• Kolik dnu dovolene mi zbyde? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kolik dnu dovolene mi zbyde?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Kolik dnu dovolene mi zbyde?

 • Storno dovolené kvůli nemoci,kolik nám vrátí?  Další informace


  Proč se nemohu v otázkách dostat více jak 7 dnů zpět ?  Další informace


  Jak byste reagovali na telegram s tímto zněním: PRIJEDU VE CTVRTEK STOP ZDRZIM SE 14 DNU STOP ...  Další informace


  7 kapslí - 7 dnů - o 7 cm delší  Další informace


 • Do pěti pracovních dnů - jak to chápat?  Další informace


 • Jak je možné, že pokud zapnu HDD záznam na satelitním přístroji a z TV něco uložím, za pár dnů je to smazané?  Další informace


 • do kolika dnu prijdou prijemci peníze, když mu je odešlu přes učet?  Další informace


  Dobrý den, mám dluh 20 000kč u banky. A chci si půjčit 50 000kč u banky - s tím že tech 20 000kč hned zaplatím a zbyde  Další informace


 • Skutečně vynaložené náklady při odstoupení od smlouvy v zákonné lhůtě 14 dnů

  Dobrý den,můj dotaz se týká obchodního práva a vrácení zboží v zákonné lhůtě 14 dnů.V internetovém obchodě jsem zakoupil grafickou kartu za 6906Kč včetně poštovného.Zboží jsem vrátil v zákonné lhůtě 14dnů prodejci. Prodejce má nárok při vrácení peněz na odpočet skutečně vynaložených nákladů. Bylo my však naúčtováno 996Kč. Částka je prý „storno“ poplatek za vrácení zboží od prodejce dodavateli a poštovné za odeslání zboží k dodavateli. Může my tato částka být naúčtována? S prodejcem není již možná další domluva, jak mám tedy případně dále postupovat?DěkujiDoplňuji:Reakce na příspěvek od HykamDěkuji za odpověď, nicméně s tím stále nesouhlasím. Názory na tento problém se opravdu liší, ČOI toto sice neřeší, ale po telefonické domluvě prý prodejce nemá nárok vyžadovat proplacení nákladů spojených s vrácením zboží od něj k jeho dodavateli, toto potvrdil i jistý právník na jiném serveru. Zákazník přeci nemůže mít vliv na smluvní vztah mezi prodejcem a jeho dodavatelem. Tento storno poplatek by mohl činit i třeba 50 procent z původní ceny a pak by nějaké vracení zboží v zákonné lhůtě nemělo žádné opodstatnění.

  Další informace


  Kolik dnů předem mi musí vedoucí oznámit, že mi přesunul směny, např. z ranní na odpolední apod.?

  doplňuji, dík Ivzez, opakuje se to často a už mě to nebaví, ani se ojednat k zubaři ani nic vyřídit nikdy nevím jak půjdu pozítří

  Další informace


  Dobrý den, chtěla bych vědět do kolika dnů se musí přihlásit pejsek do domácnosti?

  Do 15-ti dnů od jeho nabytí.

  Další informace


 • S jakou váhou závaží může člověk plavat a jaké hmotnost už ho stáhne ke dnu?

  Použij Archimedův zákon.

  Další informace


 • Používal by se Titanik nyní, pokud by nešel ke dnu? Či by se musel více předělat, aby plnil dnešní normy kvality?

  Obr.: a href"https:/ixabay.com/cs/titanic-mo%C5%99e-voda-tapeta-pozad%C3%AD-313353/" rel"nofollow" https:/ixabay.com/ hellip /a Revize materiálů? Nové motory? Naváděcí systémy?Nebo by to bylo správně zachovalé a drahé jak čert, protože by to zůstalo tak jak to bylo, aby to přilákalo více turistů?

  Další informace


 • Mám nárok na den volna v novém zaměstnání z důvodu vlastní svatby až po odpracování 60 dnů?

  Dobrý den, nastoupila jsem do nové práce v únoru 2016. V březnu mám svatbu, požádala jsem tedy zaměstnavatele o den volna. On mi však nechce vyhovět z důvodu, že na volno mám nárok až po odpracování 60 dnů? Má zaměstnavatel pravdu? Týká se tato 60denní lhůta i vlastní svatby?

  Další informace


  Když budu končit v práci ke dni 31. 5., na kolik dní dovolené mám nárok?

  Určitě se zeptám i šéfa ale stejně - Firma kde dělám má pro zaměstnance 25 dní dovolené na celý rok. Kolik mi jich dá pro 5 měsíců ? díkyNo já tam pracuji už od května 2017.

  Další informace


  Dá se stihnout naučit se plavat za měsíc (30 dnů) ?

  Tebe to naučím za odpoledne, také tobě podobným plavcům. Pokud mně do toho nebudete kecat a bít mne :-D.Zkušenost s totálními dřevy .Doplňuji:Sorry, edit: ..také tobě podobné plavce.. Bráchu jsem naučil plavat za 1 hod, dostal ale po čuni :-D.

  Další informace


 • Mám nafouklé tvrdé břicho během tří dnů nic jsem navíc nesnědla mám velký strach.. žaludek,ledviny játra? Přibrala jsem

  Mám nafouklé tvrdé břicho během tří dnů nic jsem navíc nesnědla mám velký strach.. žaludek,ledviny játra? Přibrala jsem zničeho nic 4kg za 3dny

  Další informace


  Jak vyvolat opožděnou menstruaci? Nechci ji dostat v nevhodnou chvíli.

  Potřebuji ji dostat už má 59 dnů spoždění.Nechci ji dostat v nevhodné chvíli.Děkuji moc za odpověď.Je mi 12.

  Další informace


  Jak co nejrychleji do sedmi dnů nabrat fyzičku?

  Jedině cvičením. Za 7 dní toho však moc nenabereš. Je to stejné přání jako by chtěl někdo za týden vyrůst 5 cm.

  Další informace


 • Prosim pomocmam z toho depku dostávám špatný znamky protože si to myšlenka rodiče začínám si to myslet taky jdu ke dnu?

  uz pres 3 roky si preju psa a ted mi rekli ze jenom za dobre znamky ale myslim ze mi tohle rekli jenom aby ode me meli pokoj protoze mi neveri ze tech znamek dosahnu. mam depku preju si ho porad tenhle rok dostali psa I holky co ho nechteli pomozte mi prosim co mam delat!! ??????

  Další informace