• Lze toto prevest? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Lze toto prevest?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Lze toto prevest?

 • Jdou KWh převést na hodiny?  Další informace


 • Lze převést číslo od BleskMobilu k jinému operátorovi?  Další informace


 • Jak zachránit ( převést...) kredit, když přecházíme z T-mobile do O2, ale necháváme si stejné číslo  Další informace


  Jak převést v ČR slovenské akcie

  Mám na slovensku 2 akcie z kup. privatizace - nejspis cena nulova - pouze starosti. Rada bych se jich zbavila a pripadne zjistila zda tam neni jeste nejaky dalsi cerny Petr. Jak to lze provest v CR aniz bych musela na vylet na Slovensko. Dekuji za informaci. Vesela

  Další informace


 • Jak převest do mp3?

  Ahoj,poradí někdo stahovač z youtube do mp3?dik čau

  Další informace


 • Jak převést des. číslo na zlomek ?

  Prosímvás jak se převádí desetinné číslo na zlomek,nějak mi to uniklo asi sem ve škole nedával pozor :-D například číslo 0,1428571428571429

  Další informace


 • lze převést filmy v AVI. či divX na DVD format s tím že si zachova stejnou nebo podobnou velikost ja  Další informace


  jak lze převést tabulku v excelu z přílohy v mailu do tabulky, kterou mám v souboru na ploše (mám windous 7)

  A nebude jednodušší tu mailovou přílohu stáhnout a uložit, než ji nějak převádět?

  Další informace


  Jak v excelu 2007 převést anglický formát čísel na český?

  Jde o to prevest cisla z anglickeho formatu 000,000.00 a ten cesky 000 000,00. Postup nahradit carky za mezery a pote tecky za carky znam ale mozna existuje neco rychlejsiho.

  Další informace


  Jak převést volné místo z disku (D:) na disk (C:)  Další informace


  Jak převést postavu z GTA online na PC?

  Dobrý den, již v roce 2013 hned po vydání jsem si pořídil hru GTA na playstation 3, taktéž jsem necelé 2 roky hrál multiplayer (GTA online) a nyní bych si hru chtěl pořídit právě kvůli multiplayeru i na PC, ale nerad bych hrál za novou postavu. Někde jsem již dříve četl, že je možné si postavu přesunout na PC, ale po několika hodinách hledání jsem nic kloudného nenašel, proto se obracím na vás s prosbou o pomoc, jestli někdo z vás ví, jak na to, nebo zná článek, kde se to píše. Budu moc rád za pomoc či odkázání na onen článek.V GTA online se pomalu blížím k levelu 200 a mám vydělanou spoustu peněz a opravdu nerad bych o to přišel.Předem děkuji.

  Další informace


  Jak převést oskenovanou omalovánku do počítače, aby se dala obarvit v malování?

  Mám nakreslený černobílý obrázek, který vypadá jako omalovánka. Chtěl bych si ho ale obarvit v počítači. V malování mi to při použití plechovky udělá malé tečky a celé to nevybarví.Jestli víte o programu, tak bych to prosil polopaticky vysvětlit.

  Další informace


  Jak převést dokument?

  Zdravím. Věděl by někdo jak naskenovany dokument převest do openoffice?? Totiž skenovaný dokument pak potřebuji přeložit na netu do češtiny.Děkuji za radu:-)

  Další informace


  Jak převést soubor ISO do souboru exe nebo rar?

  Zdravím,prosím někoho zdatnější stáhl jsem si program,stáhli se mi dvě části programu v soubor ISO potřeboval bych vědet jakým způsobem ho mám převést do typu rar,exe.......Mockrát díky :)

  Další informace


  Jak bezztrátově převést filmové DVD na MPEG2 soubor?

  Popřípadě na jiný ale bezztrátově. Máme TV, která umí z HDD přehrávat video soubory několika formátů, a protože DVD používá MPEG2, přijde mi hloupé to převádět na jiný formát.Bonusová otázka: jak případně ještě udělat rozdělení na samostatné soubory podle kapitol? Přinejhorším aspoň nějak ručně?

  Další informace


  Dynamický disk (jak převést na normální)  Další informace


  Co budu potřebovat, abych si mohl převést obsah kazet do PC?

  Chtěl bych si převést hudební kazety z kazetového magnetofonu hudbu, převést do formátu mp3, a filmy z VHS do formátu mp4. Možná by mi tuto službu udělat jeden kolega, který je ale vytížený, takže bych to zkusil sám. Vím, že si mnoho filmů i skladeb mohu stáhnout dneska z internetu. Pokud s tím někdo máte zkušenosti, tak které programy, zařízení budu potřebovat, abych věděl, zda se tato investice vyplatí? Děkuji.

  Další informace


 • Lze převést věcné břemeno z matky na syna?

  Matka má v domě věcné břemeno na dožití. Lze nějakým způsobem (samozřejmě se souhlasem majitele domu)zabezpečit, aby věcné břemeno po její smrti bylo přeneseno na jejího syna? Prosím o radu, jak postupovat.

  Další informace


  Dobrý den,partner chce na mě převést nemovitost.Je toto možné bez placení daně z převodu? Děkuji za odpověď

  Nejsme vedeni ani jako druh a družka,pouze společně žijeme 17 let. Je tedy možné provést tento úkon a vyhnout se placení různých poplatků a daní? Pokud ano, jak v tomto případě postupovat? Děkuji za odpověď Bartlová

  Další informace


 • Jak převést hodnotu ve stupních Farenheita na stupně Celsia a naopak?

  Na Fahrenheita z Celsia ... F 9 . C / 5 + 32Jednoduchou úpravou získáš přepočtový vzorec ´opačný´...-)

  Další informace