• Libi se mi kluk ze skoly - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Libi se mi kluk ze skoly. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Libi se mi kluk ze skoly

 • Co vyrobit rpo svého kamaráda na Vánoce do školy a dát mu to? Já jsem kluk a on TK co mu dát?  Další informace


 • Prosím vás chci se zeptat když mi vola kluk ze slovák ja mu to veznu bere to kredit mě ikdyz su v česku?  Další informace


 • Prosím poraďte..Nevíte někdo jak se jmenuje písnička,je celkem nová,zpívá jí kluk,je česká-více v dopl.inf.:)

  Prosím poraďte..Nevíte někdo jak se jmenuje písnička,je celkem nová,zpívá jí kluk,je česká...Zpívá něco o lásce o jiných zemích,ale že s tou láskou je mu nejlíp nebo tak něják..:)hrajou jí třeba na očku :)

  Další informace


  Nějaké (romantické) filmy, kde kluk, nebo holka běží za tím druhým třeba na nádraží, aby neodjel pryč?

  Třeba, že má někam odjet a ta druhá osoba za ním běží a když se setkají tak se políbí:) Neumím to jinak vysvětlit:D

  Další informace


 • Líbí se vám když má kluk vysoké čelo?

  Myslím když má kluk vysoké čelo tím že má vygelované vlasy.Tím že odpovídáte potvrzujete že jste holka. :)Odpověd mi prosím zdůvodněte..

  Další informace


  Jak zaujme holku tichý kluk?

  Jak zaujme mladou holku tichý mladý kluk? Takový, který moc nemluví, moc se neusmívá, a když něco řekne, tak je to asi nějaká kravina. Jak může zaujmout?

  Další informace


 • Kdyz jdou na prvni rande (veceri) 30leta zena a 20lety kluk, kdo by podle vas mel platit utratu?

  Ten kdo zval.Marci1: Vrchol buranství je očekávat, že za mě bude platit někdo jiný.

  Další informace


  Co znamená, když kluk, který mě má rád, přijde ke mně a s úsměvem si povzdychne?

  To byste snad měla vědět vy, když ho znáte. Chybí kontext, kdy se tak stane.U každého to může znamenat něco jiného. Povzdechne si nad něčím, ale zřejmě to nebude nic strašného, když se usmívá. Nebo úsměvem odhání něco, co se mu nepovedlo nebo zastírá nesmělost tatd.

  Další informace


 • DODATEK K OTÁZCE PRO OL ROMAN ,NO PC SE MI VYPNE KDYŽ KLUK HRAJE HRY I KDYŽ odpojím internet,vypne se i při prohlížení s

  prohlížení stránek ,uplně se mi vypne ,nejde při zapnutí najet,musím ho vypnout na krabici a odpojit kábel a pak zase najede.Tvrdí mi ,že je v pořádku,často mi padne celý system,řeknou mi,že mám smulu,podle mě je tam ale chyba.

  Další informace


 • Poradíte, jak vhodně začít dopis, abych zaujal jednu holku?

  Tak se ptám jak bych mel začít. Potřeboval bych insta radu. Bud zacit,, Ahoj jak se mas (asi ne) nebo Ahoj . Jak to, ze si nebyla ve skole, ty simulantko nebo já prostě nevim, poradte. Chtěl bych ale nějak využít toho, ze chybela :/ Něco co ji nějakým způsobem zaujme : Původní neotázkaNevím jak začít psat holce .Sedim s ni ,bavíme se,rozesmivam ji obcas ,ale nepiseme si .Vim,ze má zacit psat kluk .

  Další informace


 • Spolužáci (hlavně jeden kluk) do mě pořád rejpou kvůli tomu, že chodím s deváťákem (jsem sedmačka) co s tím?  Další informace


  Proč mě kluk začal ignorovat?

