• Líbí se vám Renaultu Laguna?? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Líbí se vám Renaultu Laguna??. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Líbí se vám Renaultu Laguna??

 • Jak se vám líbí vize nového ministra financí ohledně řešení problematiky důchody, důchodci & spol.?  Další informace


  Jak se vám líbí moje přezdívka?  Další informace


  Jak se vám líbí do třetice další psané vtipy?  Další informace


  Co se vám nejvíce líbí nebo máte nejraději?  Další informace


  Brutus - znáte tuto kapelu? Chodíte na její konzerty? Jak se Vám líbí?  Další informace


 • Co říkáte na nové švýcarské tramvaje STADLER, které budou jezdit v Ostravě? Líbí se vám?  Další informace


 • Co se Vám líbí více Mariánské Lázně nebo Karlovy Vary?  Další informace


 • Co se vám víc líbí Mp3 nebo Mp4? Vzhledově  Další informace


 • Jak se vam libi Nohavicova pisen Deprese?

  Ještě jsem ji neslyšel, ani nenašel zdroj ke stáhnutí. Co takhle nabídnout odkaz? Jarkovy písničky miluji. Měl a pořád má problém s alkoholem, takže téma deprese není překvapující.

  Další informace


  Jak se Vám líbí Ordinace pokud se díváte a když ano, zkoušeli jste slovenskou verzi?

  Slovenskou verzi nesleduji na českou se dívám ráda.

  Další informace


  Jak se Vám líbi Farmář hledá ženu? Vrchol nevkusu podle mě

  se nedívej taky se nedívám..

  Další informace


 • Jak se vám líbí třeba tato ledová blond?

  Jak se vám líbí třeba tato ledová blond? a href"http://www.drogeriemartina.cz/vlasova-kosmetikareview.php?i3838824197791.jpg" rel"nofollow" http://www.drogeriemartina.cz/ hellip /a Nevím, jestli ji mám použít, jsem zimní typ, takže ke mně jdou studené barvy.

  Další informace


 • Taky se vám v určité době líbí jedni autoři, filmy a za několik let vám to nic neříká?

  Nevím, zda je to obecné, ale například před takovými 15 - 25 lety jsem četl vše od Miroslava Švandrlíka, půjčoval si knihy z knihovny, a musel je rychle číst, abych je do termínu vrátil. Dnes jsou tyto knihy volně v biblioboxu, tak jsem si je vzal, že si je přečtu a nějak se mi nechce do toho. A přitom se mi jeho humor i povídky líbily. Možná stárnu, možná mám jiný vkus, názor, možná, že to, o čem psal není tak aktuální, zajímavé nebo nevím co. Tak bych mohl rozebírat podobně některé filmy a pod. Je to u vás podobné? Děkuji.

  Další informace


  Jak se vám líbí tyto mé citáty?

  Vymyslel jsem si pár citátů, tak bych prosil jejich kritiku a zhodnocení kupříkladu, co se vám z toho líbí a co ne. (A jen kritizujte, jsem mladý, nezkušený a potřebuji se poučit)zde tedy jsou:mapafius:Každý problém je nový úkol, nová zkouška a nová moudrost, nesmutněme tedy že máme problémy ale radujme se.Chyby jsou zbytečné jedině tehdy, když se z nich nepoučíme1 chyba cenější než 1000 správně tiplých možností.Strež se génie aby ses nestal hlupákem místo mudrcem, věz idiote že máš stejné šance moudrosti dosáhnout a vzájemně se podporujte.mapafius:Moudrust je rovnováha citu a rozumu, víry a poznání, odvahy a opatrnosti, sebevědomí a poznání svých hranic, zkušenosti a pocitu, naděje, spontánosti a plánování. Moudrost k nám může přistoupit, jen když máme mysl čistou, bez předsudků a otevřenou. Moudrý nikdy nenazve nic pitomostí beze smyslu, nýbrž hledá smysl tam, kde vypadá jak nesmysl, ale zároveň ví, kdy smysl zkrátka není podstatný.mapafius:Moudrý ví, že lásce neporučí.mapafius:Radujme se, že nás Bůh trestá, znamená to totiž, že na nás nezapoměl ba co víc že nás miluje. Boží trest nikdy neublíží, vždy ale pomůže.mapafius:Celý vesmír nemohl vyplynout z jednoho samotného počinu, na to jsou třeba alespoň dva protože jen tak vznikne reakce, tedy náš vesmír.mapafius:Každá jednotlivost v sobě nese celou informaci o všem ve vesmíru, jakou si stopu skutečnosti, jen my v ní neumíme čísti.mapafius:vše je stejně důležité, protože když se ztratí jakákoliv jednotlivost, celek se celý zm

  Další informace


  Díávali jste se na Loveckou sezonu? Líbí se vám podobné filmy?

  Mě ano, je to příjemná relaxace a odpočinek od těch všech krimi.Doplňuji:Oprava - dívali :-).

  Další informace


 • Jak se vám líbí nový avast! Free Antivirus v.8 ? Je přehlednější a má nové funkce..

  Mně ano: a href"http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/antiviry/kompletni/avast/" rel"nofollow" http://www.stahuj.centrum.cz/ hellip /a

  Další informace


  Jak se Vám líbí ICQ 7???

  Zdravím! Chtěla bych se zeptat, jestli se Vám líbí nová verze ICQ, tedy ICQ 7? A co Vám na ní naopak vadí a změnili by jste to? Mně se zatím líbí, ale možná časem najdu něco, co je zbytečné nebo, že mi tam něco chybí.. :)

  Další informace


  Co se vám líbí na Facebooku ?

  Ze zvědavosti jsem si vytvořil profil, co že je to za zázrak a nijak mě to nenadchlo. Většina lidí je tam jenom aby tam byla protože je to in !!

  Další informace


 • Holky a ženy, jaký vousy se vám líbí, kromě strniště?

  Přiznám se, že žádné. Jedině možná knír, ale ten nesluší každému. Můj děda nosil podobný jako na obr. a byl to velký frajer. :-)) a href"http://jpeg.cz/images/2016/12/13/OlQ2S.jpg" rel"nofollow" http://jpeg.cz/ hellip /a

  Další informace


 • HRA na PC která se VÁM líbí

  jaka plna hra se dá stáhnout která se VÁM líbí.

  Další informace