• Libre Office nebo Apache Office? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Libre Office nebo Apache Office?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Libre Office nebo Apache Office?

 • apache logování htpasswd  Další informace


  Nezobrazení některých stránek v Apache  Další informace


  Nemôžem spustiť Apache  Další informace


  Microsoft office nebo PowerPoint

  Dobrý večer, prosím potřebovala bych pomoct.Kde můžu stáhnout PowerPoint nebo Microsoft Office v češtině a aniž bych zadala klíč!Prosím přesný odkaz..Potřebuju pomoct:(Děkuji

  Další informace


  MS Office zdarma. Nebo jak otevřít dokumenty?

  Nemáme Office, ale potřebujeme otevírat některé dokumenty. Dají se sehnat zdarma?

  Další informace


  Jak vytvořit v Open office 4.1.1. tabulku na šířku?

  Tabulka je zobrazena na výšku. Když potřebuji delší text, tak se píše v dalším řádku. To nechci. Přes soubor jsem si otevřela tisk, náhled,vlastnosti, na šířku.Zobrazila se stránka na šířku, ale s tabulkou pořád svisle.Děkuji za radu.Doplňuji:Potřebuji toto: Abych vytvořila dokument, který bude mít sloupce po celé šíři papíru A4.Lámu si s tím hlavu a pořád NE A NE.

  Další informace


  Jak stáhnout Open office cz

  Kde najdu českou verzi a jak se instaluje.. hlásí mě to chyby

  Další informace


  Jak používat Microsoft Office sadu?

  Ahoj, mám dotaz. Nikdy jsem moc nepochopila jak si mám aktivovat celou Microsoft Office sadu (PowerPoint, Word, Excel...), kterou bych především velice uvítala na mé školní práce a referáty. Již jsem vyzkoušela nějakou zkušební neplacenou verzi, která mi skončila a teď to po mě žádá nějaký Product Key nebo velice nákladné koupě. Četla jsem, že se kódy dají sehnat volně po internetu, ale většina z nich jsou nefunkční nebo na jinou verzi pro profesionály, přes kterou mě to nepustí. Jinak žádný Product Key jsem ke svému počítači nedostala, takže už si s tím nevím vážně rady :( Má někdo s tím nějaké zkušenosti?

  Další informace


  Jak nainstalovat office 365?

  Zakoupila jsem tzv. product key k programu office 365 pro jednotlivce. Dle návodu jsem měla přejít na stránky společnosti microsoft a odtamtud mě to mělo vést samo tj. tak jak je uvedeno v návodu. Bohužel nemám samotný produkt naistalovaný v počítači a stránky microsoftu po mě chtěli registraci a stáhnutí zkušební verze a po uplynutí zkušební doby placení měsíčního poplatku.Ale podle obalu od product key mám předplatné na 1 rok.Prosím poraďte.Předem děkuji za odpovědi.

  Další informace


  Instalacia OEM verzie MS Office na skor kupeny PC  Další informace


  Instalace Office na comp s W7 64 bit  Další informace


  Instalace Microsoft Office Profesional  Další informace


  Firemní notebook - nelegální office  Další informace


  Existuje nějaký program, kterým se dá zaměnit program OneNote z balíčku Microsoft Office?

  OneNote je něco jako chytrý deník, dají se tam vytvářet nové oddíly, podsložky, témata, okruhy. Moc by se mi to hodilo. Používám OpenOffice, ale není tu nic podobného.

  Další informace


  Excel vs open office  Další informace


  Divná chyba Apache serveru  Další informace


  Bezobslužné instalace Win, Office a dalších...  Další informace


  Apache 4pin chladič se nechce točit  Další informace


  Aky free Office  Další informace


 • Řešení nerovnice: 1-x(vetsí nebo rovno)0 řešení: x(menší nebo rovno)1 nebo x(vetsi nebo rovno )1

  jestli jsem to správně pochopil, navrhujete dvě řešení jedné nerovnice a ptáte se, které z nich je správně. -Správně je za a), tedy x je menší, nebo rovno jedné.Postup: 1 - x ≥ 0 x převedu na druhou stranu rovnice a změním u něj znaménko - jinými slovy k oběma stranám rovnice přičtu x. Po úpravě tedy1 - x + x ≥ 0 + x1 ≥ xkdyž se na tento výsledek - jedna je větší, nebo rovna x - podíváte zrcadlově obráceně zprava, vyjde, že x je menší, nebo rovno jedné.

  Další informace