• Křivé obvinění Policii - jak se bránit? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Křivé obvinění Policii - jak se bránit?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Křivé obvinění Policii - jak se bránit?

 • Něco pro módní policii  Další informace


  Křivé obvinění Policii - jak se bránit?  Další informace


  Co je pro opilého návštěvníka větší čest? Odevezení Policií České republiky na záchytku nebo na RZS (sanitkou)na ARO?  Další informace


 • Štukování je křivé  Další informace


  Krive vyvody vody na sprchovou baterii  Další informace


 • Máte zkušenosti s maďarskou policií?  Další informace


 • Lokalizace mobilního telefonu policií?  Další informace


  Když ztratím mobil, který je vypnutý, je vhodné to dát vědět policii?  Další informace


 • Když najdu bankovku, zjistím že je falešná a poctivě ji odevzdám v bance nebo na policii, dostanu za ni náhradu?

  Nebo mi nic nedají a případně mě ještě obviní nebo začnou vyšetřovat/obtěžovat moji rodinu?

  Další informace


 • krivě obviněna z krádeže, popotahování po policii o ostudě nemluvím. Můžu chtít nějaké odškodnění

  Chci se zeptat mlady muž se přiznal k loupeži,udal moje jméno že jsem ho vezla a byla tam sním,což nebyla pravda.Pomalu měsíc mě popotahovali po policajtech a nakonec řekl že lhal.žádna omluva nic mohu na něj podat oznámení kvůli křivému obvinění a velké ostudě ve městě vyplatís se mi to díky moc

  Další informace


  Zná české právo institut ve smyslu nedůvodného obvinění?

  Či zná pojem nedůvodné obvinění , či institut obdobného charakteru, z nějž by jasně vylpynulo, že v konkrétním případě NEPŮJDE o křivé obvinění, nýbrž obvinění BEZDŮVODNÉ/NEDŮVODNÉ.

  Další informace


  Promlčecí lhůta křivé výpovědi podruhé.

  Děkuji moc za odpověď. Mám ještě další otázku a možná ne poslední. Od čeho se odvíjejí horní sazby? Pokud právník udá křivou výpověď, do jaké sazby to padá? Předem znovu moc dík.Doplňuji:Dobrý den, moc děkuji ještě jednou za vaše odpovědi.Dle seznamu advokátů, který je na české advokátní komoře není tato osoba akvokátem. Má titul Mgr a její vzdělání je právnického zaměření. To je vše co o jejím vzděláním vím. Záměrně uvedla u přestupkové komise nepravdu k sousedským neschodám a obvinila nevinného z přestupku. Vím, jsou to žabo myší války, ale i ta vám dovede znepříjemnit život. Neřešil jsem to, ale jejich nátlak, arogance a lži narůstají a začínáme se s manželkou bát o bezpečí naše i našich dětí. Chtěli by jsme tuto osobu prostě dostat do kouta, aby bylo jasné, že nejsme snadná kořist a dala nám pokoj.Předem moc děkuji.

  Další informace


  Odtah vozidla policii

  Při nařizenem odtahu vozidla policii.Mi odtahovka autodružstva Frýdek -Místek poškodila auto.Auto bylo po nehodě zakliněno za předni napravu.Jak bylo natahováno na odtahovku tak se pravděpododně skřižila karoserie naskočila boule na zadnim blatniku. Kdo odpovidá za škodu?Policie nebo odtahovka.Odtah byl proveden po sepani předavaciho protokolu.Doplňuji:bohužel ani policista na sepsani nereagoval natož odtahovka ten nechtěl dat na sebe ani kontakt a tedˇ popirá i když policista to tedˇ dosvědčuje.

  Další informace


  Obvinění z loupeže kterou jsem nespáchala

  dvě osoby které znám nějaky rok mi vykradli garáž a barák.policie je dopadla na to se přiznaly k několika dalsím trestním činostem a někde uvedly moje jmeno že jsem loupila snima.jak se obhájit že to není pravda?mám si vzít právníka? Můžou mi nějak odsoudit za takovou lež když to tvrdí jen oni a nemají žádné důkazy? Kriminálka zrovna milá není a zkouší na me tlačit abych se přiznala k něčemu co jsem neudělala poradte moc vás prosím

  Další informace


  Mohu na policii nahlásit obtěžující telefonní číslo?

