• Líbí se vám dnešní umělecký styl? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Líbí se vám dnešní umělecký styl?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Líbí se vám dnešní umělecký styl?

 • Jak se vám líbí tento slovní mutant ?  Další informace


 • Jak se vám líbí nové tarify od tel. operátorů?  Další informace


  Co se vám víc líbí Mp3 nebo Mp4? Vzhledově  Další informace


 • Jak se Vám líbí film Lepší pozdě nežli později?

  Zatím jsem ho Lucy neviděla jak ho uvidím tak ti dám vědět.

  Další informace


  Díváte se někdy na TV Pohoda? Jak se vám líbí?

  já ji nechytám údajně je to hudební kanál podobný jako Retro Music ten je nyní jen v balíčku :(

  Další informace


 • Kolik se dá denně vypít becherovky kvůli esenci, aby z toho byl umělecký zážitek bez újmy na zdraví?

  To je velmi individuální.Za zdraví prospěšnou dávku se však obecně považují čtyři jednotky alkoholu denně, což je v případě tvrdého alkoholu jeden velký panák (za předpokladu, že žádný jiný alkohol už ten den nebudete).

  Další informace


  Jak se vám líbí můj výtvor? Pečená kachna se zelím...

  Děkuji všem za rady a moje otázka zní:Jak se vám líbí můj výtvor? a href"http://www.nadapenny.com/viewer.php?idt2010143nadap054415342880232.jpg" rel"nofollow" http://www.nadapenny.com/ hellip /a Ještě jednou děkuji.Doplňuji:Abyste mi věřili, že to není ztažené z internetu a je to opravdu můj výtvor: a href"http://www.nadapenny.com/viewer.php?idt2010143nadap055530505290232.jpg" rel"nofollow" http://www.nadapenny.com/ hellip /a ale jinak nevím jak dokázat.Děkuji za pochvalu.

  Další informace


 • Jak se vám líbí novější slovní obraty v češtině?

  Mám na mysli:- špatné používání vidu u sloves, př. budu se soustředit- kumulování předpon, př. přednastavit- kumulace předložek, př. s na tribuně sedícím trenérem hovořil- germanizmy, anglicizmy, př. ten samý (the same)ů- a jiné a jiné.

  Další informace


  Jak se vám líbí nový mini Schengen?

  Nepřipadá vám zvláštní, že říkali, že jsme islamofobní, když se chceme od imigrantů distancovat, a nyní plánují toto? Zase nás hazeji přes palubu? a href"http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/386866-rodi-se-novy-mini-schengen-bez-ceska.html" rel"nofollow" http://www.novinky.cz/ hellip /a co si o tom myslíte?

  Další informace


  Jak se vám líbí cirkus Cramer?  Další informace


  Díávali jste se na Loveckou sezonu? Líbí se vám podobné filmy?

  Mě ano, je to příjemná relaxace a odpočinek od těch všech krimi.Doplňuji:Oprava - dívali :-).

  Další informace


  Co se vám líbí/nelíbí na křesťanství?

  Proti křesťanství jako víře nic nemám, má vesměs dobrý vliv na utváření charakteru lidí. Je to filosofie jako desítky dalších. Nelíbí se mi, co z té víry udělala církev. Tedy přesněji řečeno: jak ji zneužila.

  Další informace


 • Jak se vam libi novy vzhled emailu na seznamu?

  Líbí nebo nelíbí, musíme si zvyknout.Už to tady bylo, více odkaz.

  Další informace


 • Proč se muž a žena v dnešní době pokouší o děti, když dnešní ekonomická situace je dost problematická ?

  Sice jsem už na toto psal, ale bylo to jak je zde tradice smazáno, ale částečně oprávněně, protože se to přímo netýkalo tématu, ale byla to spíše poznámka pod čarou nebo poznámka stranou, rozšiřující téma, která v učebnicích bývá označena čárou po levém okraji nebo malým písmem na konci stránky.Když žena nechodí do práce tak rodině zmizí jeden plat a mateřská a rodičovská je malá .Školky a jesle jsou drahé, přeplněné, otevírací doba nemusí odppovídat pracovní době rodičů.Zaměstnavatelé nechtěji lidi co se musí starat o dítě a nemají velkou rodinu, že by hlídal a staral se příbuzný a jsou neflexibilní , nemůžou dělat přesčasy.Půlúvazky taky zaměstnavatelé nechtí dávat (ani nevím proč) o práci doma ani nemluvím.

  Další informace


  Jak se Vám líbí, když partner/partnerka mluví o bývalých?

  Ahoj, máte někdo zkušenost s tím, že partner občas mluví o svých bývalých vztazích (tedy to je normální), ale detailněji? Jako že: kolik měl partnerek, kde se milovali, jestli uměly vařit atd. Jsem dost tolerantní, ale tohle mě vždycky překvapí. Z jeho slov nezní, že je chce zpátky, spíš je dost ukecaný a mele a mele... Je mu 40 (mně 33), takže žádný mladý kluk.Doplňuji:Pořád čekám, až vyčerpá témata bývalých a už se opakuje, takže jsme asi na konci -)A ano, zkusila jsem mluvit o svém bývalém - a nebyl unešený, to opravdu funguje.

  Další informace


  Jací muži se Vám líbí ? :)

  Ti, kteří si vědí rady a umí řešit problémy, nebo se o to aspoň snaží.A spolehliví.Ne příliš pupkatí, ne vychrtlí a ne kulturisti. Čili průměrný normální ne výjimečný vzhled.

  Další informace


 • Má v dnešní době ještě cenu kupovat hru Prince of Persia? Je ta hra ještě v dnešní době hratelná?

  Nevíte, kde bych mohl koupit Prince of Persia: The Sands of Time na xbox 360 v češtině? Vyšla vůbec v češtině?

  Další informace


  Battlefield 3 - diskuze ( jak se vám líbí,postřehy,rady a tipy,názory)  Další informace


 • Jak charakterizovat umělecký text?

  S využitím vědomostí získaných přečtením celého díla as orientačním zasazením do literárněhistorického kontextuU prózy něco málo vím - tam řeknu čas, prostor, charakteristiku vypravěče (ich X er přímá řeč?), pak členění textů, jazykové prostředky - tady trochu mám problém, ale vím, že tam jsou metafory a přirovnání a pak spisovná X nespisovná čeština, ale pak jsou tvaroslovné prostředky atd. a to už netuším.Poezii a drama netuším vůbec - co po mně chtějí...Možná trochu umím ten kontext - zařadit autora do doby, říct další jeho díla a vyjmenovat další autory, kteří v té době psali.

  Další informace


  Co dělá umělecký ředitel?

  zajímalo by mě co všemusí dělat umělecký ředitel ?

  Další informace