• lék Rocaltrol 0,25µq - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: lék Rocaltrol 0,25µq. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - lék Rocaltrol 0,25µq

 • Lék na zlomené srdce  Další informace


  Je nějaký zaručený lék na žárlení??? :(  Další informace


 • Na co je lek korynal?  Další informace


  NIMESIL lek na bolest  Další informace


  MMS 1 a MMS2 lek  Další informace


 • Znám lék na závislost na facebooku???

  prostě začněte hrát wowko nebo 4story metin lineage nebo něco takového je to hrozný žrout času a pak nemyslíte na fejsko a stejně vás to pak přestane bavit a když už pak nezapnete fb tak nebudete závislí :) dekuji :D nobelovku mi pošlete až pak :D

  Další informace


  Jaký má chemicky vzorek lék, Zoleptil 50?

  Zajímalo by mne chemické složení Zoleptilu 100, 50, 25, a jestli je stejné?Doplňuji:100, 50, a 25, jde o množství v balení. více mne zajímá chemický vzorec.

  Další informace


 • Upřesňuji svoji otázku, hledám PŘÍRODNÍ lék na snížení močoviny v krvi, nějaký bylinný připravek. Ne - Milurit apod.

  Pýr z našeho těla vyplavuje tzv. močovinu - rozpouští urátové krystalky a odvádí je z těla ven.Říká se o něm že čistí krev , tedy že nás zbavuje usazených toxinů v těle. Jeho účinek je však v porovnání s jinými bylinami poměrně mocný, přičemž nesmírnou výhodou pýru je, že nejsou známé žádné jeho nežádoucí účinky, lze ho tedy bez obav užívat i dlouhodobě

  Další informace


  Proč mi dal doktor na kolena s artrózou rozdílný lék (na každé koleno jiný)?

  V srpnu jsem dostal do pravého kolene s artrózou 2-3 stupmě Suplasyn najednou, a teď v listopadu do levého kolene s tou samou artrózou mi píchá Erectus, a to na 3x.

  Další informace


  Mám užívat lék před jídlem. Jak dlouho před jídlem?

  Dostala jsem lék na nevolnosti - Itoprid. V příbalovém letáku se píše užívat před jídlem . Jak dlouho před jídlem je to myšleno? 30 minut, 15 minut, bezprostředně?

  Další informace


  Mohu na Radler užívak lék Valetol?

  Mám už delší dobu bolesti zubů moudrosti (u zubaře jsem již objednán, avšak čekám na řadu) a nyní se opět ta šílená bolest spustila. Asi před hodinou jsem vypil celý Radler (ochucené pivo, cca 2% alkoholu). Na uklidnění bolesti bych rád využil Valetolu, avšak v příbalovém letáku se píše, že se nesmí užívat na alkohol. Dá se Radler odbourat v těle už po hodině?

  Další informace


  Lék na angínu pectoris bez LP.

  Je možné koupit v lékárně nějaký lék bez předpisu na angínu pectoris?Prosím poraďte.Děkuji.

  Další informace


  Kdy bude lék na HIV/AIDS?

  Léky na prodloužení života se neustále prodlužují a tak mně zajímá kdy už konečně na tuto nemoc bude lék? Jak to odhadujete vy?

  Další informace


  K jake diagnoze se predepisuje lek dalsan?

  K jake diagnoze se predepisuje lek dalsan?

  Další informace


  Je pravda, že jakýkoli lék zatěžuje organismus?

  Slyšel jsem výrok, že léky, to je chemie a prý trochu zanáší organismus i ten, který má v příbalových informacích udáno: bez vedlejších účinků.

  Další informace


  Jde o lék nebo o jed? :D

  NÚ: Přípravek je ve většině případů dobře snášen, ale mohou se objevitnásledující nežádoucí účinky.Zažívací systém: může se vyskytnout pocit na zvracení, zvracení, ztrátachuti k jídlu, bolesti břicha, zácpa nebo průjem. Může docházetk skrytému krvácení do zažívacího traktu (okultní krvácení), které se můžeprojevit vznikem anémie. Během léčby se může objevit žaludeční nebodvanácterníkový vřed a může se zhoršit průběh případné Crohnovy chorobya proktitidy. Ve vzácných případech se může objevit zánět ústní sliznice(stomatitida), zánět žaludeční sliznice (gastritida) a nadýmání.Centrální nervový systém: mohou se objevit bolesti hlavy, závratě,ospalost, vyčerpanost, podrážděnost, nespavost a svalová slabost. Přiužívání indometacinu se může zhoršit průběh epilepsie, Parkinsonovychoroby a některých psychiatrických onemocnění.Játra: může se objevit porucha jaterních funkcí, které se projeví změnoulaboratorních hodnot, případně žloutenkou.Ledviny: mohou se objevit poruchy ledvinných funkcí, které se projevípřítomností krve nebo bílkoviny v moči.Kůže: během léčby se mohou objevit různé formy kopřivky, ekzemu nebovzácně tvorba puchýřů různé velikosti, až po závažnou formu generalizovanépuchýřnaté dermatitidy (Stevens-Johnsonův syndrom).Krev: během dlouhodobé léčby může dojít k poruše krvetvorby, která seprojeví změnou laboratorních hodnot, případně zvýšenou náchylnostík infekcím.Oči a uši: ve výjimečných případech může dojít k poruchám vidění (dvojitévidění, rozmazané vidění) a poruchám

  Další informace


  Jaký je nejdražší lék a kolik stojí ?

  Doplňuji:Já jsem zase našel že nejdražším lékem je Glybera. Je to první lék genové terapie na světě, který byl povolen a drží také rekord nejdražší pilulky na světě. Léčba stojí 1,2 milionu dolarů ( cca 25 mil Kč) !! a pro nemocné začíná nový život neboť se úplně uzdravují ( léčí poruchy metabolismu tuku LPDL). Zajímá mně jestli takovéto léky mají vůbec smysl pro nás obyčejné lidi.

  Další informace


  Jaká je alternativa za lék Rivotril, který se přestal vyrábět?

  (beru na panickou poruchu)

  Další informace


  Co se stane,když lék mám užívat po jídle, ale já ho beru před jídlem ?

  název léku: Duodart

  Další informace


 • Můj mladý bišonek trpí kinetózou, existuje nějaký lék (nikoliv tablety Kinedrylu), který byste doporučili?

  Poraď se s veterinářem...-)Známý dává před cestou autem psovi Tranquil, pes je pak jen trochu letargický (což taky neškodí, protože normálně se chová jako motorová myš).-)_____________________Poraď se s vetem - právě o tom Tranquilu, když ti nabízí jen Kinedryl...-)

  Další informace