• Má lekař právo vykázat rodiče z ordinace, když ošetřuje jejich dítě? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Má lekař právo vykázat rodiče z ordinace, když ošetřuje jejich dítě?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Má lekař právo vykázat rodiče z ordinace, když ošetřuje jejich dítě?

  • Diktafon lekar



    Další informace


  • Když Magda Mazlova z oRdinace v růžové zahrade umirala a Cestmir se sní loucil tak tam jela taková znelka/písnička.diky



    Další informace


  • Nevíte, kde můžu shlédnout online díly Ordinace v růžové zahradě ?

    Ahoj, chtěla bych se podívat na Ordinaci v růžové zahradě, ale nikde nemůžu najít předchozí díly a nechci si je stahovat z ulož.to. Předem děkuji za odpověď.:)

    Další informace


  • Má právo ten,kdo dostal od KPPP výzvu k podání vysvětlení, právo nahlížet do dokumentace před tímto vysvětlením?

    Dle ustanovení § 60zák.č.200/1990 je předvolání k podání nezbytného vysvětlení k prověření došlého oznámení o přestupku od PČR.Lze nahlížet do dokumentace a případně před zahájením jednání o přestupku doložit důkazy?

    Další informace


    Bydlím s pritelkyni a ta ma dite z minuleho vztahu chci se zeptat co je potreba abych bral na dite ulevu na danich diky

    vzít si jí za manželku.

    Další informace


    Proč policie stíhá rodiče, kterým se utopí dítě,když už jsou potrestáni sami o sobě a to je větší trest než vězení?

    a href"http://www.ct24.cz/domaci/129492-na-jesenicku-se-utopilo-male-dite-v-zahradnim-jezirku/" rel"nofollow" http://www.ct24.cz/ hellip /a

    Další informace


  • Jak dostat přítele z bytu? Bydlíme spolu - byt je můj,máme dítě - nemá o něj zájem,ale přispívá na bydlení i dítě.

    Od jednoho roku dítěte spolu nic nemáme - jen vedle sebe přežíváme ( děcku jsou 4roky ). Vše mezi náma ochladlo !!! Chci, aby odešel - nechce !!! Bydlí v bytě, který je můj - bohužel, má tam i trvalé bydliště. Psychicky mne to deptá a dítěti to taky nějak neprospívá. Jsem zoufalá - nevím si už rady, co dělat..:-(Prosím, jak to vyřešit, aby odešel. Kam mám zajít, s kým promluvit ???? Existuje nějaká právní rada ????DěkujiDoplňuji:Takže, to s ním budu do té doby, než někdo něco hroznýho provede ??? Jako, mám by dlem s borcem, který mne nesnáší a já jeho jenom proto, že má u mne trvalý bydliště !! Tak tomu teda nevěřím, že není žádná naděje, že odejde !!! V podstatě - byt je můj !!! A podotýkám, i když je otcem dítěte ON - není zapsán v rodném listě a děcko má moje příjmení !!!A o nějaké diskuzi s ním není ani řeč - je věčně v trapu....Myslela jsem si, že mi poradíte co dělat a ne, že je to o domluvě - to vím taky, ale na to musí být DVA a to my nejsme !!!!

    Další informace


    platí přísloví: Takoví rodiče, takové dítě?

    prosím odpověď jen Ano/Ne případně s procenty př.: Ano 74%

    Další informace


    Pokud je v době rozvodu dítě teprve na cestě, má exmanžel nějakou vyživovací povinnost exmanželky, když dítě není jeho?

    Automaticky v době přibližně 300 dnů od rozvodu je dítě jeho, pokud nepožádá o určení otcovství, popř. pokud vlastní otec neprohlásí, že je otcem dítěte.Zjednodušeně řečeno, jakmile se tvoje žena ku...í a ty se s ní právě proto rozvedeš, a ona je těhotná a v uvedené době porodí, máš nejen bývalku, ale na krku vyživovací povinnost vůči dítěti až do doby, než se neprokáže, že není tvoje. A test otcovství lze provést až po určité době - myslím po roce ne-li déle.

    Další informace


    Co mají dělat rodiče, který nemají autoritativní povahu a nezvládnou své pubertální díte, které si musí často vyzvedávat

    na Policii České republiky ?

    Další informace