• Kolik % lidí věří, že útok 11. září provedli teroristi, a kolik %, že to USA udelaly zaměrně samy? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kolik % lidí věří, že útok 11. září provedli teroristi, a kolik %, že to USA udelaly zaměrně samy?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Kolik % lidí věří, že útok 11. září provedli teroristi, a kolik %, že to USA udelaly zaměrně samy?

  • Vadilo by, jestli bych při zakládání církve jaksi napsal, že tato víra zahrnuje i to, že lidé v ní věří, že ostatní



    Další informace


    Pokud by se nechala KLDR vyprovokovat od USA k nějakému útoku, kolik raket by vypustila a kolik by jí USA vrátily?



    Další informace


    Dnes poprve a jak jsem zjistila ne na posled-jsem udelala knedlikove noky.



    Další informace


  • Myslíte, že ti lidi z karavanů / přívěsů v USA někdy chodili do práce?



    Další informace


  • Může se stolní PC a audio zesilovač napájet ze zásuvky se záměrně odpojeným zemnícím kolíkem?



    Další informace


  • Mohu zpětně žádat úlevy na daních za děti?



    Další informace


    Letos v lednu jsem si udělala ŽL ale do dnešního dne jsem nevydělala ani korunu

    ......živnosťák si chci zrušit, ale koupila jsem si vybavené cca za 50 tisíc, tak když příští rok podám nulové daňové přiznání, vrátí se mi nějaké peníze zpět?? Když už budu mít ŽL zrušený?? Jak to takto chodí.. Díky

    Další informace


  • Kamarádka mi udělala melír z barvy pallete,měl být bílý,teď mám fialovomodré proužky!poraďte co s tím?

    Proč takovou barvu v dnešní době řešit. Nechal bych to a kdo má blbý řeči, tak hodím odkaz na nějaký společenský magazín a IN hvězdu.Udělej z toho přednost a nikomu neříkej, že je to omyl.Občas se zastavuji u jedné čerpací stanice kde má pokladní zelené vlasy, u jiné zas do kovového lesku a vždycky mne s tím holky dostanou. Když se s tím umí chodit, tak je to v pohodě.

    Další informace


  • Kolik procent lidí se po smrti dostane do nebe (otázka pro lidi věřící v Boha)?

    Pokud by například z celé Zeměkoule bylo úplně názodně vybráno sto lidí, u kterých by se odhadovalo, kam po smrti půjdou, kolik by jich skončilo v nebi?

    Další informace


    Kde nejvíc věří?!

    Ahojte,chtěl bych zistit nejaké info jak je na tom česko a jiné země, vím že je česko nejvíc ateistické a kdo je hned po něm?

    Další informace