• Koho tipujete na celkové vítězství v LM a EL? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Koho tipujete na celkové vítězství v LM a EL?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Koho tipujete na celkové vítězství v LM a EL?

 • Kolik měsíců je volno? Jako od školy... Kolik dní je od ní voraz? Celkově za jeden rok (365 a 1/4 dne)  Další informace


  Jak tipujete dnešní hokejový zápas na ZOH našich se Švédy ?  Další informace


  8.5 den vítěžství, dříve 9,5 den osvobození. Co to vlastně slavíme ? /test/  Další informace


 • Kolik kusů automobilů zn. Ford Crown Victoria bylo celkově vyrobeno v letech 1992–2011?  Další informace


 • Kde zjistím kolik dlužím celkově státu(soudu,justici atd.)?

  celkový dluh jednotlivce,soukromé osoby

  Další informace


 • O čem je novější píseň a hit Michala Davida Čas vítězství a starší slavný písňový hit Nonstop ?

  Nonstop se dá chápat asi nějak takto:Tátovi nesmím zkřížit krok,pro něj jsem pouhej diskocvok, (mladý muž v určitém věku bývá s tátou ve při, narážejí na sebe názory staré a mladé generace)pro mámu pořád jen dítě jsem. (máma naopak nevidí, že kluk už je zralý starat se sám o sebe)Brácha ten hlídá jen svůj džob,stal se z něj velkej pán a snob, (brácha možná býval oporou, ale je starší a jeho životní názory už neladí s názory raného mládí)kdo jsem já, to nemaj ponětí. (celkově má pocit, že doma mu nikdo nerozumí - to se může v tom věku stát)Nemůžou znát mí nápady,ty pěkně v sejfu mám, (uvědomuje si, že jim nemůže říct své nápady a názory naplno, že by to nepochopili)jen tobě můžu vážně říct,jsem vítr hurikán, (má ale asi někoho, kdo mu rozumí, komu se může svěřit se vším)já chci žítRef:Nonstop, (chce žít život naplno, bez kompromisů...)krásně a nonstopa s tím, co přijdemám chuť se rvát. (chce žít sám za sebe, chce se sám za sebe vyjadřovat, dělat rozhodnutí, je odhodlaný se postavit na vlastní nohy)Nonstop,já chci žít nonstopa s tím, co přijdemám chuť se rvát.Život je senza k dívání, (svět se mu zdá krásným místem k žití, jen vidí, že zvládnout život na vlastních nohách nebude vždy legrace)jenomže dá to koumání,vymyslet,jak by se zmáknout dal.Nejsem už dítě mejdanů, /už ví, že život je i o něčem jiném než jen chodit na mejdany a bezstarostně se bavit)teď jsem svůj, tím už zůstanu,jenomžeto právě jen ty víš. (ale vše to řekne jen té své vyvolené - ostatní se to zatím nedozví a b

  Další informace


  Koho tipujete na zlatého slavíka - ci?

  Zlatý slavík už neexistuje, tato anketa skončila v roce 1991, od té doby se tatáž soutěž jmenuje Český slavík ... tipuju Karla Gotta a Lucii Bílou, ... podle dosavadních stereotypních zkušeností s touto pochybnou anketou.

  Další informace


 • Kdy se poprvé objevily vítězné oblouky jako symboly válečných vítězství?

  Čtu znova kniu Vítězný oblouk, proto ta souvislost ...

  Další informace


 • Myslíte, že je Intel Celeron G1840 dostatečně výkonný pro rychlí běh os a celkově celého počítače?

  je mi jasné, že si na jeho integrované grafické části nic jako bf3 nezahraju, ale doufám, že jako procesor je dost výkonný a v budoucnu, kdyby měl spolupracovat s amd R7 265 tak bude podávat pěkné výsledky. je tomu opravdu tak? máte nějaké zkušenosti? je totiž poměrně dost nový a cenově lákavýsestava: Intel Celeron G1840, 8gb ram, 6Ogb ssd, asus b85 pro gamer, 500W zdroj s bronzovou certifikací, hdd 120gb se 7200otáčkami..,win8 64bit, a drobnosti jako skříň mechanika atd.Doplňuji:pro artura tragédie? Nemám tolik peněz, abych měl i7, grafiku Titana nebo R9-290x. Navíc tenhle celeron je na trhu asi jen 10 dnů a není to jedno jádro jak bývalo zvykem. úplně nová architektura a takt taky není úplně na minimu. jen mě zajímají zkušenosti od někoho kdo ho vlastní, nebo kdo se velice dobře vyzná v procesorech. a ještě s vámi nesouhlasím, že bych se měl vyhýbat amd. amd také má mnoho výborných procesorů (sice ne tolik jako intel) a má i velice cenově příznivé grafické karty, které se vyplatí mnohdy lépe než nvidie.

