• Kolik vám narostlo osmiček (zubů) ??? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kolik vám narostlo osmiček (zubů) ???. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Kolik vám narostlo osmiček (zubů) ???

  • Máte při čištění zubů puštěnou vodu?



    Další informace


    Dáseň v zubu



    Další informace


    Kolik žvýkaček a jak dlouho musím žvýkat,aby to mělo efekt vyčištěných zubů? :D



    Další informace


  • Prasklina na zubu



    Další informace


    Kaz na zubu



    Další informace


  • naprosty OT: co vam zabira na bolest zubu?



    Další informace


  • Jak se jmenuje adaptace zubu u masožravců?

    Jak se jmenují vroubky tady na tom zubu? A celkově toto přizpůsobení u masožravců? Neví někdo? Předem díky za jakékoliv ohlasy. a href"http://eshop.prirodniny.cz/zbozi/7189/Zub-velkeho-bileho-zraloka -Carchar Carcharodon.htm" rel"nofollow" http://eshop.prirodniny.cz/ hellip /a

    Další informace


  • Je chyba, když napíši do testu, že viklavost zubů se vyšetřuje sondou I PRSTY?

    Napsal jsem, že viklavost se vyšetřuje sondou, prsty, prsty mi vyučující škrtla.

    Další informace


  • Je hodně bolavé trhani (extrakce) zubu?

    Bolí hodně trhani zubu? Zitra jdu na extrakci 7dmičky vlevo dole... úbec nevím do čeho jdu a co čekat... nejsem úbec zvyklej na něco takovýho u zubaře..

    Další informace


    Je možné opakovaným čištěním zubů 2x denně zastavit tvorbu zubního kazu?

    Kartáčkem odstraníš zubní plak.....Ideální je správně šmrdlat třeba u TV (filmu) zub po zubu jednosvazkovým kartáčkem (to bez pasty). 1x denně. Jinak je běžné čištění 2x denně pastou.Důležitá je správná technika a měkký zubní kartáček.Na čištění aproximálních plošek je vhodné správně použít zubní nit (neporanit dásně). Na udržení parodontu pak již zmíněné mezizubní kartáčky a irigátor/sprchu.

    Další informace