  Na mobil mi stále volá číslo +420267010753 když to zvednu, nikdo se neozve nebo se ozve nepříjemná žena vydávající se za O2. Většinou mi telefonuje v dobu kdy telefon nemohu zvednout tak hovor zmeškám. A někdy m když vyzvánění skončí, přijde mi oznámení že mám novou hlasovou zprávu SAMA OD SEBE! Vždy když mi to tohle oznámí a já si zprávu poslechnu, je tam jen slyšet hluk mluvícího davu lidí v pozadí přesto že jsem třeba i na tichém místě. Podobné číslo se stejnými problémy mi neustále volalo z podobném čísla už v polovině minulého roku. Já si proto stáhla aplikaci na blokování čísel co si vyberu ale jak vidím, je to tu zas s jiným číslem a už mě to vážně obtěžuje. Zkusila jsem si tato čísla vyhledat v googlu a zjistila jsem že i mnoho dalších je těmito čísly obtěžováo.Ale mě už to nebaví a chtěla bych něco udělat aby onen dotyčný dal konečně pokoj. Dá se tohle v tomto případě nahlásit na policii nebo něco?Doplňuji:badisko: kupodivu alespon jednou máš TROCHU normální odpověď a ne blbý narážky, že? až na to p.s...k čemuž dodám jen jediné, nevím, kde bereš to že jsou všichni proti mě? :D já se ptala na názor nebo nápad, ne jestli se mnou souhlasí v tom či onom, tak si to trochu v té hlavě srovnej..každopádně, táhni k šípku, nezajímaj mě tvé chabé pokusi o to mě jakkoliv zesměšnit ) : a href"http://angi.blog.cz/1301/odpovedi-cz-aneb-zeptej-se-a-maz-pryc" rel"nofollow" http://angi.blog.cz/ hellip /a

  Další informace


  Je možné podat trestní oznámení na městské policii?

  Pokud se stane trestný čin v obci, ale vím že pachatel z obce nepochází a navíc jde skutečně o trestný čin a ne jen o přestupek, stačí podat trestní oznámení na městské policii nebo musím jet na obvodní oddělení státní policie? Vím že jde podat i přes internet, ale co když chce podavatel upřednostnit osobní podání? Děkuji za odpovědi.

  Další informace


  Do kdy mohu nahlásit policii nebo přestupkové komisi spáchání přestupku?

  Před týdnem mě napadl sousedův pes, když jsem bránila svého psa. Svého jsem měla v náručí a sousedův pes se do mě zakousnul. Jelikož je to soused, nechtěla jsem nic hlásit, že se domluvíme spolu. Stačilo by mi, aby pes už byl jen na vodítku a nejlépe s náhubkem, ale bohužel se to neděje. Tak by mě zajímalo, jestli můžu tento čin nahlásit i teď případně do kdy nejpozději od onoho incidentu. Nevíte to někdo?

  Další informace


  Co znamena obvineni z podvodu?

  jsem predvolana na policii z tematem podvod a moje jmeno,nevim o co se jedna,jak mam postupovat,bojim se

  Další informace


  Co si myslíte o městské policii v části Praha 1?

  Neznám městskou policii na Praze 1.

  Další informace


 • Můžou křivé zuby způsobit nějakou nemoc která nemá nic společného se zuby?

  Spíš naopak. I když je to neuvěřitelné, zuby odpovídají orgánům v těle. Nevím, co myslíte křivými zuby, ale vypovídají o tom, že určitý orgán máte oslabený, v těle máte nevyrovnanou energii jin a jang.Máte-li zájem dovědět si víc, projděte si odkaz. a href"http://mladazena.maminka.cz/scripts/detail.php?id323505" rel"nofollow" http://mladazena.maminka.cz/ hellip /a Mám před sebou knížku z čínské medicíny. V ní je k zubům uvedeno toto. Velikost zubů, nepravidelnost atd. souvisejí s výživou, především v dětství - mléko, dále bílkoviny, cukry, tuky. Nelze to takto na dálku odhadnout.Jde o mé vlastní zkušenosti s léčením bylinkami apod., alternativní medicínou, která vychází z čínské medicíny.

  Další informace