• Má-li někdo málo/hodně práce, pomůže v obou případech ji lépe zorganizovat? Kdo na tom bude líp? Nebo máte jinou radu? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Má-li někdo málo/hodně práce, pomůže v obou případech ji lépe zorganizovat? Kdo na tom bude líp? Nebo máte jinou radu?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Má-li někdo málo/hodně práce, pomůže v obou případech ji lépe zorganizovat? Kdo na tom bude líp? Nebo máte jinou radu?

 • Říkají v Oklahomě, že za Komančů bylo líp?  Další informace


  Je pravda, že člověk vidí pod vodou líp než na suchu?  Další informace


 • Víte, že každý čtvrtý občan ČR je zapsán v registru dlužníků ? Jo to hodně nebo málo ?

  Doplňuji:Ono to tak primitivní nebude. Pochubuji že většina věřitelů nahlásí dlužníka dříve než mu zašle upomínku.

  Další informace


 • Nebyli bychom na tom lépe, kdyby nikdy nedošlo k českému národnímu obrození?

  Mluvili bychom německy, což by pomohlo obchodu, možná by nás díky vazbám na Německo a Rakousko brali jako západní evropu a ne jako východní, snáze bychom se učili angličtinu...

  Další informace


  Máte také dojem, že někteří lidé jsou v poslední době hodně nevrlí a podráždění a používají málo úsměv ?

  Mě zase přijde, že ten kyselý ksicht vidí každý na druhém, ale sám si neuvědomuje, že se sám pořád tváří jak bluma v září...Každý si o sobě myslí, že on je lepší a ti druzí by se měli změnit. Pořád kolem sebe slyším: To je doba co? Ti lidi jsou pořád tak naštvaní, kdo to má vydržet... Ale kdo jsou ti lidé? Jsou to ti samí, co si stěžují a přitom jakoby čekali na prvního, který se snad odváží a začne být jiný ... Jenže... Pak o něm řeknou, že je nějakej divnej , snaží se na sebe upozornit a kdoví co ještě. A bude to bílá vrána, kterou mezi sebe nevezmou.Lidé jsou velcí pokrytci. Dnešní společnost ovládl konzum a k tomu patří lež a přetvářka. Takhle si ale sami ubližujeme, protože honbou za mamonem a kalkulací i ve svém vlastním soukromí stejně - i když se to stydíme navenek přiznat - toužíme po tom, aby nás měl někdo obyčejně rád, vyhledával naší společnost a hezky se na nás usmál. Je těžké držet si nějakou pózu a toužit po upřímnosti jiných. Vím to, protože mám čím dál tím víc klientů, kteří nepotřebují ani tak poradit, ale mají neskutečnou potřebu jen s někým sdílet svůj vlastní život. Vypovídat se. Fascinuje mne, co všechno mi lidé dokáží svěřit - třeba ze svého dětství, úplného soukromí - kdyby jejich partner kolikát věděl, co má doma za obdivuhodného nebo velmi citlivého člověka, byl by překvapený. Lidé se musí naučit dobře si vybrat toho, s nímž žijí a pak se mu nebát svěřit se. Jenže ta ulita býval často tak šíleně neprostupná a narušená špatnými zkušenostmi, že se to

  Další informace


  Kteří občané se mají mýt líp než my?

  Myslím si, že mytí nerozhoduje o tom, kde se bude mít líp.Stačí použít veřejnou hromadnou dopravu a na nemyté cestující upozorní zápach. Nejde jen o bezdomovce, kteří se bohužel často nemají kde mýt, ale i o elegantně oblečené muže či ženy ...Takže nezáleží na tom, že ten, kdo se bude mýt, se bude mít líp.:))

  Další informace


 • Sound (abych měl zapojený sluchátka a repráky a aby to hrálo z obou)  Další informace


  Jak na webových stránkách udělat, že ten kdo na ně přijde bude mít jinou myš?

  Jak udělám na webu, že návštěvník bude mít myš kterou chci aby měl, prostě můj obrázek neboli ukazatel myší a návštěvník stránek to uvidí.Doplňuji:Kdyby něco tak to CSS neboli HTML a nebo cript chci právě vědět, něco znám a něco ne. Aby už nebyly takovéto připomínky. Děkuji za pochopení.

  Další informace


  Ch si koupit Windows7 Home prdmium SP1 64 bit CZ DEM original.V počifač mámXP200).Bude to fungovat lepe z w..7.

  Uplne vas tedy nechapu :D mate tam windows XP a chcete prejit na Windows 7 ..?Pokud to myslite takto ..tak by bylo priste dobre nam rict jakej mate Pc ci notebook..aby jsme vedeli presne parametry ..:)) nicmene zde mate program na otestovani Pc je moudre prejit s vasim harware na Windows 7 a href"http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/systemove_nastroje/ostatni/windows-7-upgrade-advisor/" rel"nofollow" http://www.stahuj.centrum.cz/ hellip /a Windows 7 Upgrade Advisor je to program primo od Microsoftu a je delany pro tyto ucely ...:D

  Další informace


  CAPTCHA - kdo poradí, nebo lépe implementuje za mně?  Další informace


 • Když má jít nezaměstnaný do vězení, tak po dobu, kterou tam bude, tak bude i nadále na úřadě práce, nebo jej vyřadí?

