• Má dnes papež právo vyhlásit křížovou výpravu? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Má dnes papež právo vyhlásit křížovou výpravu?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Má dnes papež právo vyhlásit křížovou výpravu?

 • Zahlédl jsem na digitálních hodinách čas 11:11 a dnešní datum je 11.11. Můžu tedy očekávat, že budu mít dnes fajn den?  Další informace


  Co mate dnes a zitra k obedu ? Ja dnes pstruha a zitra jsem pozvana na svickovou. :p Tak se chlubim.:) -iv  Další informace


  Autorské právo fotka/avatar?  Další informace


  100x opište prosím větu: Uchazeč o zaměstnání má právo:na zprostředkování zaměstnání  Další informace


 • Autonehoda jaké mam právo  Další informace


 • Je dnes pro normální lidi možné získat moc a dobýt aspoň část nebo klidně i celý svět, nebo je to dnes chráněné?

  Dejme tomu pro lidi, co nikdy nic v životě nedokázali. Zajímá mě, jestli to ještě nějakým způsobem jde nebo jestli je to dnes mnohem více chráněné, třeba i natolik, že už to možné není.(Popřípadě mi posílejte nějaké rady a tipy na ovládnutí světa do soukromých zpráv, čistě pro vědecké účely, samozřejmě)edit: Ze srdce děkuji Psychotic a xxx3 za skvělou odpověď. Je vidět, že jste naprosto pochopili moji otázku! Doufám, že se od vás budou inspirovat i další lidé, co budou odpovídat.

  Další informace


  Co znamená: Společnost má právo žádat na každém veřejném úředníkovi počet z jeho činnosti?

  Počet je v této větě knižní výraz pro účet, vyúčtování složit počet - vyúčtovat, zodpovídat se, žádat počet: žádat vyúčtování, volněji: hnát k zodpovědnosti ...Věta tedy znamená, že společnost má právo, aby se každý úředník zodpovídal ze své činnosti, aby tento předložil účty .

  Další informace


 • Syn je zadlužený asi 300 000kč. Pracuje, ale výdělek mu nestačí na žití. Může na sebe vyhlásit bankrot? Je to jednoduhé.

  Syn je zadlužený, má asi 300 000 kč. Může na sebe vyhlásit bankrot? Pracuje, ale ten výdělekk mu nesstačí ani na žití?

  Další informace


  Kde bych našla právo v kolika odejít domů a že se už nemusím vracet?

  Kde bych našla právo v kolika odejít domů a že se už nemusím vracet?

  Další informace


  Jak může nějaký městský soud zakázat stávku, když je toto právo zaručováno Listnou občanských práv ?

  Nepřísluší toto ústavnímu soudu ? Pokud je to vůbec možné soudit ?Doplňuji:Tato stávka nemá nic společného s kolektivním vyxjednávání, tuďíř argument, že musí být ohláčena podle zákona o kolektivním vyjednávání je nesmysl.

  Další informace


  Dobrý den , mam na reklamaci právo?  Další informace


  Dle smlouvy má majitel přeplatek vracet má i tak právo mi nevrátit vše ?

  Pokud ze smlouvy nevyplývá, že by ten zmiňovaný ´přeplatek´ mohl být kompenzován či použit na úhradu vašeho jiného závazku, který by souvisel se smluvním vztahem, tak NIKOLI, musí vám být vrácen celý ´přeplatek´.Ale ta otázka je tak obecná, že se na ni těžko odpovídá.

  Další informace


  Definice - co je právo zástavní?

  Co je právo zástavní, formulace jednou větou nyní ke zkoušce, děkuji

  Další informace


  Co to znamená Zástavní právo soudcovské.

  Chci koupit pozemek a na katastru jsem si našla že je podán návrh na nařízení výkonu rozh.zřízením soudcovského zástavního práva.. Díky za info..

  Další informace


  Ahoj nevíte někdo jestli ještě platí- pokud užívám pozemek 10 let automaticky mám na něj právo? díky moc

  Užívání pozemku ještě není oprávněná držba pozemku. Majetek právnických osob a státu nelze vůbec vydržet. Že jste pozemek oprávněně používala v dobré víře, že je Váš, zřejmě neprokážete. Kdybyste myslela, že Vám pozemek patří, určitě byste se na vydržení neptala. Dobrou víru byste mohla prokázat v případě, že byste při stavebním řízení nahlédla do map KÚ a zjistila zde nesrovnalosti. Ne v případě, že používáte pozemek a čekáte, že po deseti letech bude patřit Vám. Pokud se jedná o pozemek souseda, doporučuji Vám domluvit se a pozemek odkoupit, než se vystavovat riziku soudního postihu, žalob a dalších nepříjemností.

  Další informace


 • Koloběh života...Dana Medřická má dnes výročí úmrtí, (před 26 lety), a víte, kdo má dnes narozeniny?

  Tento odkaz stěží vyhledáte na netu, protože je to jedna zlatá kolegyně, paní Kropítková.TAK SI TO HEZKY UŽIJ A VŠE, JEN TO NEJ, PODLE TEBE.

  Další informace


 • Jak vyhlásit nezávislý stát?

  Nejdůležitějším a prvotním problémem je územi...Musíš je nějak získat (koupit, obsadit a uhájit...).Ten zbytek už bude ´jednoduchý´...-))

  Další informace


 • Karta pacienta-proč na ni člověk nemá právo?

  Zdravim,kdy chci prejit od obvodni doktorky,tak chce sestra pro me doktora ke kteremu prejdu a ze kartu pacienta odesle jemu.Jakto ze na svou kartu nemam pravo kdyz je moje?Kdyby to bylo od ciziho,ale proc ne svou vlastni?Myslim si ze clovek by mel mit pravo si ji vzit (viz.v serialech,kde jsou lidi nespokojeni a normal jim je daji).Je to vsude?Plati to pro kazdeho? A proc to tak je? Diky vsem za odpoved a za Vas nazor

  Další informace


 • Je mozne , ze az dnes nejaci ptackove odletaji do teplych krajin ? Dnes jsem videla snad 200 cernych ptacku letet v houf

  Ve skole jsem asi hoodne chybela. :-( Asi uz to nikdy nedozenu. :-( -iv-

  Další informace


  Hlemýžď zahradní má pravo - nebo levotočivou ulitu?

  Doplňuji:Jestli to tu už bylo, tak já o tom nevím.....:-p

  Další informace