• Kolik % Američanů věří, že útoky z 11. září zinscenovala jejich vláda ? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kolik % Američanů věří, že útoky z 11. září zinscenovala jejich vláda ?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Kolik % Američanů věří, že útoky z 11. září zinscenovala jejich vláda ?

  • Co si o tom myslíte, nehlásali tenkrát Francouzi, že je teroristické útoky nijak nepoznamenají?



    Další informace


    Proč naše vláda nezavede povinně bojové sporty?



    Další informace


    Byl Castro jediný diktátor, který se nebál Američanů?



    Další informace


    Kdo z vás věří v Boha?



    Další informace


    Když vládá zase uvolnila zákoník práce pro zaměstnávání na dobu určitou,proč neřeší problém co mají lidi s hypotékami?



    Další informace


    Vlada da za kazdeho uprchlika MILION Kc



    Další informace


    Jsou sexuální útoky v islámských zemích častější, nebo méně časté než v Evropě? A čím je to způsobeno?



    Další informace


    Proč nemilovaná vláda naší milované vlasti...



    Další informace


  • Veri krestane biblickym pribehum, nebo vedi, ze nejsou realne?

    Verite jako krestane biblickym pohadkam a neno znate nekoho kdo ano?Skutecne nekdo veri, ze lidstvo bylo stvořeno z Adamova zebra a ze Noe na lodi odvezl do bezpeci zvirata pred potopou? Podle meho nazoru tomu dnes jiz nikdo neveri.Exiatuje nejaka studie, ktera se tomuto venuje nebo znate nekoho, kdo se venoval rozboru teto věci?Nedari se mi najit zadny objektivni fakt zalozeny na pruzkumu.

    Další informace


    Kterým předsudkům nejvíce lidé věří? Jaké znáte příklady?

    Kterým nepravdám věří nejvyšší počet lidí k poměru k těm, kteří je považují za nesmysly?Zde jsou mé příklady:- Všichni Romové zneužívají sociální dávky.- Schizofrenik je vždycky ten, kdo slyší hlasy, nebo má vidiny.- Ovoce můžeme sníst kolik chceme.- Dělat běžně více věcí najednou je pozitivní.- IQ nelze zvýšit.- Autista se automaticky nehodí pro prodavače.Jaké znáte vy příklady předsudků, kterým věří mnoho lidí?

    Další informace