• kolik je na nebi vecer hvezd ( PRESNE ) - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: kolik je na nebi vecer hvezd ( PRESNE ). Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - kolik je na nebi vecer hvezd ( PRESNE )

  • Co budete dělat večer při takovéto teplotě?



    Další informace


  • Co znamenají výluky? Na IDOSu jsem normálne spoj našel.



    Další informace


  • Kde je v Česku (Slovensku) tzv. rezervace tmy pro lepší pozorování hvězd?



    Další informace


  • Dobrý večer nevíte o někom a nebo jak si půjčit 800000tisíc korun s dobou splatnosti 20 let.

    vy chcete půjčit 800 miliónů (800.000x1.000)?Leda banka.Ale která, nevím.

    Další informace


    Dobrý večer umí tu opravdu velmi dobře někdo Německy?

    Dobrý večer potřebovala bych někoho kdo by mě pomohl přeložit 4 papíry z Němčiny do češtiny.Jeden už jsem si udělala sama Německy umím částečně ale protože to pořebuji ještě dnes večer odeslat a naskenovat sama to asi tak rychle nezvládnu potřebuji někoho kdo mě s tým rychle pomůže můžete mě někdo pomoci děkuji

    Další informace


  • Kde se mohu podívat (třeba i se spožděním) na Kolo plné hvězd(8:00 dnes) máma kouká n ordinaci a nechce mě k tomu pustit

    je to pro mě důležité večer nemůžu nikam pryč abych se koukla u někoho jineho tak jestli se to da skouknout na internetu nebo v krajní nouzi kdyby mi to někdo nahral na DVD tak ja zaplatím náklady a poštovné.

    Další informace


    Dobrý večer dá se už někde sehnat Piráti z karibiku 4 pouze CZ děkuji

    Já to klidně řeknu : V kině! :-D

    Další informace


  • Co mám dělat s tím, že před den jím správně ale večer se stejnak přejím sledkého?

    nevíte co mám dělat s tím, že přes den vydržím jest zdravě ale večer, když si sednu k TV tak prostě nedokážu odolat a dám si bonbony, sušenky, čokoládu atd?? Hrozně mě to štve, když přes den t zvládám, cvičím a pak se stejnak přejím sladkého -.-Doplňuji:Děkuju moc, (mamka neví o tom že hubnu, nesouhlasila by s tím, před ní dělám že jím všechna jídla ale skutečnost je taková že je vyhazuju...)

    Další informace


    Co děláte večer,když vás honí mlsná?

    Jaký produkty máte nej.....Díky všem za příspěvky.

    Další informace


  • Kdo bitvu na nebi o naši zemi, tak jak ji bible popisuje, vlastně vyhrál?

    Asi tedy ďábel, i když asi podmínečně.

    Další informace