• Lze to považovat za amerikanizaci u nás? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Lze to považovat za amerikanizaci u nás?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Lze to považovat za amerikanizaci u nás?

 • Znáte zákony p. Murphyho či pí Murphyové? Dá se jejich optimismus naruby považovat za humorný úhel pohledu?  Další informace


  Lže lhář, když řekne, že lže o tom, že lže?  Další informace


 • Může se oblečení z Bangladéše koupené v ČR a s vlastní značkou a potiskem považovat za vyrobené v České republice?  Další informace


 • Byla u nás v letech 1948 - 1989 na trhu minerálka Mattoni, nebo se jmenovala jinak?

  Já si nedokážu vzpomenout, ale mám pocit že tu Mattonka byla vždycky.

  Další informace


 • Do kolika hodin ráno se dá ještě ranní vstávání považovat za ranní ptáče?

  Do rozbřesku. Pak je už pozdě.

  Další informace


  Bibla a jeji vyznam pro nas?

  Ahojte,potreboval bych dokoncit vety:1. Bible ma pro nas vyznam jako . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .2. Bible obsahuje uceni . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .dikyDoplňuji:*Bible ma pro nas vyznam jako kniha . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

  Další informace


 • Kdo všechno se dá považovat za mého zákonného zástupce před dovršením 15ti let?

  Může to být třeba i sourozenec starší 18ti let? Kdybych si chtěla převzat dobírku na poště a neměla k dispozici zrovna své rodiče, mohla bych tam dojít třeba s bratrem, kterému je už 20 let? Při předložení mého pasu a jeho občanky...Doplňuji:Mělo to být myšleno, že bych si to vyzvedla se svým bratrem, jenom by každý předložil své údaje.

  Další informace


  Co hrozí člověku, který dražil za nás náš dům, byl to rodinný příslušník, pak nás využil a dům prodal?

  Pokud se dopustil podvodu, či jiného trestného činu, tak na něj můžete podat trestní oznámení. Pokud se jeho vina prokáže, tak trest mu určí soud. Pokud se nic neprokáže a podle práva bylo vše v pořádku, tak se mu nestane nic.

  Další informace


  Bezpečnost u nás?......

  Dobrý den myslíte si že je dostatečná bezpečnost pro nás lidi v ČR?A mohli by jste mi poradit, jsem žákem 7. třídy ZŠ,ale poořád si na mě troufá jeden třeťák(bitkař-pořád do mě žduchá). Tím že jsem byl nedávno okraden mu radši nic nedělám( okraden jsem byl někým jiným Málem), nevíte jak si s ním poradit? nechci přes učitele,rodiče,atd. Jen mu nějak uškodit aby si netroufal (nejsem bitkař, ale sílu mám) -Prosím poraďte předem díky za odpověď :-(Doplňuji:Nemám moc kamarádů a ti nejsou taky moc bitkaři.

  Další informace


 • Kde prší, když neprší u nás? A lze činností člověka nějak cíleně ovlivnit, kde bude pršet?

  Prší zpravidla v oblastech tlakové níže, zejména na teplých studených nebo okluzních frontách - všude na světě a v každém okamžiku. Také v obdobích dešťů v tropických oblastech.K vyvolání deště se používá v omezené míře krystalický jodid stříbrný (AgI), (krystalky působí jako kondenzační jádra). Pro tento účel se spotřebuje zhruba 50 tun AgI ročně, z toho při každém takovém experimentu 10 až 50 gramů. Tato metoda se nejvíce používá v Číně nebo na Blízkém východě, např. ve Spojených arabských emirátech. a href"https://cs.wikipedia.org/wiki/Jodid_st%C5%99%C3%ADbrn%C3%BD" rel"nofollow" https://cs.wikipedia.org/ hellip /a

  Další informace


  Co všechno lze považovat za minerál?

