• Lze tento anglický výrok použít ve dvou smyslech, nebo má pouze jeden? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Lze tento anglický výrok použít ve dvou smyslech, nebo má pouze jeden?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Lze tento anglický výrok použít ve dvou smyslech, nebo má pouze jeden?

 • Můžu změnit výrok Milujte se a množte se na .....  Další informace


  Je vhodnější použít pro děti nebo dospělé výrok J. A. Komenského Uč se, synu, moudrým býti?  Další informace


  C o znamená výrokbanďouři dostanou ,nakapáno?  Další informace


 • Je pravda, že v novějších Smartphonech lze použít pouze Micro SIM kartu?  Další informace


  Jde hrát hru online když je jeden člověk na x-boxu a jeden na ps3??  Další informace


  Jakou paměťovou kartu můžu použít v Samsung 3300 champ?Musí být přímo pro tento mobil?  Další informace


 • Latinské přísloví-výrok

  Zdravím, neznáte někdo i s latinským překladem výrok nebo přísloví ve smyslu- věř jen sám sobě, věř v samu sebe, nikomu jinému než sobě nevěř? Nezajímá mne doslovný překlad, ale překlad již někým řečeného....DíkyDoplňuji:*řečený

  Další informace


  Kdo vyřkl tento výrok?

  Někteří lidé procházejí životem spokojeni, když je sklenice napůl plná. Jiní tráví čas naříkáním, že je napůl prázdná. Pravdou je, že je zde sklenice s určitým množstvím tekutiny. Od této chvíle vše záleží jen na vás!

  Další informace


  Kdo vyslovil výrok ?A ted z jineho soudku.

  Byl to řecký Dionýsos.Zřejmě jeho slova souvisela s tím, že byl bohem vína a nespoutaného veselí.

  Další informace


 • Bude tento typ budíku pracovat pouze na jednu baterku?

  a href"https://www.biano.czrodukt/1948775" rel"nofollow" https://www.biano.cz/ hellip /a Dneska jsem si koupil tento budík. Koukal jsem, že je na 2 baterie. Já měl doma pouze jednu, tak jsem ji tam dal. No a on jde i na tu jednu, ale radši se ptám, zda-li si mám koupit tu druhou baterku, protože nerad bych ráno zaspal.

  Další informace


 • zobrazeni dvou monitoru na dvou grafickych kartach  Další informace


  Spojení dvou DVD v jeden  Další informace


  ANKETA, kde se klikne na jeden ze dvou obrazku, pro vyjádření souhlasu  Další informace


 • Jak zničit tento blok? Nebo jinak ,jak zlepšit tento problém?

  Nevím moc o čem se bavit s kamarádkami.S kamarády to jde samo ,jelikož je to stejné pohlaví ,ale u holek to moc nejde.Nedivam se na ně jako na nadřazené ,ale prostě nic moc o čem se bavit mě nenapadá.Ve škole to jde tak nějak samo ,jelikož je tam víc lidí ,ale pak třeba v autobuse je to víceméně tichost,když jedu třeba jen s jednou z z nich.To mě mrzí.Vim ,že život netrvá věčně a tak bych si chtěl každý den užívat s těmi nejbližšími a diskutovat a vést zábavné konverzace o čemkoliv.Ono mně to přijde strašné jak se v tom autobuse mlčí.Jasne ,napětí je nutné občas mít (čili pauzy),ale jestliže jich je moc ,tak je to prostě nuda.Mimochodem při těch pauzách se nestresuju , jako kdyby se nic nedělo ,ale když to pak graduje pořád výš a výš tak je to prostě trapas:(Ocením cokoliv ,děkujiDoplňuji:ono to zní lehce o všem ,ale já fakt nemám páru o čem.Dnes jsem to trochu rozvedl už i v buse ,ale pořád plno pauz.Ale děkuji :)

  Další informace


 • Je překlad instrukcí jednoznačný, nebo lze použít více možností?

  Mám vstupní instrukce pro daný podnik v češtině i angličtině s odpovídajícími značkami. Překlad stejných výrazů v angličtině není přeložen stejně. NapříkladEntrance prohibited Zákaz vstupuNo photographing and recording is allowed. Fotografování a natáčení je zakázáno.Ve druhém případě by mělo být podle mne není dovoleno.Jak to má být správně, nebo to není v tomto případě rozhodující, pokud instrukce jsou dodržovány? Děkuji.

  Další informace


  Hoří tělesa při průletu atmosférou i u jiných planet, nebo je tento jev platný pouze pro atmosféru Země?

  Nejde ani tak o hoření jako o tavení a vypaření tělesa průletem atmosférou. Vyjde to nastejno. Povrch raketoplánu se zahříval až na 1500 oC.Na př. Venuše má mnohem hustší atmosféru byť z oxidu uhličitého, těleso nechráněné štítem by se rožhavilo a vypařilo.

  Další informace


  Co si představíte, kdyby vám někdo řekl následující výrok?

  Jak na vás tento výrok působí, co byste asi řekli tomu, kdo ho řekl? Výrok: Kdyby se energie mého vzteku přeměnila na energii pohybovou, byla by tím vyvrácena teorie relativity. Kdyby tomu někdo nerozuměl, klidně podám nějaké vysvětlení, ale teď se mi to udělat nechce. -Jenom tak mimochodem, ten blábol jsem vymyslel já. Ale sám uznávám, že je to pitomost. Co já vymyslím, často pitomost taky bývá.

  Další informace


  Co se stane, když smíchám jeden díl trošku vody a jeden díl trošku vody?

  Vznikne z toho H4O2? Opravdu jen trošku, aby to bylo fakt jen malinko :D

  Další informace


 • Sklízí se legální konopí na polích pomocí kombajnu či jiných strojů/zařízení, nebo to lze pouze ručním sběrem?

  Na konopí neni třeba kombajn. Stačí jakýkoli žací stroj. Pro další zpracování a pero třídění se využívá ruční práce.

  Další informace


  Lze při neúspěchu u přijímaček použít výsledky testů SCIO pro vysoké školy i pro pro příští rok, nebo musí být aktuální?

  Jestli tento rok slozim zkousku SCIO a nedostanu se na VŠ, kde je pretlak uchazecu, mohu její výsledky uplatnit pro prijmacky na jine skoly s mene zajemci konane roku 2019 (o rok pozdeji), i kdyz byl vypracovan roku 2018?

  Další informace