• Líbí se mi kluk ze třídy a myslím že se mu líbím nevíte jak si to ověřit? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Líbí se mi kluk ze třídy a myslím že se mu líbím nevíte jak si to ověřit?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Líbí se mi kluk ze třídy a myslím že se mu líbím nevíte jak si to ověřit?

 • Myslím,že je to trefně napsané.Nechci nikoho naštvat,každý má právo na svůj názor,ale myslím že podstata Havlijády je...  Další informace


  Meteorit - kde ověřit pravost?  Další informace


 • Jakým způsobem si ověřit, že motorové vozidlo není v exekučním soupisu majetku?  Další informace


 • jak postupovat pri koupi nemovitosti,na co si dat pozor,co si overit??  Další informace


  Jak ověřit, kde mám trvalý pobyt?  Další informace


 • Libi se mi kluk ze skoly  Další informace


  Jak poznam ze se mu libim  Další informace


 • nevíte prosím,jak se jmenuje film, který byl natočený nejspíš kolem 1990, v USA. Film je hodně zmladý kluk (možná 12 let

  Tak to tedy opravdu nevím.

  Další informace


  Nevíte název písničky,která hraje na TV Nova jako upoutávka na léto 2011? Myslím,že to zpívají nějak rumunsky.

  Nevíte název písničky,která hraje na TV Nova jako upoutávka na léto 2011? Myslím,že to zpívají nějak rumunsky nebo nějak podobně.

  Další informace


 • Nevíte kde se dá sehnat uzená paprika?Myslím prášková, vaří z ní Gordon Rampsey.

  tak jedině v prodejně vyloženě jen s kořením jsou takové,jedna je v Místku

  Další informace


 • nevíte, kde by se dala koupit tužka na nehty, která je určená k malování nehtů. Myslím, že se jmenuje nail art pen.

  a href"http:/roslecny.cz/nail-art-pen-zdobici-pero/" rel"nofollow" http:/roslecny.cz/ hellip /a Doplňuji: a href"http://shop.belleilone.cz/cz/zdobici-tuzka-ruzne-barvy/" rel"nofollow" http://shop.belleilone.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Jak ověřit účet na Googlu?  Další informace


  Jak ověřit legálnost Windows XP?  Další informace


 • Muzu si zitra (nedele) v Ostrave uredne overit podpis na plne moci? a kde?

  podle seznamu czech pointu aktualizovaneho k 1.8.2011 by to melo jit v nekterem z nakupnich center (avion - zabreh) a v tescu na ulici Sjizdna. moc prosim o jakekoli dalsi info.proc se ptam: jde o jednani ohledne dedictvi - notar mi dal 5 pracovnich dni na overeni, pricemz 5 z 5 techto dni jsem na dovolene v zahranici, zbyva mi jen zitrek (ktery jsem si chtel ponechat v zaloze, abych se poradne dobalil)Doplňuji:diky, hledam telefony. co se da delat, ceka me neplanovany vylet do ovy. Iv, nevhodne je podle me slabe slovo:) napada me spousta nepublikovatelnych privlastku. mimochodem pan mistr notar si za jednani uctuje 12 taliru:)

  Další informace


 • Jak bych se mohl stát vlkem, myslím člověkem, který se o úplňku mění ve vlka a má nad sebou kontrolu?

  Zřejmě se probouzíte v době úplňku v hodině mezi psem a vlkem.Tato doba vyvolává u citlivých jedinců zpravdila zmatek, různé představy. To je ale velmi nebezpečné!Přemýšlejte, zda se můžete stát vlkodlakem, když nevíte, zda jste se narodil nohama napřed, nebo jste přišel na svět jako sedmý. Vlčí kůži, kterou byste získal, nesměl byste nikdy poškodit Jinak svou proměnu neuhlídáte, stejně tak nezískáte kontrolu nad sebou coby vlk.Pokud vyslovujete pravidelně slovo vlk můžete přivolat třeba zlého vlka. Přece platí - My o vlku a vlk za dveřmi. Domníváte se, že byste se stal vlkem v rouše beránčím?Vzpomeňte si na Mauglího. Toho vychovali vlci, proto si zkuste vyhledat vlky a žít mezi nimi. Jenže, pozor, ať při hledání nespadnete do vlčí jámy.Pokud byste přece chtěl získat vlčího ducha, musíte projít určitým rituálem, při něm překonat obrovský strach. To se málokomu podaří, proto raději zůstaňte člověkem.To, co vlk uchvátí, nikdy nevrátí. Vlk vám nikdy nebude bratrem. Každý člověk v sobě má dva vlky. Jeden je dobrý a jeden zlý a neustále spolu bojují. Vyhraje ten, kterého krmíte. Můžete se stát vlkem dobrým, nebo zlým v reálném životě, nikoliv ve světě magie a fantazie. Zabývejte se raději věcmi, která vám přinesou nějaký užitek ...

  Další informace


 • jak zbalit holku ze třídy

  třeba na ní o hodinu mrkni a pak se ji o přestávku zeptej jestli nepude odpoledne ven. Ale až bude sama jakmile je holka obklopená houfem kámošek tak to nezkoušej protože se cítí nadřazeně a ty se budeš cítit trapně nebo pod dohledem což holka vycítí!

  Další informace


  Libi se mi kluk, jak se s ním mám více sblížit?

  Ahojte:) jako prvni dekuju vsem co mi odpovi:3 :)Libi se mi kluk jsem do nej totalne sblaznena :D chodi se mnou do tridy...Docela casto si pisem :D ale takove kraviny...A ode dneska mi lajkuje kazdy muj status na fb :D prosim pomocte jak se s nim vice sbizit? :)

  Další informace


 • Steam:znovu ověřit email-proč ?  Další informace


 • Řešení příkladů do FY ... neco mam vyreseno a potrebuji overit spravnost.

  S21) Těleso se pohybuje po naklonění rovině s úhlem sklonu 15o,součinitel smykového tření je 0,1 ) a)určete zrychlení pohybu b b) do jaké vzdálenosti na nakloněné rovině vystoupí těleso,které je z úpatí vrženo vzhůru po nakloněné rovině rychlostí 5ms-1? C c) Jaký by musel být úhel sklonu nakloněné roviny, aby se těleso vlivem své tíhy pohybovalo rovnoměrně?2) Plný válec hmotnosti m a poloměru r klouže bez tření po nakloněné rovině úhlu α Jomr2/2. Jakou rychlostí dospěje na konec nakloněné roviny, začne-li se pohybovat z výšky H? Jakou rychlostí by dospěl válec na konec nakloněné roviny,kdyby se bez prokluzování valil?3) Těleso koná harmonický netlumený pohyb s amplitudou vychylky 3m,frekvenci 4Hz. V čase t0s se nachází ve vzdálenosti 1,5m od rovnovážné polohy. Napište rovnici pro okamžitou výchylku, rychlost a zrychlení tělesa.4) V homogenním prostředí se šíří vlna . u0,5sin20pí(t-x/30) Určete největší zrychleníkmitajících částic prostředí.

  Další informace


  Dobrý den,mám dotaz zda mám ukončené základní vzdělání. Z páté třídy jsem šla na gymnasium,kde jsem byla 4 roky a

  pak odešla s pětkou na soukromou školu,kterou jsem nedokončila.Děkuji za odpovědi

  Další informace