• Líbí se vám britský humor ??? :) - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Líbí se vám britský humor ??? :). Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Líbí se vám britský humor ??? :)

 • Je ten, kdo nemá smysl pro humor, pro ostatní méně přitažlivý?  Další informace


  Jde smysl pro humor ruku v ruce s inteligencí?  Další informace


  Jaký humor máte nejradši?  Další informace


  Jak se vám líbí kniha Cesta kolem světa za 80 dní?  Další informace


  Jak se Vám líbí tento nick ******?  Další informace


  Jak se Vám líbí funkce 1. slečna ČR?  Další informace


  Jak chápete tvrzení, že humor je jako paví ocas, jímž si muži získávají pozornost žen? Platí to i naopak?  Další informace


  Hudba pro hypnotické účely - jak se Vám líbí tento hudební žánr?  Další informace


  Co si myslíte o pokroku, líbí se vám?  Další informace


  Britský smysl pro humor - video  Další informace


  Anketa - Jaký TV program se Vám líbí nejvíce?  Další informace


 • Jak se vám líbí bílý nábytek?  Další informace


 • Co se vám na světě nejvíc líbí?

  Co se vám na světě nejvíc líbí?Napište jen jednu věc. Děkuji

  Další informace


 • Libi jse mi jedna divka ktera chodi do 7tr a ja do 9tr. Strasne se mi libi ale na fb neodepisuje. Mam ji oslovit ? Nebo

  Doplňuji:Ne jestli ji mam oslovit ale jak ? Nebo co mam udelat ?

  Další informace


  Jak se vam libi toto krestni jmeno?

  Ahoj, zajima me vseobecny nazor.Predcasne vymyslime jmena pro deti (jeste neni ani na ceste)...a moc se nam libi jmeno arabskeho puvodu Shazia (cte se šazija). Zajima nas nazor vice lidi, aby dite potom netrpelo :-) Jedna se o divci jmeno. Dekuji. P. S. Jmeno ma pro me navic nostalgicky vyznam z detstvi.Doplňuji:Dekuji za nazory. Prave proto, ze je to jmeno neobvykle, napadlo me zeptat se cizich lidi na nazor. Vase nazory maji vsechno pro a proti, bude to velke rozmysleni. Dekuji mile kolegyni za uvedeni vyznamu jmena...ten je hodne dulezity. Prijmeni k tomuto jmenu mame s manzelem vhodne - nekonci na -ová cili vypada jako cizi. Pravda je, ze jsem patriot a vazim si toho, ze jsem Ceska, manzel je Slovak..ale ktera jsmena jsou puvodne stoprocentne ceska? Ja jsem treba Zuzana - puvodem hebrejske Šósana - lilie - malokdo z nas ma ryze ceske jmeno, takhle se to brat proste neda. Dekuji vsem.

  Další informace


  Co se vám nejvíce líbí na vašich rodičích?

  Muzete uvest kazdeho zvlast? Zajimalo by me taky zda jsou vam oporou, vzorem, ci zda by jste za ne polozili treba i zivot. :)

  Další informace


 • Jak se vám líbí děj této knihy?

  Ahoj, rozhodla jsem se napsat knihu . Mám vymyšlený děj a chtěla bych vědět, co si o něm myslíte. Kniha je pro holky od 12 let, odehrává se v této době, tedy ve 21. století :)► Emě je čerstvě patnáct a je poměrně slavnou a zajímovou blogerkou, která se ovšem na internetu nevydává jako ta opravdová Ema z Prahy, ale jako neznámá z neznáma. Má ovšem své nejtajnější tajemství, které nikdo neví, ovšem je nutné, aby ho lidé věděli, ale Ema ho nechce vyzradit – jak se říká – na plnou hubu a právě blog bere jako cestu k poznání jejího života tajemství. Až se lidé její tajemství dovzí, dozví se i její jméno, věk a všechno o ní. ◄To je celé. A mám problém s jednou věcí. Nevím to její tajemství. Nemáte nějaký nápad? Nechci, aby to byla jen tak nějaká dívčí prkotina, jako je například stěhování, ale zase nechci, aby to byla nějaká velká a smutná rána.Co mám do knihy ještě přimíchat? A na co si mám dávat pozor? :)

  Další informace


  Jak se vám líbí Faktor strachu na COOLu?

  Jak se vám líbí Faktor strachu na COOLu? Je neskutečný co jsou schopný lidi pro peníze udělat. Ale hlavně co jsou schopný sníst... :-)))

  Další informace


  Hrajete někdo GTA5? Jak se vám líbí?

  Moc jsem nevěřil, že si tuto hru zahraji na PC. Moje mašina už má přece jen pár let za sebou, ale nakonec jsem byl mile překvapen. I na minimální nastavení je grafika moc pěkná a optimalizace oproti čtvrtému dílu úplně jinde. Čtyřka se mi sekala tak, že jsem se na ni vykašlal. U pětky to šlape plynule a tak si to užívám. Jediné, co mě trochu mrzí, je celá přístupná mapa hned od začátku, což trochu podkopává motivaci, ale jinak jsem maximálně spokojen a je to po letech první hra, kterou se vyplatí koupit.

  Další informace


 • Situační humor

  Chtěla bych vás poprosit, jestli byste mi nepomohli s nějakou snesitelnou definicí situačního humoru. Děkuji

  Další informace