• kolik stoji rtg patere u psu - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: kolik stoji rtg patere u psu. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - kolik stoji rtg patere u psu

 • Neverbální komunikace psů  Další informace


  Kolik stojí kráva a kolik nadojí?  Další informace


 • Rtg hrudniku  Další informace


  RTG sella turcica  Další informace


  Kolik stoji rtg dutin na samoplatce?  Další informace


 • Otázka ohledně venčení psů  Další informace


  Na parkovišti stojí 111 aut a motocyklů. Dohromady mají 406 kol. Kolik je aut a kolik motocyklů?

  Docházím k závěru, že mám ty školáky docela ráda. Pokaždé si takový úkol spočítám a nakonec dojdu k závěru, že ještě i v 60 letech zvládnu učivo ZŠ. No a protože mi jde o to, aby na tom byli jednou stejně, tak výsledek si nechám pro sebe. Jenom se školáci pořádně učte. Jednou pochopíte, že celý život je vlastně taková nikdy nekončící škola a že opisovat se v něm opravdu nedá.

  Další informace


 • Poradíte, co mám dělat, když mám skoliózu páteře?

  Pomalu od narození mám skoliózu páteře. Každý den cvičím, ale jako by to bylo k ničemu. Dříve byly vidět alespoň nějaké výsledky, ale teď žádné, spíše naopak se to zhoršuje. Hrozí mi korzet, který vážně nechci. Bojím se posměchu kvůli tomu, v čem bych to musela chodit do školy. Kdyby existoval alespoň korzet na rovnání zad, který není tak moc vidět, který by se dal schovat pod oblečení. Vážně moc se toho bojím.Původní neotázkaMám skoliózu páteře a nevím co si počít.

  Další informace


  Omezení po operaci páteře.

  Jak dlouho se nesmí po operaci páteře sportovat a jak dlouho jste asi v nemocnici ? za jak dlouho se jde do školy a jaká jsou všechna omezení ? Děkuju za odpověď :) !Doplňuji:Jedná se o operaci skoliozy

  Další informace


 • inzerce psu v rakousku?jak inzerovatat inzerat vyjde?

  na bazoši.at nemužu vložit inzerat se štěňaty....jak vložit inzerat na bazoš.at?

  Další informace


  Vychova psu

  Segra chodi prvnim rokem na SS obor kynologie a na psech co ma na starosti aplikuje podle me docela drasticke vychovne metody, pry je to normalni.Napr. pokud se pes, ktereho ma pujceneho od kamarada (obycejny pes, zadny vodici, zachranarsky atd) podiva na stranu, tak ho zacne zaskrcovat obojkem (pry kvuli tomu aby se pes soustredil). Segra se obhajuje, ze toto je pry zcela bezny postup jak trenovat napr vodiciho psa. Nevim zda je to pravda, ale aby se na obycneho psa kladli takoveto naroky jako ,,budes koukat primo' se mi zdaji dosti prehnane. Co si o tom myslite vy ?

  Další informace


  Nevíte někdo deset nejoblíbenějších psů v ČR?

  a href"http://brouckovi.blog.cz/0903/30-nejoblibenejsich-plemen-v-cr" rel"nofollow" http://brouckovi.blog.cz/ hellip /a Uvádím zdroj, v němž je 30 nejoblíbenějších psů.

  Další informace


  Máte někdo nějakou zkušenost s pojištěním u psů či koček? Vyplatí se taková věc?

  Lze pojistit již nemocné zvíře? Vztahuje se pojistění i na jiná zvířata než psy/kočky? Třeba želvu?

  Další informace


  Která plemena psů nejlépe snášejí/tolerují kočky?

  Patřil by tam třeba Baset?

  Další informace


  Je dobré dát psu do boudy seno jako ochranu proti mrazu?

  Mám s tím špatné zkušenosti. Seno se sešlape a rozláme (sláma také) a před chladem nikterak nechrání. Pes se do něj nemůže zahrabat, to bys musel seno měnit téměř denně. Navíc každé seno práší a i když pes není alergický, nedělá mu prach dobře na oči a dýchání.Dobře zaizolovaná bouda s předsíní, na podlahu boudy nějaký koberec nebo starou matraci je lepší řešení.

  Další informace


  Jaké jsou účinné protilátky pro Myasthenia gravis u psů? Do jaké míry jsou riskantní steroidy?

  Jedná se o automatickou imunitu. Může zmírnit průběh záření z UV lampy?

  Další informace


  Jak se říká vykastrovanému psu?

  Vykastrovanému psu se říká FEŠÁK.

  Další informace


  Hodně otázek týkající se psů

  Otázky:1.Kolik váží Bernský salašnický pes?2.U jaké nohy se má cvičit chůze u nohy?3.Jaká je průběžná dílka života u Burbonského ohaře?4.Jaké je oficiální zkratka dobrmana v ČR?5.Jaké číslo standardu má Samojed?6.Co znamená slovo belton?7.Jak byl dřív využíván Kavalír King Charles španěl?8.Délka pevného tunelu je?9.Jaké je datum publikování původního standardu u Frízského ohaře?10.Jakou barvu očí má Zlatý retrívr?

  Další informace


  Ctěla bych se Vás zeptat na otázku ohledně psů

  Máme doma psa fenu (kříženec jezevčíka)rodiče mi budou pořizovat psa(chtěli bychom také fenu.)Má otázka zní:NEBUDO SE NAŠE DVĚ FENY MEZI SEBOU PRÁT?Prosím odpovězte rychle na muj email:merymed@seznam.cz Tisíckrát děkuji.

  Další informace


  Co znamená slovo nebo zkratka NO u psů a fen ?

  Dívala jsem se na internet, ale nějak nepochopila. Nabízejí se psi a feny s i bez průkazu původu nebo křížence a je u nich někdy právě napsané NO. Děkuji za odpovědi.Doplňuji:Vida taková jednoduchá odpověď. Jsem si hned říkala, že je na fotografiích nějak často německý ovčák.

  Další informace