• Kolik dní je březí zakrslý králík?? Děkuji za odpověd! ;) - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kolik dní je březí zakrslý králík?? Děkuji za odpověd! ;). Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Kolik dní je březí zakrslý králík?? Děkuji za odpověd! ;)

 • Nekolik dni se snazim o stazeni filmu kajinek a zatim bez uspechu,proto se ptam,kde je mozne to najit? dekuji

  Na Kajinka je moc brzo. V kinech je teprve měsíc a prodej na DVD (potažmo nabídka na netu) bývá k dispozice nejdřív za 3 měsíce.Leda by zatím byl k dispozici kinorip, který je ovšem kvalitou na nic.

  Další informace


 • Když mi zbývá 20 dní dovolené a chci ukončit HPP mohu si dovolenou vybrat? Předem děkuji

  Můžete, ale jen v dohodě se zaměstnavatelem. Není pravda (to co píše Mapel), že zaměstnavatel je POVINEN umožnit čerpání dovolené.Příslušná ustanovení zákoníku práce (§ 217a další) jsou výkladově docela komplikovaná, takže je docela pravděpodobné, že když zaměstnavatel bude mít ´vážné´ provozní důvody, tak vás na dovolenou nepustí a dovolenou vám úplně normálně (podle § 222/2) proplatí. a href"http://business.center.cz/businessravo/zakony/zakonik-prace/cast9h4.aspx" rel"nofollow" http://business.center.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Dobrý den, co prosím vás znamená příjmení Šabršulová ?? Předem děkuji za odpověď. Odpověď prosím směřujte na můj e-mail.

  Význam příjmení

  Další informace


 • Dobrý den, používají se ještě libry? Poklud ano kolik je 1 libra v českých korunách?? Předem děkuji za odpověď Lucie :)

  Libra se stále používá ve Velké Británii jako měna.Libra je v českých korunách momentálně kolem 29,50 Kč.

  Další informace


 • Dobrý den, nevite odpověd na otázku ,,jak vznika půda ? at hledám jak hledám tak přesnou odpověď nemužu najit :) dikz

  Doplňuji:Drap: Ale Vy jste mi napsal co to půda je, ale ja potřebuji vědět jak vznika

  Další informace


 • mexický zakrslý rak  Další informace


  mate někdo březí klisnu

  jak by se měla krmit březí klisna ??

  Další informace


  Zakrslý králíček - jak ho zbavit trápení?

  Kamarádky dcera má již skoro 9 let zakrslého králíčka, nyní asi 14 dní je na tom dost špatně, hodně mu teče z očí, neudrží balanc, často se zadýchává, baští po krátkých intervalech a hodně málo nebo skoro vůbec nabaští, vypadá na poslední injekci, ale veterinář odjel na dovolenou a široko daleko nikdo kompetentní není a kamarádka neví, jak by mu co nejšetrněji pomohla. Musí to provést až její dcerka bude ve škole a pak spolu ho pohřbí. Děkuji všem za přijatelné radyDoplňuji:Moc ráda by zajela na nejbližší veterinu, ale kvůli sněhu nemohou autem vyjet a autobusem to nejde.

  Další informace


  Zakrslý králíček

  Máme zakrs. králíčka starého 6 měsíců, začal na nás vrčet,škrábe a kouše.Prostě je zlý a vzteklý. Co s tím?

  Další informace


  V jakém množství může zakrslý králík jíst meloun?

  Máme doma zakrslého králíčka. Všimla jsem si, že když jsou teď ty horké dny, skoro nepije. Snažím se do něj dostat co nejvíce tekutin jiným způsobem, tak mě napadl meloun. Vím, že ho můžou, ale nikde jsem se nedočetla jaké je optimální množství.Předem děkuju za jakoukoli odpověď :).

  Další informace


  Proč mě zakrslý králík někdy z ničeho nic tak trošku kousne?

  Dobrý den myslím že je můj králíček ochočený, poslouchá a mazlí se, ale někdy z ničeho nic mě tak trošku kousne, čuchá k ruce a pak kousne, někdy také běhá kolem mě a také se opře předními ťapkami o moje záda a čenichá pak opět běhá kolem mě, samozřejmě že běhá i po bytě jak se jen dá,ale i přesto bych chtěla vědět co to může znamenat, když běhá kolem mě a panáčkuje záda, také pořád skáče na mě a okusuje oblečení,mírně ale okusuje,také asi jednou nebo dvakrát hrabala na mých nohách.Je ji 5 měsíců. Děkuji za odpověď a

  Další informace


  Lze podojit březí kočku?

  Zní to absurdně, ale potřebuji si ověřit informaci, jestli je reálné podojit kočku a mléko nalít nic netušící oběti do mléka (kontext neřešte, pracuji jako zdravotně sociální pracovnice a moji cílovou skupinou jsou i HODNĚ neobvyklí a duševně narušení klienti, takže o absurdní situace není nouze), jde mi o to, jestli to jde prakticky a jestli to mléko opravdu vypadá jako mléko, že by oběť nepojala podezření. Na veterinu kvůli tomu volat nechci :-)Dodatek: nevím, proč mě urážíte, pane auticko. Nepsala jsem přece, že se ptám kvůli sobě a že to zamýšlím udělat. Nepleťte si dojmy a pojmy, děkuji. Popísování souvislostí a jak a proč a kdo a komu to udělal by bylo tak dlouhé a komplikované, že jsem se omezila jen na stručné vyjádření o nemocných klientech.Všem: jsem ráda, že mě ujišťujete v mém názoru, že je to blbost - nicméně raději vždy i to sebeabsurdnější prohlášení klientů prověřuji, lepší 100x plašit zbytečbě než jednou něco zanedbat :-)

  Další informace


  Kralik a voda  Další informace


  Kralik a svesene usi  Další informace


  Když můj králík pšíká mám se bát že je to něco horšího jako rýma? ;(

  Možná alergie na piliny nebo na jinou podestýlku..

  Další informace


  Jaké zvíře nejméně smrdí a je nejméně náročné? (králík, morče, křeček, činčila, osmák, pískomil apod. kromě kočky a psa)

  Jaké zvíře nejméně smrdí a je nejméně náročné? (králík, morče, křeček, činčila, osmák, pískomil apod. kromě kočky a psa) přrdem děkuji za odpověď

  Další informace


  Jak se pozná březí (těhotná) fenka psa ?

  Rozpoznání březosti u fen nebývá vždy jednoznačné. Spolehlivě může určit veterinář po 21 dnech březosti.Časté příznaky :dost často cca po měsíci začne vagína produkovat výtokpo 25 - 30 dnech začínají natíkat struky.cca po 45 - 50 dnedch se většinou začne zvětšovat břicho. V době březosti muže mít fena nechutenství a mohou na ni přicházet depresivní nálady.

  Další informace


  Co znamená, když můj králík má už po několikáté průjem ? Mám to řešit ?

  Řešit to musíš.Dávej mu pouze suchou stravu (seno ap.) a do misky vodu k pití. Pokud to pomůže, pomalu a opatrně přidávat zelené . V opačném případě navštiv veterináře.ZkušenostDoplňuji:Znamená to, žes mohla udělat při krmení nějakou chybu, což by se mělo popsaným způsobem změnit. Důvod však může být i jiný (nemoc), proto ten veterinář.

  Další informace


  Co je chytřejší- králík nebo morče?

  Mám doma zakrslého králíčka- a vidím jaké to je úžasné a inteligentí zvířatko. Sestřenice má zase morče. Jsem toho názoru, že obojí je chytré a může být milé stejně. Co si myslíte vy?

  Další informace


  Brezi fenka pudla  Další informace