  Další informace


  Myslíte, že instalace AdBlocku (ABP) celkově zrychlí browser, jelikož jeho okna se nezdržují zbytečným načítáním reklam?

  Anebo instalací tohoto doplňku navíc se browser naopak zpomalí?Browser + AdBlock Plus- pomalejší či rychlejší prohlížení?Názory? Dohady? Skutečnost?Díky )

  Další informace


  A mohu na facebooku někde zjistit koho jsem štouchla já?

  vidím kdo štouchl mě a dá se vidět i koho jsem štouchla sama?

  Další informace


 • Chodí kontrola, když si bere přítel na mně paragraf, ať muže hlídat syna? Pokud ano na koho?

  paragraf na mně..

  Další informace


 • Zažili jste někdy pocit radosti z vítězství, i když jste byli v podstatě zklamáni?

  Já například po dnešním hokeji se Slovenskem.

  Další informace


  Jak může mít někdo radost z vítězství, když si je vědom podvodu?

  Znáte osobně někoho takového?Doplňuji:No...nemyslela jsem zrovna tyto stránky, ale budiž.Měla jsem spíš na mysli nějakého sportovce. A nemusí jít vždy o doping.Znala jsem jednoho, už nežije, chodil dálkové pochody a zkracoval si cestu, hlavně když měl medaili. Třeba na 50-ti km pochodu jel několik km na půjčeném kole :-). Teď mi to občas přijde až k smíchu, ale mohl mít z takto získané medaile opravdovou radost?

  Další informace


 • Proč lidé nevolí komunisty, abychom se celkově měli lépe?

  KSČM by nikdy nedopustila, aby lidé byli bez práce, imigranty by radši postřílela, než jim poskytla azyl, za lhaní kriminál, takže reklamy v televizi by už byli zajímavé, Romové by se přestali podporovat a financovat, jak by neměli práci tak kriminál a lopata do ruky. atd.

  Další informace


 • V čem jsou celkově pošty v západních státech jiné než naše Česká pošta?

  Zajímalo by mě,jak a včem jsou poštovní služby v západních zemích jiné než oproti co nabízí Česká pošta ?

  Další informace


  Souhlasíte s tím, že maturita z matiky a celkově by neměla být na uměleckých oborech?

  Samozřejmě by to byla maturita typu obhájit práci za 4 roky a následná VŠ, co říkáte vy ?

  Další informace


 • jsem diabetik.během 2 měsícu jsem ležela 2x na jipce.celkově se stav zhoršuje.mám nárok na částečný invalidní duchod?

  Nevím, moje velmi ddobrá známá je diabetik, nosi inzulínovou pumpu, svůj stav se naučila regulovat, z počátku měla stejné problémy jako vy. Důchod jí nebyl přiznám.Samozřejmě fundovaně odpoví jen lékař. Každý případ je třeba posuzovat individuálně - záleží také na věku.

  Další informace


  Usnadňuje celkové pocení těla např. při sportu práci ledvinám?

  Ne, spíše naopak. Dochází-li přitom k nedostatečnému příjmu tekutin, může nadměrné pocení a dehydratace způsobit vyšší koncentraci moči a krystalizaci močových solí.

  Další informace


  Jaké to je v celkové narkóze?

  V úterý jdu na operaci v celkové narkóze. Mohli byste mi prosím napsat, jaké to je, co s vámi před operací dělají? prostě vše od toho jaké budete mít oblečení na sále až po to kam si dáte osobní věci během zákroku (samozřejmě i pocity při zákroku). DěkujiDoplňuji:je to jen operace palce u nohy dostal se mi tam zánět a pokračoval do kosti....tak jak si tedy myslíte že by to mohlo být při takovémto zákroku?

  Další informace