  Představte si mořskou vodu, která však vyschne. Zůstanou minerály. Složení je mořské vody je přibližně takové: a href"http://cs.wikipedia.org/wiki/Mo%C5%99sk%C3%A1_voda" rel"nofollow" http://cs.wikipedia.org/ hellip /a nebo detailněji: a href"http://www.prvky.com/hydrosfera.html" rel"nofollow" http://www.prvky.com/ hellip /a H a O je tedy pryč. A co ten zbytek? Co všechno z toho lze považovat za minerál a zůstane to v pevném skupenství?

  Další informace


 • Co chtěj kluci od holek? Jasný, my chceme někoho kdo nás má rád, někoho kdo nás bude chránit..ale co chtěj teda kluci?

  Hm,kluci nejspíš jen to jedno+plus hezkou slečnu jako reprezentaci,přece kluk nebude chodit s ošklivkou...Dospělý chlap pak zřejmě komfortní servis- jídlo, sex, společnost, čisté oblečení,ne nutně v tomhle pořadí.Je třeba rozlišit priority nedospělých chlapců a dospělých mužů,každý jedinec je jiný a má jiný hodnotový žebříček.

  Další informace


 • Kdy sen lze považovat za noční můru?

  když už negativní pocity při snění zacházejí za hranici únosnosti, je nejvyšší čas začít se změnami ve svém životě, ještě než se splyne v obrovskou noční můru

  Další informace


  Bylo nás pět. - Jak se jmenuje otec Patra Bajzy?

  myslím že Vendelín...(prej myslím :)) to je herec, našel to na internetu a teď dělá sečtělýho)

  Další informace


 • Za přímého nástupce legendárního motocyklu Yamaha Genesis je možno považovat motocykl:

  1.Yamaha YZF-R12.Yamaha MT-013.Yamaha XVS 1100

  Další informace


  Můžu Konopiště považovat za gotický zámek?

  Podle mě na řešení soutěží a domácích úkolů jsou jiné stránky.

  Další informace


  Berou-li na přijímačkách max. 30 lidí a nás přišlo celkem 25 (11 v prvním kole, 14 ve druhém), vezmou nás všechny?

  AhojNedávno byly přijmačky a v prvním kole nás bylo 11 a ve druhém kole přišlo 14 celkem 25 lidí a maximálně nás berou 30. Vemou nás všechny???

  Další informace


  Ahoj, da se u nas studovat prekladatelstvi cestina - nemcina i v jine forme studia, nez je prezencni? Mockrat dekuji!!

  Ahoj,obávám se, že ne. Taky jsem kdysi chtěla studovat cizí jazyk, ale dálkově jsem nic nenašla. A když jo, tak to stejně bylo tak, žes tam musela třeba 2x - 3x týdně jet. Tím pak to dálkové studium (hlavně pokud potřebuješ pracovat) postrádá smysl...

  Další informace


  Ahoj všem zajímá nás co je §66 ve zkušební době. Díky za odpověď.

  § 66Zrušení pracovního poměru ve zkušební době(1) Zaměstnavatel i zaměstnanec mohou zrušit pracovní poměr ve zkušební době z jakéhokoliv důvodu nebo bez uvedení důvodu. Zaměstnavatel však nemůže ve zkušební době zrušit pracovní poměr v době prvních 14 kalendářních dnů a v období od 1. ledna 2011 do 31. prosince 2013 v době prvních 21 kalendářních dnů trvání dočasné pracovní neschopnosti (karantény) zaměstnance.(2) Písemné oznámení o zrušení pracovního poměru podle odstavce 1 má být doručeno druhému účastníku zpravidla alespoň 3 dny přede dnem, kdy má pracovní poměr skončit.

  Další informace


 • Jak lze psovi odebrat moč k vyšetření u veterináře? Pochybuji, že lze psa přinutit, aby se vyčůral do skleničky.

  Buď to udělá veterinář v ordinaci odborně invazivní metodou, nebo sám majitel jednodušeji - do nádobky, třeba pomocí různých udělátek ))Vet. praxeBez dlouhého popisování více zde:

  Další informace