• Kolik jste aktivní? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kolik jste aktivní?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Kolik jste aktivní?

 • Překročili jste někdy bludný kořen?Máte místo kde jste vícekrát zabloudili nebo došli jinde než jste chtěli?  Další informace


  Kouření - aktivní a pasivní  Další informace


  Co když nechci zlatou medaili na Odpovědi.cz, ale zároveň chci být aktivní?  Další informace


  Co byste dělali,kdyby jste zjistili,že jste vyhráli milion?  Další informace


  Chtěli by jste v rodinném domku bazén uvnitř, aby jste se mohli plavat i přes zimu?  Další informace


 • Aktivní nebo pasivní  Další informace


 • Kolik lidí už zdolalo Mt. Everest a kolik lidí na něm zahynulo? A z těch co zahynuli, kolik dosálhlo vrcholu?  Další informace


 • Pomůže výrazně zlepšit intenzitu signálu aktivní rozbočovač?  Další informace


 • Zesilovač + 3 pásmové repro-bedny nebo aktivní bedny?

  Bylo mi doporučeno jen jednou osobou z těchto dvou verzí.Zesilovač + reprobedny nebo dvoupásmové aktivní bedny?Pro mou potřebu napojení Syntetizéry,el.kytara mikrofony a další máme 3 mixy už jednu sestavu zesilovač a bedny máme,ale tu už nechceme a chci něco mít svého,abych starou vrátil.Jedná se o dost velké akce a na zvučení.Občas i na zvučet běžnou kapelu..zesilovač a href"http://www.electronic-star.cz/Ibiza-AMP-1000-DJ-PA-koncovy-zesilovac-1600W-MOSFET_i2432.htm" rel"nofollow" http://www.electronic-star.cz/ hellip /a repro bedny a href"http://www.electronic-star.cz/PA-reproduktor-Auna-PW-2522-2x-38-cm-pasivni-subwoofer-1500W_i2717.htm" rel"nofollow" http://www.electronic-star.cz/ hellip /a aktivní bedny a href"http://www.electronic-star.cz/Power-Dynamics-PDA-15A-aktive-38cm-PA-Box-1200W_i34813.htm" rel"nofollow" http://www.electronic-star.cz/ hellip /a jinak zatím co nás vždy v poho na zvučel zvukař tak jel něco 2x1000W RMS (na každé straně 1000W RMS) a bylo to OK.zesilovač+bedny je tak pro 150 lidí a ty aktivní bedny 200-300 lidí..Doplňuji:nebo a href"http://www.cmias.cz/eshop-mps-15-ashton-reprobox-3199.html" rel"nofollow" http://www.cmias.cz/ hellip /a

  Další informace


 • V kolika letech jste si našli první šediny? Kolik je vám nyní a jak jste na tom ted?

  Já první šedivý vlas v 26letech,ted je mi 41let a asi jich mam kolem 15ti.řeším to tak,že je střiham ke kořínkům,a když dorustaji,tak mam na hlavě malé tříbrné anténky :-))) moc to řeším,proto se ptám,jestli to také tak řešíte,nebo jste povzneseni.ono je blbí,že mam vlasy do pasu a barvit se nechci.jinak těm,co odpověděli,moc děkuju,a těm,které otázka přišla nevhodná-VÁŽENÍ,NIKDO VÁS NENUTÍ ODPOVÍDAT,A DIVÍM SE,ZE MATE TENDENCI MI URČOVAT,JAKOU OTAZKU MAM ZDE VLOŽIT,A DIKTOVAT MI,ZDA JE VHODNÁ,ČI NIKOLI.

  Další informace


 • Co byste si koupili sami pro sebe za jídlo, kdybyste měli 200 Kč na pět či šest dní?

  Jeden nákup, nebo průběžně nakoupit,Původní dotazCo by jste si koupili samy pro sebe za jídlo kdyby jste měli 200 Kč na pět či šest dní?

  Další informace


 • Kolik jste aktivní?

  Toto je otázka hlavně pro ty, co mají třeba 2000 bodů. Jak dlouho využíváte tuto stránku a jak často na ní trávíte čas a kolik minut denně? Já jsem tady necelé 2 týdny, chodím sem skoro každý den asi na 15minut, ale dost y toho jenom prohlížím starší otáykz a neodpovídám.

  Další informace


  Doporučte tichý aktivní spolehlivý zdroj  Další informace


 • Co by jste dělali kdyby jste potkali svojí bývalou učitelku ?

  už se mi to stalo několikrát. Pozdravili, zastavili a pokecali

  Další informace


 • Jsou v ČR ještě nějaké aktivní uranové doly?

  Kolik uranu v nich může ještě být, pokud ano?

  Další informace


 • Nevíte, kde by se mohl uplatnit aktivní blbec, jako jsem já?

  Mám úplné střední odborné vzdělání, intelekt v normě, a i když jsem neurotik, tak se umím poměrně dobře ovládat na své postižení.Chovám se jako aktivní blbec.

  Další informace


  Dali jste si někdy měřit IQ? Pokud ano, kolik jste měli?

  Zkuste se vyvarovat odpovědím typu Co je ti do toho? ! Nenutím vás k odpovědi a jen mě to zajímá.

  Další informace


 • Nevíte někdo, jak dlouho se udrží aktivní THC v krvi či slinách při používání ´léčebného konopí´?

  Ne, fakt se nejdu zhulit...-)Jedná se mi o interval, po který jsou detekovatelné aktivní metabolity a nebo přímo THC při perorálním požití (tinktura), případně při vstřebávání kůží (mast) či sliznicí střeva (čípky).A je mi jasné, že záleží i na konstituci a kondici dotyčného a množství látky - spíše se mi jedná o rámcové info, jestli je bezpečné sednout za volant po třeba dnech a nebo raději až týdnech od léčby (metabolity v moči lze zjistit i po 6 týdnech, ale to se snad netestuje).

  Další informace


  Jak pusobi na nase zdravi cerna zmrzlina, ktera obsahuje aktivni uhli?

  Vsude se pise o cerne zmrzline, o jeji neodolatelne chuti. I v CR slavi velky uspech. Sama jsem ji jeste neochutnala. Jak popisuje majitel Kozi farmy z Vizovic - na jeden kopecek pripada asi pul gramu aktivniho uhli, ktere dodoavaji firmy laboratorim ci upravnam vod, kde funguje jako filtr.Ja si dam tak jednou za mesic vanilkovou, ale dejme tomu, ze si date treba denne cernou zmrzlinu - nemluvim ted o cukru, ale o tom aktivnim uhli. Nehledejte, napiste, pokud vite. Co se stane, zacnete-li uzivat denne 0,5 g aktivniho uhli.

  Další informace


 • Jak velká šance je na to, že ze tří bude minimálně jeden potkan aktivní?

  Strašně si přeji mít alespoň tři kluky, ale zarazilo mne, že hodně lidí píše, že jim sotva vylezou z klece. Nevadilo by mi mít třeba i jen jednoho aktivního, ale chytit jen líné by se mi moc nelíbilo a docela by mi to i vadilo. Od malička bych je měla co nejvíce času na volno v pokoji, u mě v kapsách, za mikinou, atd. - měli by hodně velkou část života prožitou mimo klec. Je velká pravděpodobnost, že nebude aktivní ani jeden? Nebo je zde šance alespoň 50% na to, že minimálně jeden aktivní bude? Děkuji

  Další informace