  Pokud jej vyřadí, tak sociální a zdravotní bude platit věznice či si to musí vezeň po propuštění pak všechno zpetně doplatit?

  Další informace


  Hodně půjček, málo peněz..

  Dobrý den,najde se tu někdo, kdo mi efektivně poradí? Jsem 26letá mamina na mateřské, máme dvě malé děti 2roky, 5měsíců. Za měsíc mi končí mateřská a nastupuji na rodičovský příspěvěk, který jsem si dala na tři roky to je 7600Kč. Dříve ještě před dětmi jsme se hodně zadlužili, máme 3půjčky, 2 kreditní karty a rok i hypotéku na byt. Celkem naše dluhy činní 1,55mil. Milion hypotéka, zbytek dluhy bokem. Teď pomalu došlo na to, že nezvládáme splácet ( zatím stále platíme, žádné problémy v registrech nemáme ), ale za měsíc už to bude nevím jak... Ptali jsme se už v různých bankách, kde dělají konsolidace půjček a nevyhověli nám z důvodu toho, že jsem na mateřské tudíž sociální případ. Že bychom potřebovali alespoň ještě jednoho spolužadatele na půjčku. Kdo Vám ale v dnešní době půjde společně do půjčky 550tis? Jedině blázen. Je to na hlavu postavené, my splácet musíme tak jako tak, teď nám dluhy dělají něco kolem 12tisíc měsíčně. Kdybychom dosáhli na konsolidaci, která by nám sice prodloužila dobu splácení, ale o hodně snížila splátku, byli by jsme schopni splácet bez problémů. Máme vůbec nějakou šanci na záchranu??? Moc děkuji za odpovědi. Díky. Míša.

  Další informace


 • mnoho chlapů řeší to že není práce chlastem a žena se stará máte nato radu?

  znám kluka nemá práci sedí doma ale jak mu příjde podpora sedí v hospodě až nic nemá jeho žena se stará ale byt je jeho co má dělat?

  Další informace


  bolí porod hodne nebo málo?

  čekám miminko a je mi 22 jsem v sestem mesici a docela se bojim prosim pomožte

  Další informace


 • Kdo je na tom hůře? Ten kdo propije víc než vydělá, nebo ten co nevydělá ani tolik, kolik propije?

  Oba dva jsou na tom stejně blbě, opilci. Mají dluhy a zničená játra. :-))

  Další informace


 • Nevíte někdo nějakou radu-zkušenost , aby šlo učivo lépe do hlavy?? prosím ;)

  Z textu v učebnici si udělat stručné, jednoduše psané výpisky a podtrhnout si to klíčové slovo, číselný, údaj definicivypsat si vysvětlení odborných termínů ze slovníku cizích slov či jiné odborné literaturyPokud to jde, tak si k vysvětlení odstavce udělat nějaký dostatečně veliký nákres a barevně si zvýraznit veličiny (např. v trojúhelníku si jednou barvou zvýraznit strany, jinou úhly, další barvou výšky, další barvou těžnice) nebo aby to už nebylo přeplácané tak si to tou samou barvou jako v náčrtu nakreslit v detailu vedle.Pokud si do učebnice nemůžeš kreslit tak si to okopíruj na barevné multifunkci či alespoň černobíle a barevně si to pak zvýrazni, podtrhejDalší rady jsem napsal na svém webu o Elektronika -me hobby: a href"http://elektronika-me-hobby.8u.cz/jak-se-ucit-odborne-elektrotechnicke-predmety-na-strednich-odbornych-elektrotechnickych-prumyslovych-skolach-strednich-odbornych-ucilistich.php" rel"nofollow" http://elektronika-me-hobby.8u .cz/ hellip /a napiš mi na michal.kolesa@seznam.cz radám, kterém neruzumíš z mého webu. Poskytne mi to zpětnou vazbu, abych to napsal pochopitelněji.Tento dotaz je tu často na odpovědích a někteří už regují stavem , který by si zasloužil kobku - vypolstrovaná místnost (něco jako je žíněnka v tělocvičně, ale z omyvatelného materiálu - potaženo nějakým vykslajvantem) v psychiatrické léčebně nebo na záchyce (protialkoholní stanici).

  Další informace


  Je 12.000 čistého hodně, nebo málo na studenta?

  Dvanáct tisíc za osm hodin práce za denoprava: to má být za celý měsíc, ale při denní pracovní době osm hodin

  Další informace


 • Zvraceji bulimicky hodne nebo malo?:)

  Nemyslim jak casto:) ale kolik toho vyzvraceji. Nejak me to ted napadlo :)

  Další informace


  Dámy a pánové,rozhodl jsem se setkání zorganizovat,pište mi sem Vaše připomínky a nápady.

  Brzy dodám jméno a adresu podle toho,kolik se vás ozve mužů i žen.Budu Vás informovat.Doplňuji:Upozornění admina:Výše uvedené ´oznámení´ nemá charakter OTÁZKY dle kriterií Kodexu uživatele - proto byla ´otázka´ zablokována.

  Další informace


  Dostávají se injekce do obou rukou?

  u doktorky vždycky dostanu injekci do levé ruky, nevíte zda si mohu říct, aby mi to dala do pravé?četla jsem že tlak by se měl měřit na levé ruce, tak jestli to také není něco takového. dík

  Další informace