• Líbí se mi kluk ze třídy... - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Líbí se mi kluk ze třídy.... Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Líbí se mi kluk ze třídy...

 • Písnička z filmu, Letuška první třídy.

  Chtěla bych se zeptat těch, co ten film viděli, jestli nevědí název písničky, kterou ty tři nejlepší kámošky zpívají v autě, když se jedou ucházet o místo ve firmě Royale.Hledala jsem v soundtracku z toho filmu, ale nebyla tam.Děkuju předem :)

  Další informace


 • Jakej kluk se líbí holkám nejvíc?

  Doplňuji:Takže svaly udělaj hodně? :)

  Další informace


  Co znamenalo ve staročeštině slovo kluk?

  Ve staročeštině slovo kluk znamenolo něco docela jiného, oni nejdříve klukem nazývali hrot šípu, později se pojmenování kluk rozšířilo na celý šíp.

  Další informace


 • Co by se stalo kdyby 17 ti lety kluk prodal cigarety mladšímu ? Jaky by dostal trest kdyby ho někdo chytil?

  Pokutu do 500 Kč.Podívejte se sem: a href"http://www.zakonyprolidi.cz/cs/1990-200" rel"nofollow" http://www.zakonyprolidi.cz/ hellip /a na § 30 odst. 1 písm. p), sazba je obecná (1000 Kč) podle § 13 odst. 1, ale u mladistvého se snižuje na polovinu podle § 19 odst. 3.

  Další informace


 • Líbí se mi jeden kluk..

  Líbí se mi jeden kluk v jiné třídě, ale chodím tam dost často za kámoškama.. Kluk o mě jednou řekl svymu kamošovi, že jsem hezká .. :) Ale potom už nic... Jenom občas si všimnu, že jeho kámoš mu nenápadně ukazuje že jsem za ním atak. Ale mě přijde, že si mě moc nevšímá.. :/ A na facebook si mě ani nepřijal do přátel! Poradte díky!Doplňuji:No jo.. ale jak mu to mám říct nebo napsat? :D Díky

  Další informace


  Líbí se mi jeden kluk ve škole napsala jsem mu a on mi řekl, že jsem vlezlá, ale chci mu ukázat, že o něj vážně stojím..

  Líbí se mi jeden kluk ve škole napsala jsem mu a on mi řekl, že jsem vlezlá, ale chci mu ukázat, že o něj vážně stojím...Co mám dělat? Děkuji za odpovědi.. Moc mi to pomůže))

  Další informace


  Libi jse mi jedna divka ktera chodi do 7tr a ja do 9tr. Strasne se mi libi ale na fb neodepisuje. Mam ji oslovit ? Nebo

  Doplňuji:Ne jestli ji mam oslovit ale jak ? Nebo co mam udelat ?

  Další informace


  Jak mám zbalit kluka ze třídy?

  Líbí se mi kluk ze třídy. jednou jsem mu dala valentýnku , ve který bylo napsaný , že se mi líbí je ale problém , že od tý doby mi říká jenom ahoj nic víc:( Pomocte jak ho mám zbalit když spolu nemluvíme.Je mi 11 let a jemu 12 let. Díky za rady.Doplňuji:skoro všichni ve třídě mají něaký vztah a klape jim to mě už se ten kluk líbí od první třídy a nic. PS:naše třída se do žádnýho vztahu nikdy nerejpala a nesmála se :)

  Další informace


  Co si myslíte o tom, když kluk brečí před svou holkou/přítelkyní?

  Když je důvod, tak můžeš, jak Pučálkovic Amina :)Ten můj byl ták romantickej, že brečel při každýmfilmu, kde se ubližovalo zvířátkům a to se cení žejo.

  Další informace


  Co dělat, když se dívce líbí starší kluk?

  Dobrý den,poradíte, nebo aspoň pokusíte se mi prosím pomoci na danou otázku?Mám takový složitý rodinný vztah. Moje matka je ve vztahu se svým přítelem už sedm měsíců. Byla jsem ze začátku naštvaná, navíc jsem musela jezdit s ní k němu domů, což je třičtvrtě hodiny cesty každý den, ale potom jsem zjistila že ten přítel má dva synovce (kteří navíc bydlí hned vedle jeho domu). No.. a jak čas plynul.. tak jsem je začala poznávat.. a zjistila jsem že jednomu je 16 a druhému 17. Jak bych to řekla, začala jsem prostě postupem času cítit větší sympatie k tomu, kterému je 16 a cítím, že ještě vzrostly když jsem zjistila že se narodil jen o den později jako já, je tedy stejné znamení apod..Jednoduše, mně, jakožto skoro 14ti leté dívce, na začátku připadalo naprosto NEMOŽNÉ cítit k němu nějaké city, no stalo se.. takže teď mi bohužel připadá ještě nemožnější být s ním třeba jen kamarádka..natož mít s ním vztah.. ale on je docela plachý a tichý, takže..Ale potom jsem slyšelaa sama začala uznávatnázor, že věk je pouze číslo.Prosím, dovedli byste mi nějak poradit? :)

  Další informace


 • čemu mám dát přednost škole nebo Klukům ze třídy?

