a to je podstatné. Jestli platíš z korunového nebo dolarového účtu je naprosto jedno - banka to při platbě přepočítá. Ty doby kdy jsme se museli zabývat nesměnitelnou korunou jsou už skoro 30 let pryč. Dnes můžeš klidně platit z účtu u spořky v libovolné tramtárii.

  Další informace


  Znáte eshop s LED osvětlením, máte nějaké zkušenosti či jste někde konkrétně nakupovali a máte zkušenosti?

  Dobrý den, sháním eshop s LED osvětlením, máte nějaké zkušenosti či jste někde konkrétně nakupovali? Děláme rekonstrukci a rádi bychom nějaké pěkné kvalitní designové světla. A hlavně bychom je neradi po půl roce měnili, kvůli toho že odešly atd. Jsme z OV, ale může to být po celé republice.Moc děkuji za pomoc.

  Další informace


  Koupil jsem tablet do firmy a po trech reklamacich me bylo zdeleno,ze moje zakona zaruka je jen sest mesicu od koupe?

  zavady tohoto desneho tu je mozno popsat jednou vetou,pan zaseknuty a pan nenabijec,proste jsem se napalil :-(.

  Další informace


 • Prodávání po internetu, máte s tím zkušenosti?

  Chtěla bych začít prodávat po internetu dětské oblečení.Ale nevím kde ho prodejci nakupuji.Jednalo by se o použité nebo i nové dovezené.Máte s tím zkušenost, jak na to?

  Další informace


  Po 5 dnech nefunkční sluchátka.Co s tím?

  Zdravím,v pátek jsem si koupila nová sluchátka a dnes jsem zjistila,že mi nefunguje pravá mušle.Před tím jsem ještě měla sluchátka Genius HS-02B (měla jsem je asi 3 roky),ale začal mi blbnout kabel,takže v jednom sluchátku hrála hudba v pořádku a v druhém jak kdy.Opět to bylo to pravé.Tak jsem si tedy koupila sluchátka Genius HS-G500V a nastal po 5 dnech ten samý problém až na to,že v pravém sluchátku nehrálo nic.Začínám mít pocit,že by to mohlo být třeba pc.Nejsem si ale jistá,mám notebook W7 AcerAspire 5738PS:Ke sluchátkům se chovám slušně.Moc díky za rady a popř. jaká sluchátka by se hodila právě k tomuto notebooku.

  Další informace


  GPS lokátor do auta, máte s tím někdo zkušenosti?

  Chci se zepat jak to vůbec je, jsou na mobil, že to pošle smskou polohu auta, ale mě by se líbilo spíše na počítači kdyby to ukazovalo polohu auta, je možnost mít gps lokátor v autě a přes počítač sledovat pozici? Jaký by jste doporučily lokátor? A jaké rozdíly ve funkcích jsou u těch levných a drahých?Děkuji

  Další informace


 • Mohu se ještě nějak domáhat dlužného výživného na manželku po více jak třech letech ?

  Před třemi lety jsem v tíživé životní situaci vysoudila výživné na manželku, ale jak to tak bývá, než došlo k soudu, nastoupila jsem raději po MD dříve do práce, abych měla z čeho živit děti. Soudem určené peníze mi však stejně, nyní již exmanžel neposílal a dosud mi je dluží. Mohu je ještě po třech letech nějakým způsobem požadovat ? Mám rozsudek s nabytím právní moci ze dne 3.11.2010 a rozvod se konal v září 2011.

  Další informace


  Jak je to s rozbitím bočního okénka při ohrožení dítěte nebo psa v horkých dnech v autě?

  Na parkovišti jdu okolo auta a uvidím v něm viditelně přehřáté dítě nebo psa. Můžu již po zavolání na policii sám rozbít okénko, nebo se stále musím dívat, jak se dítě nebo pes v autě dál peče, protože bych okénko musel zaplatit? Je tato situace již vyřešena nějakým paragrafem? Nemůžu to nikde najít.

  Další informace


 • nekde sem slysel ze muzu jit ja na materskou a pak ji po par dnech prepsat na pritelkyni a ji zustane ta co sem si vybra

  No ono je to trochu jinak. Vy půjdete na mateřskou, ale bez 6 týdnů, které náleží na zotavení vaší přítelkyni. Celou dobu budete na mateřské, cca 22 týdnů, pak se můžete vrátit do svého zaměstnání. Během toho, ale můžete chodit do jiné práce a vydělávat další penízky. Po uplynutí mateřské nastoupíte na rodičovskou dovolenou, její délku si zvolíte sám, po tu dobu už můžete zase normálně docházet do svého zaměstnání. No a nebo už na rodičovskou nastoupí přítelkyně. Záleží na tom, co je pro vás výhodnější.Je důležité rozlišovat mateřskou a rodičovskou, pokud by vám nebylo něco jasné, tak mě kontaktujte, od nového roku budou nová pravidla, ráda vám s tím pomohu.

  Další informace


 • Rano chodi po ctyrech v poledne po dvou a vecer po trech

  hadanka

  Další informace


 • Kdyz chci byt archeolozka, na jakou stredni skolu bych mela jit? A co se tam vlastne uci?? Mate nekdo zkusenosti?

  Uci se tam i jazyky? Co vsechno toto povolani obnasi? A jaka je vyplata? ))

  Další informace


 • Může mrouskající kočka na kastraci?

  Dobrý den máme doma dvě kočky a jsme objednaní na příští čtvrtek na kastraci.. Jedna kočička ale zrovna mrouská může jít na kastraci i během mrouskání? A pokud ne myslíte že je problém jít na kastraci nejprve s jednou kočkou a teprve později s druhou kočkou?

  Další informace


  Je to kastrací nebo tím, že dospěla?

  Zhruba ve 2 letech byla naše, původně bezproblémová, JRT vykastrována (nikoliv jako prevence). Pár týdnů poté začalo peklo - začala nám trhat věci, čůrat do postele, tvrdě vyjíždět po kočkách (a od doby co jsme pořídili prase i po praseti) i po druhém psu, přestala se soustředit, je nervní a mnohem méně poslouchá.Doplňuji:Do té doby byla naprosto v pohodě a naprosto nic z vyjmenovaného by si nedovolila. - V ničem se po té kastraci nepolevilo, to vím jistě.Byla kastrovaná kvůli problémům s mléčnými žlázami...

  Další informace