• Kolik století potrvá než si američani a angličani přestanou navzájem rozumět? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kolik století potrvá než si američani a angličani přestanou navzájem rozumět?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Kolik století potrvá než si američani a angličani přestanou navzájem rozumět?

 • Proč se lidi navzájem tolik pomlouvaj a urážej.  Další informace


  Nejsou ti Američani na palici? :-)  Další informace


  Mládnou stará přísloví? Platí v současnosti to z 15. století: Hrst moci - víc než pytel práva?  Další informace


  50 léta minulého století  Další informace


 • Mám tomu rozumět tak, že pokud se schválí evidence el. tržeb, ubudou dotazy typu: chcete účtenku, nebo ne?  Další informace


 • Jaký význam má pro Američany věta Make America Great Again?

  Zajímalo by mě jestli Američané veří na Reaganovi a Trumpovi politické slogany Make America Great Again a jaký to má vliv a význam pro Američani a pro Spojené státy americké ? Děkuji

  Další informace


  Jak se vůbec někdo dokáže naučit rozumět česky?

  Třeba na mě babička zrovna mluvila, jestli nechci kyselé zelá , potom ještě říkají v protější vesnice třeba-místo ještě-eštěbřicho-břuchbez muže-bez mužaneflákej se-neflákaj samají dva černé psy-majú dvoch černých psůmnozí lidé takto mluví i když by měli mluvit spisovnou češtinou, třeba na úřadech, ..., jak jim potom tedy můžou cizinci rozumět???

  Další informace


  Co to jsou královská horní města mezi,která patřila ve 13. století Kutná Hora a Jihlava?

  A čím byla v té době vyznamná?

  Další informace


  Byla větší lodní tragédie 20. století potopení Titanicu v roce 1912 nebo nepotopení Aurory v roce 1917?

  Titanic byla větší tragédie. Výstřel z Aurory by přišel tak jako tak, i kdyby to nebyl výstřel z Aurory.

  Další informace


  Bude pro mě na tanečních nějaká partnerka, se ktrou si budu rozumět ?

  Zítra jdu na taneční, ale nemam předem domluvenou partnerku.Žiji na vesnici a nemam moc přehled jak to chodí.Do přihlášky jsme to uvádět nemuseli, ale pár kluků říkalo že někoho mají.Mam strach, aby na mě zbyl někdo, s kým si budu rozumět.Také by mě zajímalo, jak probíhá první hodina.(něco málo vím)

  Další informace


 • Jak mám rozumět reklamě, kde se uvádí záruka vrácení peněz u potravin?

  To si jako koupím nějakou štangli salámu, ukrojím si 10 dkg, dám do guláše a zbytek vrátím s tím, že mi nechutnal?

  Další informace


 • Jaký tablet? Můžete mi poradit jaký by jste si koupili a proč? jestli to má 3G zda si bude rozumět s MS office dík jsou

  to tyto dva: a href"http://www.mironet.cz/ t-packard-bell-liberty-10quot-dotykovy-nvidia-tegra-250-1gb-ram-32gb-wifi-cam-android-30-cerveny+dp155630/" rel"nofollow" http://www.mironet.cz/ hellip /a a a href"http://www.alza.cz/acer-iconia-tab-a500-d241526.htm?kampanzbozi.cz popis" rel"nofollow" http://www.alza.cz/ hellip /a

  Další informace


  Hamachi - nemůžeme se navzájem připojit  Další informace


 • S klukem jsme si navzájem napsali, že se máme rádi. Chtěla bych s ním chodit, ale nevím, kdo má udělat první krok?

  je mi 15 let. :) miluji ho. je sním sranda atd...

  Další informace


  Jak mam rozumet odpovedi serveru bezplatnapravniporadna.cz?

  Tazatel se pta, jak zistit jestli nema zapis v registru dluzniku.. Uplne v klidu oficialni odpoved at koukne na cerd.cz, o cemz kazdy vi, ze se jedna o podvod. Od te doby beru cely web jako nesmysl a docela me to mrzi. Sluzba tohoto typu mi byla docela sympaticka. Co si m tomto webu myslite vy? a href"http://www.bezplatnapravniporadna.cz/online-zdarma/dluhy-a-zavazky/12278-jak-zjistit-ve-kterem-registru-dluzniku-jsem-evidovan-zapsan.html" rel"nofollow" www.bezplatnapravniporadna.cz/ hellip /a . Doporučuji přečíst komentáře, to jsou opravdu perly.

  Další informace


 • Z HK do Opatovic na kole potrvá?

  Google tvrdí, že do Opatovic to jsou pěšky 2 hodiny. To bych já mohl zvládnout za 1:45. A na kole?Doplňuji:Jak jsem naznačil - jsem velice rychlý. Bydlím na Slezském Předměstí a mířím na autobusové nádraží (OT - kde tam vůbec je? :D).

  Další informace


 • Proč někteří lidé mluví tak rychle, že je občas obtížné jim rozumět?

  Nijak mi to nevadí, dokonce je to i obdivuhodné, že si ani nešlapou na jazyk u toho.Mluví rychle proto, že to chtějí jen rychle říct, aby to měli za sebou, nebo už tak mluví od narození?

  Další informace


 • Vazby mezi halogeny navzajem  Další informace


 • Může někdo rozumět řeči zvířete ?

  Nebo naopak zvíře člověku? Nebo jsou to jiná nonverbálni,telepatická či jiná propojení ? Přihodilo se vám něco takového?

  Další informace


 • Jak rozumět chování kočky?

  Máme kotě, čistokrevnou britku, 4 měsíce. Mazlí se jenom když se zrovna probudí, anebo když se vrátíme z práce. Tak jako tak jí to nikdy dlouho nevydrží, jen pár minut, jinak na dotek reaguje jako na hru.Před nedávnem přítele napadlo, že jí pustíme mňoukání kočky, jestli je pozná a jak na to bude reagovat. Byli jsme velmi překvapeni - kotě hned přiběhlo, velmi hlasitě předlo a chtělo se mazlit (jen po dobu puštění videa a krátce potom). Jak tomu mám rozumět? Mohla na ně třeba žárlit? Jak udělat, aby se kočička chtěla víc mazlit?

  Další informace