  Doplňuji:takže jo popisuju:Lukáš šílenej nadrženec kterej se všemu směje,Dominik šílenej frajer co každýho rozesměje tak že se počůrá,Adam menší šílenec nikdo něco řekne a on to přeskládá na třeba jak se máš tak on to přeložítakto:jakou máš velikost penisu:DDD Kuba srab co se bojí chodit do školy a Zdyněk milej a hodnej kluk.

  Další informace


 • proste sem vyšel z 8 tridy kdyz udelam ucnák 3 letej mohu na nástavbu jít a jaky mam sance?

  I když jsi vyšel v 8 třídě, tak jsi základku navštěvoval 9 let. Tím pádem máš ukončené základní vzdělání. Jinak by tě nevzali do učení. Šance na nástavbu máš podle toho, jak úspěšně či neúspěšně uděláš přijímačky.

  Další informace


  neznáte prosím někdo nějakou zábavnou hru na český jazyk pro děti z páté třídy?

  Doplňuji:Né :-), já nejsem učitelka, já jsem studentka základní školy a ve škole máme Den naruby , kdy já mám učit páťáky :D.

  Další informace


  Znáte řešení slovní úlohy z matematiky 2. třídy ZŠ?

  Každý tvrdí něco jiného. Děkuji.:-) Novákovi mají dvojčata Edu a Otu. Každý má jednoho bratra. Kolik dětí mají Novákovi? -Doplňuji: Dle učitelky mají děti čtyři.

  Další informace


  Příští rok jdu do 8. třídy a čeká mě tam zaměření, na jakou Sš bych chtěla jít. Neznám ale žádná zaměření na středních š

  Příští rok jdu do 8. třídy a čeká mě tam zaměření, na jakou Sš bych chtěla jít. Neznám ale žádná zaměření na středních školách. Nevíte někdo jaká jsou zaměření?

  Další informace


  Proč se na konci 5. třídy na základce vše rozdělí a do 6. třída už je s úplně jinými lidmi?

  Já nevím, proč to tak u vás je či bylo. U mě to tak nebylo. Není to náhodou tím, že někteří jdou na osmileté gymnázium, na kterém se začíná po 5. třídě základky?

  Další informace


  Můžu jít na 6 leté Gymnázium z 9 třídy ??

  Spíš ne. Teoreticky bys mohla udělat zkoušky + nějaké dorovnávací a nastoupit do třeťáku šestiletého gymplu, ale to by se asi muselo individuálně dohodnout s vedením školy.Nejsem si jistá, jestli po ukončení 9. třídy (tedy povinné školní docházky) můžeš zase jen tak spadnout zpátky do povinné docházky, kterou jsi už jednou absolvovala. Nehledě na to, že bys tím zabíjela cenný čas, který by Ti jednou mohl chybět, třeba kdybys šla na vysokou, s čímž se z gymplu vlastně počítá...

  Další informace


  Myslíte si,že mám šanci se dostat na gympl ze 7.třídy?

  Chtěla bych zkusit jít na gympl už ze sedmé třídy,ale můj kámen úrazu je matematika. Všechny předměty zvládám,ale matematiku vůbec. Z testu z matematiky mám většinou za 3..v horším případě i za čtyři. Na vysvědčení mám pár dvojek (z fyziky,angličtiny a dějepisu),jednu trojku (z matematiky),jinak samé jedničky. Myslíte,že mám nějakou šanci se na gympl dostat?

  Další informace


  Do jaké platové třídy bude zařazen pedagog ve speciální MŠ, který má titul Bc. - vystudoval speciální pedagogiku?

  Doplňuji:Praxi nemá žádnou, hned po ukončení bakalářského studia (speciální pedagogiky) nastoupil do speciální mateřské školy jako pedagog.

  Další informace


  Chodím na vyšší gympl a nedokážu si poradit z příkladem z 8. třídy, prosím pomožte.

  Přeji pěkné nedělní odpoledne,pomáhám sestře s matematikou a vůbec mi nevychází tento příklad, vážně se za sebe stydím, je to ostuda. Prosím poraďte.Z profilu trasy etapy cyklistického závodu lze vyčíst, že na dvou pětinách délky etapy trasastoupá, na třech osminách klesá a zbytek etapy je v rovině. Kolik km měří etapa, jestliže délkastoupající trasy je o 4 km delší než délka klesající trasy.Uvažovala jsem 2/5x + 4 + 3/8x +9/40x xale to se mi neznámé odečtou a vyjde, že rovnice nemá řešení.Děkuji.Doplňuji:Děkuju moc Alesh! Já pořád hledala, jak přímo zapsat čemu se rovná ta délka trasy. Ale proč to dělat složitě, když to jde jednoduše, že... Děkuju. :)

  Další informace