• Komunikace s lidmi, jak na to. - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Komunikace s lidmi, jak na to.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Komunikace s lidmi, jak na to.

  • Osobnost člověka a komunikace



    Další informace


    Pokud se za socíku mezi lidmi prodávalo obilí: pšenice za 300, ječmen za 250 a oves za 200 Kčs/q, kolik by to bylo dnes?



    Další informace


    Když někde čekáte, máte potřebu s ostatními neznámými lidmi, kteří tam čekají s vámi, navazovat hovor?



    Další informace


  • Komunikace řidičů přes



    Další informace


  • Co se stane s lidmi, kterým shoří domov?



    Další informace


  • Komunikace ve vztahu



    Další informace


    Dobrý den, musim umět chorvatsky nebo mi stačí čeština k práci a povídáni s lidmi v Chorvatsku



    Další informace


  • Poslech letecké komunikace, poradíte vhodné zařízení?



    Další informace


  • Jaké jsou znaky neverbální komunikace ?

    neverbální komunikace je když něco nemůžeme sdělit slovy ale používáme k tomu mimiku a href"http://www.portal.cz/scripts/detail.php?id5426" rel"nofollow" http://www.portal.cz/ hellip /a

    Další informace


    Um komunikace s lidmi

    ahoj, myslíte, že v mých letech, to je 16, je k něčemu, že čtu knížky nebo články o tom, jak se s ostatními bavit, jak někoho přesvědčovat, jak řešit slovní hádky, rychle na někoho reagovat, umět být empatický ke svým přátelům atd.Je to k něčemu dobré? Nebo dokud prostě jsou ostatní zamindrákování puberťáci, tak něco takového se nedá využít?Prosím o vážné odpovědi.hezký večer všem

    Další informace