• Které zvíře je na světě nejmenší? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Které zvíře je na světě nejmenší?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Které zvíře je na světě nejmenší?

 • 3. KOLO NEJLEPŠÍ ZVÍŘE!Jaké zvíře máte radši?(minule vyhrál pes)


 • Jaká je nejmenší částka dobíjení kreditu u Student agency?


 • Jak se jmenuje nejmenší ostrovní stát patřící k Austrálii?


 • Malá fotovoltaická elektrárna na střeše - jak vést účetnictví a platit co nejmenší daně a zálohy - obecně optimalizace

  Dobrý den, postavil jsem si malou fotovoltaickou elektrárná na střeše a nyní žádám o licenci. Jsem normální zaměstnanec a doposud jsem nepodnikal. Elektrárna je financována z úvěru ze stavebního spoření.Zatím se mi jeví jako nejjednodušší postup tento: a href"http://www.finance.cz/zpravy/finance/286214-co-ceka-a-nemine-zdaneni-fotovoltaiky-na-strese-domu/" rel"nofollow" http://www.finance.cz/ hellip /a Celé účetnictví budu asi zakládat už podle nových (podstatně méně výhodných) pravidel pro příští rok.1)Protože se však natáhla doba odepisování a skončilo daňové osvobození tak uvažuju o paušálním uplatňování nákladů - nevíte kolik % z příjmů můžu v tomto případě uplatňovat?2)podnikání bude i nadále vedlejší činnost - jak se v tomto případě určuje první a následující rok výše záloh na sociální a zdravotní pojištění? Nevím totiž ještě jaké budou výnosy...3) Máte nějaké další tipy pro daňovou nebo účetní optimalizaci?
 • Které filmové zvíře je podle vás nejpopulárnější?

  U nás asi Bohouš. Nebo Krteček, ten se provezl i vesmírem.No a ve světě se nemohu rozhodnout - delfín Flip, lvice Elsa, klokan Skipi, pes Lassie, kosatka Willi?Asi bych dala na první místo Bílého tesáka.
 • V Cechach je take nejmensi muzeum-vite kde a ceho?

  Nejmenší muzeum České republice je v Křenovech. Nabízí expozici různých typů vah. V bývalém vážním domečku u zemědělské váhy vzniklo na pouhých čtyřech metrech čtverečních muzeum vah. Největším exponátem je vlastně samotné muzeum. Domeček skrývá dosud plně funkční mechanismus zemědělské váhy.Obec leží v okrese Domažlice.
 • vypalovacka nabizi nejmensi moznou rychlost paleni 16x


 • Jak mohu rozeznat úlohy pro které je potřeba vypočítat největšího společného dělitele a kde nejmenší společný násobek?

  Potřebuji to do písemky z matematiky, děkuji.
 • Kam se poděly ty krásné kreslené pohádky pro děti? Vždyt je to samá střílečka už i v kreslených pohádkách pro nejmenší.

  Naprosto souhalsím! A kam se poděly ty krásné večerníčky na které jsme se jako malí dívali? Dnes to je hrůza co vymýšlejí za blbosti. Co z těch dětí vyroste?
  Jak se jmenovali ruský postavičky (např.ve tvaru babičky)jak se skládali do sebe od nejmenší po největší?

  Matryoška?
 • Pro které nejmenší přirozené číslo je výrazx-2 to celé děleno 3 a plus pět,nezáporný? Děkuji,snad to rozluštíte :)

  Vypisu si rovnici:[(x-2)/3]+5 gt 0 spocitam a vysledek je x gt -13. Takze resenim je interval (-13 + nekonecno). (Pokud jsi na zakladce - interval znamena v tomto pripade cisla od -13 vyse tedy: -13, -12, ..., 0, 1, 2, 3, ... az nekonecno). Je podminka, ze x musi byt nejmensi prirozene cislo a nejmensi prirozene cislo je jednicka (nebo obcas byva uvedena nula). Takze by to mela byt jednicka, nebo se pletu?
  Jaký počet čtyřmístných kodů má na prvních třech místech různé nenulové číslice a na čtvrtém místě nejměnší ze tří?

  Pokud budeme brát i nuly na začátku:1) Kódy 0000 - 9999 9999 kódů2) Je potřeba vyloučit každá 3 čísla z každé desítky: 9999 / 10 * 3 29973) 9999 - 2997 7002Doplňuji:Aha, nenulové. Tak se to pokusím dál spočítat a napíšu do diskuze.
 • Který je nejmensi zivocich na svete?

  Pokud neuvažujeme mikroorganismy, tak seznam nejmenších živočichů najdeš v odkazu.
  Které zvíře či zvířata spí tak, že spí pouze půlka mozku, druhá hlídá a po nějakém čase si ty půlky úlohu vymění ?

  Delfín, tuleň, vorvaň, rorýs obecný. a href"http://www.ochranazvirat.cz/547/czech/clanek/velryby-spi-polovinou-mozku/" rel"nofollow" http://www.ochranazvirat.cz/ hellip /a
  Které zvíře má nejhustší kožich po celý rok?

  Odkaz.
  Které zvíře je nejchytřejší?

  zatim dle vedcu je to simpanz.Ale jde o to jak je mysleno nejchytrejsi .PS : papousek pouze vydva zvuky-napodobuje,a v zadnem pripade je neumi logicky vyuzivat bože..
  Které zvíře je na světě nejmenší?

  Které zvíře je na světě nejmenší?
  Kolik let se nejvíce dožívá zvíře, které je masožravec?

  Každý druh jinak
  Kdyby zvíře nikdy nepotkalo jiný zvíře stejnýho druhu, vědělo by jakej má vydávat zvuk?

  Začal by pes sám od sebe štěkat, koza mečet, kráva bučet?Doplňuji:Drap: hele, tadle na to ale nevypadá :) gt a href"http://www.loupak.cz/video/srandicky/8076-dementni-koza-musite-slyset" rel"nofollow" http://www.loupak.cz/ hellip /a (zní to trochu jako Abe Simpson)
  Existuje nějaké zvíře, které není (zepředu) symetrické?

  Samozřejmě to myslím tak, že to jde poznat pouhým okem (protože v přírodě nemůže být nic dokonale symetrické, někteří lidé mají jedno oko o kousek větší než druhé atd.)