• Kolik století potrvá než si američani a angličani přestanou navzájem rozumět? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kolik století potrvá než si američani a angličani přestanou navzájem rozumět?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Kolik století potrvá než si američani a angličani přestanou navzájem rozumět?

 • Proč se lidi navzájem tolik pomlouvaj a urážej.


  Nejsou ti Američani na palici? :-)


  Mládnou stará přísloví? Platí v současnosti to z 15. století: Hrst moci - víc než pytel práva?


  50 léta minulého století


 • Mám tomu rozumět tak, že pokud se schválí evidence el. tržeb, ubudou dotazy typu: chcete účtenku, nebo ne?


 • Jaký význam má pro Američany věta Make America Great Again?

  Zajímalo by mě jestli Američané veří na Reaganovi a Trumpovi politické slogany Make America Great Again a jaký to má vliv a význam pro Američani a pro Spojené státy americké ? Děkuji
  Jak se vůbec někdo dokáže naučit rozumět česky?

  Třeba na mě babička zrovna mluvila, jestli nechci kyselé zelá , potom ještě říkají v protější vesnice třeba-místo ještě-eštěbřicho-břuchbez muže-bez mužaneflákej se-neflákaj samají dva černé psy-majú dvoch černých psůmnozí lidé takto mluví i když by měli mluvit spisovnou češtinou, třeba na úřadech, ..., jak jim potom tedy můžou cizinci rozumět???
  Co to jsou královská horní města mezi,která patřila ve 13. století Kutná Hora a Jihlava?

  A čím byla v té době vyznamná?
  Byla větší lodní tragédie 20. století potopení Titanicu v roce 1912 nebo nepotopení Aurory v roce 1917?

  Titanic byla větší tragédie. Výstřel z Aurory by přišel tak jako tak, i kdyby to nebyl výstřel z Aurory.
  Bude pro mě na tanečních nějaká partnerka, se ktrou si budu rozumět ?

  Zítra jdu na taneční, ale nemam předem domluvenou partnerku.Žiji na vesnici a nemam moc přehled jak to chodí.Do přihlášky jsme to uvádět nemuseli, ale pár kluků říkalo že někoho mají.Mam strach, aby na mě zbyl někdo, s kým si budu rozumět.Také by mě zajímalo, jak probíhá první hodina.(něco málo vím)
 • Jak mám rozumět reklamě, kde se uvádí záruka vrácení peněz u potravin?

  To si jako koupím nějakou štangli salámu, ukrojím si 10 dkg, dám do guláše a zbytek vrátím s tím, že mi nechutnal?
 • Jaký tablet? Můžete mi poradit jaký by jste si koupili a proč? jestli to má 3G zda si bude rozumět s MS office dík jsou

  to tyto dva: a href"http://www.mironet.cz/ t-packard-bell-liberty-10quot-dotykovy-nvidia-tegra-250-1gb-ram-32gb-wifi-cam-android-30-cerveny+dp155630/" rel"nofollow" http://www.mironet.cz/ hellip /a a a href"http://www.alza.cz/acer-iconia-tab-a500-d241526.htm?kampanzbozi.cz popis" rel"nofollow" http://www.alza.cz/ hellip /a
  Hamachi - nemůžeme se navzájem připojit


 • S klukem jsme si navzájem napsali, že se máme rádi. Chtěla bych s ním chodit, ale nevím, kdo má udělat první krok?

  je mi 15 let. :) miluji ho. je sním sranda atd...
  Jak mam rozumet odpovedi serveru bezplatnapravniporadna.cz?

  Tazatel se pta, jak zistit jestli nema zapis v registru dluzniku.. Uplne v klidu oficialni odpoved at koukne na cerd.cz, o cemz kazdy vi, ze se jedna o podvod. Od te doby beru cely web jako nesmysl a docela me to mrzi. Sluzba tohoto typu mi byla docela sympaticka. Co si m tomto webu myslite vy? a href"http://www.bezplatnapravniporadna.cz/online-zdarma/dluhy-a-zavazky/12278-jak-zjistit-ve-kterem-registru-dluzniku-jsem-evidovan-zapsan.html" rel"nofollow" www.bezplatnapravniporadna.cz/ hellip /a . Doporučuji přečíst komentáře, to jsou opravdu perly.
 • Z HK do Opatovic na kole potrvá?

  Google tvrdí, že do Opatovic to jsou pěšky 2 hodiny. To bych já mohl zvládnout za 1:45. A na kole?Doplňuji:Jak jsem naznačil - jsem velice rychlý. Bydlím na Slezském Předměstí a mířím na autobusové nádraží (OT - kde tam vůbec je? :D).
 • Proč někteří lidé mluví tak rychle, že je občas obtížné jim rozumět?

  Nijak mi to nevadí, dokonce je to i obdivuhodné, že si ani nešlapou na jazyk u toho.Mluví rychle proto, že to chtějí jen rychle říct, aby to měli za sebou, nebo už tak mluví od narození?
 • Vazby mezi halogeny navzajem


 • Může někdo rozumět řeči zvířete ?

  Nebo naopak zvíře člověku? Nebo jsou to jiná nonverbálni,telepatická či jiná propojení ? Přihodilo se vám něco takového?
 • Jak rozumět chování kočky?

  Máme kotě, čistokrevnou britku, 4 měsíce. Mazlí se jenom když se zrovna probudí, anebo když se vrátíme z práce. Tak jako tak jí to nikdy dlouho nevydrží, jen pár minut, jinak na dotek reaguje jako na hru.Před nedávnem přítele napadlo, že jí pustíme mňoukání kočky, jestli je pozná a jak na to bude reagovat. Byli jsme velmi překvapeni - kotě hned přiběhlo, velmi hlasitě předlo a chtělo se mazlit (jen po dobu puštění videa a krátce potom). Jak tomu mám rozumět? Mohla na ně třeba žárlit? Jak udělat, aby se kočička chtěla víc mazlit?