  Mám kamaráda (pokud se tedy dá za kamaráda považovat), se kterým jsem se před nedávnem seznámila na Facebooku. Psali jsme si celkem často a on se o mě docela zajímal - neustále mi pokládal různé otázky (a já jemu taky samozřejmě), svěřoval se mi se svými problémy, docela jsme se poznali a já už ho začala považovat za svýho kámoše, když jsem ho potkala, a on mě úplně ignoroval. Jako bych tam nebyla. Myslela jsem si, že si mě třeba jenom nevšiml. Normálně jsme si dál psali. Ale stalo se to víckrát... Jenom jednou jsme se pozdravili. Jinak mě přehlíží. Přitom když jsme se ještě neznali a potkali jsme se, tak se na mě normálně díval. Potkávali jsme se (a potkávame se) každý den. Od doby, co si píšeme, mě v reálu ignoruje (ale na Facebooku je úplně v pohodě). A taky ho teď potkávám opravdu každý den, někdy i dvakrát za ten den a když se na něj nedívám, on se na mě dívá, a jakmile se na něj taky podívám, okamžitě se podívá jinam a dělá, že mě nevidí a že tam nejsem. Co si o tom mám myslet?

  Další informace


  Má jezdit holka za klukem, nebo kluk za holkou?

  Prosím o vybrání jedné z variant.

  Další informace


  Myslite si ze kdyz kluk s holkou se pohadaji kvuli kravine tak ze i presto by meli tu kravinu resit?

  Co se jednomu jeví jako kravina, může mít pro druhého zásadnější význam. Až se shodnou na to, že jde o pouhou kravinu, asi se tomu spolu zasmějí.

  Další informace


  Líbí se mi jeden kluk ze třídy a moje kámoška s ním dřív chodila jak mu mám naznačit že ho mám ráda?

  Nejlépe mu to říct.

  Další informace


  Kdyz kluk s holkou soulozi a maji kondom a pak prestanou ale ten kondom zustane v te holce a dva dny na to dostane ta ho

  Kdyz kluk s holkou soulozi a maji kondom a pak prestanou ale ten kondom zustane v te holce a dva dny na to dostane ta holka menstruaci je nejaka pravdepodobnost ze je tehona?

  Další informace


  Jak zareagovat, když vás kluk pozve poprvé na rande a to rande se má odehrávat na oslavě jeho nejlepšího kamaráda?

  To je rande jako prase :DTo si rozmysli, jestli náhodou pro daného borce není více důležitý jaké kámoš, když dané rande bude na jeho oslavě. Anebo je tak hloupej a neumí sám vymyslet jinou variantu.To je sranda.

  Další informace


  Co dělat, když se dívce líbí starší kluk?

  Dobrý den,poradíte, nebo aspoň pokusíte se mi prosím pomoci na danou otázku?Mám takový složitý rodinný vztah. Moje matka je ve vztahu se svým přítelem už sedm měsíců. Byla jsem ze začátku naštvaná, navíc jsem musela jezdit s ní k němu domů, což je třičtvrtě hodiny cesty každý den, ale potom jsem zjistila že ten přítel má dva synovce (kteří navíc bydlí hned vedle jeho domu). No.. a jak čas plynul.. tak jsem je začala poznávat.. a zjistila jsem že jednomu je 16 a druhému 17. Jak bych to řekla, začala jsem prostě postupem času cítit větší sympatie k tomu, kterému je 16 a cítím, že ještě vzrostly když jsem zjistila že se narodil jen o den později jako já, je tedy stejné znamení apod..Jednoduše, mně, jakožto skoro 14ti leté dívce, na začátku připadalo naprosto NEMOŽNÉ cítit k němu nějaké city, no stalo se.. takže teď mi bohužel připadá ještě nemožnější být s ním třeba jen kamarádka..natož mít s ním vztah.. ale on je docela plachý a tichý, takže..Ale potom jsem slyšelaa sama začala uznávatnázor, že věk je pouze číslo.Prosím, dovedli byste mi nějak poradit? :)

  Další informace


 • Když je holka štětka, je kluk štětec?

  Alespoň je Dušane vidět, jakej seš štětec!

  Další informace


 • Ahoj, když má holka menstruaci, co má teda kluk?...a jak to funguje...díky

  Když má holka menstruaci, tak má kluk většinou utrum.

  Další informace