• Které okresní město v ČR má nejméně obyvatel a které okresní město, jež není krajské, jich má nejvíce? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Které okresní město v ČR má nejméně obyvatel a které okresní město, jež není krajské, jich má nejvíce?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Které okresní město v ČR má nejméně obyvatel a které okresní město, jež není krajské, jich má nejvíce?

 • Říká se: jez do polosyta, pij do polopita, ale jak to s milováním?  Další informace


  jaky je presny vyznam slova(nejmene)diky..  Další informace


  Od jakého počtu obyvatel je obec oficiálně prohlášena za město?  Další informace


  Nejmene nominalni bankovka  Další informace


  Kteří sportovci dostávají nejvíce/nejméně peněz?  Další informace


  Jaké je nejvýše položené české město s počtem obyvatel od 10 000 nahoru?  Další informace


 • Víte,že v Ceské Republice je nejméně věřících lidí z celé EU?

  Víte,že v Ceské Republice je nejméně věřících lidí z celé EU? Zamyslete se laskavě všichni sami nad sebou a zhodnoťte svůj přístup ke svým bližním, k sobě samým,k přírodě a k Našemu Všemohoucimu BOHU,Který Stvořil všechno lidstvo,zemi,Vesmír a Všechno co v něm jest.Mněli byjste být na Boží Straně a NA straně všech Věřících nemyslím tím Modláře.Nejsem žádná fanatička ani mravokárce.Jednou všichni budeme BOHU skládat účty.ZAJ-PO.

  Další informace


  Ministerstvo kterého odvětví je podle vás nejméně užitečné?

  Které oddělení z českých ministerstev vám přijde jako nejméně prospěšné naší zemi?

  Další informace


 • Jaký plug-in použít do stránek Wordpressu na monitoring návštěv, aby byl co nejméně náročný na paměť?

  Zkusil jsem Wassup, který má perfektní hodnocení, ale po hodině provozu jsem ho musel přes FTP odstranit. Totálně mi zahltil paměť přidělenou hostingem a tím pádem se nemohl nikdo z uživatelů přihlásit. Pokud můžete doporučit i jiný užitečný pluginy, tak sem s nimi. Děkuji

  Další informace


 • která země má okresní soud na jachtu?

  Potřebuji prosím vědět,která země má okresní soud na jachtu???Je to Island,Dánsko nebo Kanada???Prosím odpovězte co nejdřív,děkuji.

  Další informace


  Pokud dnes musíme mít dobu důch. pojištění nejméně 33 let nebo aspoň 30 let doby pojištění bez náhradních dob, platí že?

  Jsou nám tři roky náhradních dob naprosto k ničemu?

  Další informace


  Je naše vláda spravedlivá ke všem skupinám obyvatel nebo jenom k nekteré skupině obyvatel?

  Osobně si myslím, že i když jsme si všichni rovni, tak někteří jsme si rovnější. Totální rovnost by byla asi jen v limitní demokracii a k té se budeme nanejvýš jen blížit.

  Další informace


 • Proč je na Google Play skoro každá aplikace hodnocena nejméně 2 hvězdami?

  Teď mě k lgee napadla jedna otázka:DSkoro u každé aplikace je nejméně hodnocení 2* proč?

  Další informace


  Který herec vám prijde v tváři nejvíce a který naopak nejméně povedený?

  Jestliže na to koukate, já koukal jen na par dílu a nejhorší mi přišel bieber a nejlepší gangnamstyle.

  Další informace


 • Který předmět na základní škole vám přišel nejvíce zbytečný a třeba vás ani nezajímal? Nebo jich bylo více?

  Reedukace, protože tento předmět byl pro mě příliš lehký. Myslím tím, že jsme zde brali učivo, které bylo na úrovni třetí třídy základní školy.poznámka: Reedukaci jsem měli na druhém stupni základní školy.

  Další informace


 • Může darovat kostní dřeň člověk, jenž jednou v životě ochutná marihuanu?

  Dobrý den,jedna kamarádka mi nedávno napsala, že nemůže ani ochutnat marihuanu, protože je zapojena do registru dárců kostní dřeně. Mě to přijde jako hloupost, zvláště když to pouze jednou vyzkouší. Ví někdo, jak to ve skutečnosti je? Děkuji za odpověď :-)Doplňuji:Řekněme, že by patřičné testy probíhaly např. za 3 měsíce od požití nebo déle - v tom případě jaká je mimimální doba, po kterou se kostní dřeň po užití marihuany darovat nesmíPůvodní dotazMůže člověk, jež jednou v životě ochutná marihuanu darovat kostní dřeň?

  Další informace


  Mohl bych nahlásit na sociálku 14. letou dívku, která měla přes rok pohlavní styk s nejméně 15 chlapci?

  Doplňuji:Ta holka je nejlepší kamarádka mé holky, takže to opravdu vím na 100% )

  Další informace


  Které toxiny z potravin jsou pro tělo nejhorší a které potraviny jich mají nejvíce?

  ´Nejvýživnější´ jsou v tomto kontextu polotovary a ´předpřipravená jídla´...Konzervanty, ochucovadla, dobarvovadla, chemické náhražky...-))

  Další informace


 • Které zvíře má nejméně kostí?

  Psychrolutes marcidus a href"https://www.novinky.cz/cestovani/exotika-amerika/316349-slizka-ryba-opice-s-gigantickym-nosem-jak-vypadaji-a-kde-ziji-nejosklivejsi-zvirata-sveta.html" rel"nofollow" https://www.novinky.cz/ hellip /a

  Další informace


  Dokázala by příroda existovat bez masožravců? Proč dominují v potravním řetězci, když jsou vlastně nejméně důležití?

  Teď nemám na mysli mrchožrouty a rozkladače, myslím tím masožravé predátory. Kdyby nebyli, býložravci by se sice množili a množili - na druhou stranu, kdyby nebyli, bylo by tu ale zase pro ty býložravce víc místa, takže by to vlastně nevadilo, že by se množili. Přítomnost masožravců také zajišťuje evoluci kořisti, ale je to opět dvousměrné, kdyby nebyli masožravci, nebude potřeba, aby se býložravci vyvíjeli tímto směrem (rychlejší běh, širší úhel zorného pole, atd.) Rostliny by tím neutrpěly, jsou přirozeně uzpůsobené k tomu, že když ztratí svou část (např. při pastvě), nezhynou a dorůstají. Z toho plyne: rostliny by mohly existovat bez živočichů všeobecně, a přesto stojí na počátku potr.řetězce. Býložravci a rostliny by mohli existovat bez masožravců v klidu, míru a harmonii, přesto masožravec vévodí potravnímu řetězci, i když ekosystému zase nic převratně důležitého nedává. Proč to tak je? Co by se stalo, kdyby masožravci nebyli?Doplňuji:No tak to pardon, že jsem se některých z vás svou otázkou tak dotkla :D nepovažuji se za boha - to bych se asi neptala obyčejných smrtelníků :D :D ani nevymýšlím nový přírodní řád - ptám se na podmínky toho stávajícího... a nakonec - odkažte mě prosím konkrétně, která biologická literatura přesně uvádí, že rostliny nepřežijí bez živočichů, ať jsem teda chytřejší )

  Další informace