• Má stáří spermie a doba, kterou stráví na cestě k vajíčku, vliv na stav výsledného jedince, tedy zdraví, intelektu atd.? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Má stáří spermie a doba, kterou stráví na cestě k vajíčku, vliv na stav výsledného jedince, tedy zdraví, intelektu atd.?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Má stáří spermie a doba, kterou stráví na cestě k vajíčku, vliv na stav výsledného jedince, tedy zdraví, intelektu atd.?

 • Pokud je člověk sám v nouzi bez telefonu a nemůže pryč od PC, tak jaký je e-mail na záchrannou službu, policii a hasiče?  Další informace


  Jakým slovem byste vyjádřili duševní vlastnosti tohoto jedince?  Další informace


 • Povinná výbava na cestě do Chorvatska  Další informace


  Autobaterie - kapacita vs stáří  Další informace


 • stačí mi OP při cestě do Itálie?  Další informace


  Potřebuje se pri ceste do Recka pres Srbsko pas?  Další informace


  Kterou aerolinku doporučujete při cestě do USA..co se týká kvality a modernosti letadel?  Další informace


  Je nutný pas při cestě do Skotska?  Další informace


  Díváte se na video v letadle při cestě na dovolenou?  Další informace


 • Proč zrovna 44 kaplí, po svaté cestě Via Sancta? Důvod? Děkuji...

  Dá se vyčíst z odkazu. - nadpis Via Sancta-Svatá cestaUvádím jen úryvek.Ve druhé polovině 17. století, kdy se poutě konaly nejen na všechny mariánské svátky, ale i u příležitosti svátků ostatních světců spojených s Palladiem, bylo rozhodnuto ozdobit svatou cestu čtyřiceti čtyřmi kapličkami - zastaveními.Kapličky se začaly stavět v r. 1674 - jejich počet 44 je určen počtem mariánských invokací loretánské litanie. Vzdálenost mezi nimi se pohybuje v rozmezí od 400 do 600 metrů. Průměrná vzdálenost je v podstatě okolo délky 500 metrů, což přibližně odpovídá délce Karlova mostu. Všechny byly vyzdobeny obrazy. V obou horních rozích byl vymalován znak a jméno toho, jenž kapličku svým nákladem dal vybudovat. V oválném středu mezi nimi pak byl obraz Panny Marie, podle v Čechách, na Moravě a ve Slezsku známých ctěných poutních obrazů. Ve výklenku byl namalován velký obraz ze života knížete sv. Václava. Kromě toho zdobily kaple erby a vysvětlující nápisy v latině. a href"http://mojeharmonie.mypage.cz/menu/cesta-prirodyoutni-mista" rel"nofollow" http://mojeharmonie.mypage.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Existuje čtečka zdarma na QR kódy která by fungovala offline tedy bez internetu (ne tedy od seznamu...)

  Ano, existuje. Záleží ale na typu telefonu - tedy platformě.Já mám dobré zkušenosti s Kaywa reader na symbianu. Ale podporuje i JAWA a dalši platformy. Čtečka navíc podporuje i BAR kódy. a href"http://reader.kaywa.com/" rel"nofollow" http://reader.kaywa.com/ /a Je třeba se zaregistrovat. I když to na první pohled nevypadá, na stránce JE možnost stáhnout čtečku do počítače (ne tedy jen přes internet v mobilu).

  Další informace


 • Upravuje vyhláška o provozu na komunikacích zbytečné troubení při cestě na svatbu a zpět z úřadu?

  Měli by tam jet potichu, beztak to nikoho nezajímá.

  Další informace


  Jak se započítává čas, trávený na služební cestě nebo přesunem mezi pracovišti? Co patří do pracovní doby a co už ne?

  Co se z času stráveného na služební cestě nebo cestě z jednoho pracoviště na druhé v rámci organizace započítává do pracovní doby? Pokud cestuji v pracovní době na místo práce, je to již pracovní doba?

  Další informace


 • Při venčení jsme na polní cestě viděli tyto houby. Co to je za houbu? Jsou jedlé? A chutné?

  Prasivka, S nozickou by to byla pychavka, tu jsme sbirali, ale mi v polevce nechutna.

  Další informace


 • Pokud je v době rozvodu dítě teprve na cestě, má exmanžel nějakou vyživovací povinnost exmanželky, když dítě není jeho?

  Automaticky v době přibližně 300 dnů od rozvodu je dítě jeho, pokud nepožádá o určení otcovství, popř. pokud vlastní otec neprohlásí, že je otcem dítěte.Zjednodušeně řečeno, jakmile se tvoje žena ku...í a ty se s ní právě proto rozvedeš, a ona je těhotná a v uvedené době porodí, máš nejen bývalku, ale na krku vyživovací povinnost vůči dítěti až do doby, než se neprokáže, že není tvoje. A test otcovství lze provést až po určité době - myslím po roce ne-li déle.

  Další informace


 • Proč se někdo stane spisovatelem, umělcem, jiný řemeslníkem, vědcem malířem atd atd ...?

  Každý se rodí jako čistý nepopsaný list papíru. Co určuje, že si vybere takovou profesi, povolání, práci. Určitě hrají i geny svou roli, ale není to vždy tak.

  Další informace


  Jak se vypočitalo stáří vesmíru?

  je to někde podrobně vysvětleno? (ikdyž tomu neporozumím tak mě to zajímá)

  Další informace


 • Umírájí spermie ve chlorové vodě?

  Ano , nedoporučoval bych sex ve chlórové vodě!!

  Další informace


  Jaké mohou být příčiny špatné paměti ve stáří?

  Konzumace aspartamu a sloučenin hliníku vám spolehlivě vymaže paměť. Aspartam znáte, hliník se přidává do pečiva - sušenek, různých dezertů a bábovek (prodlužuje trvanlivost), instantní kávy (protihrudkující přísada), atd.

  Další informace


 • Kdy krmit psa, aby na procházce se nevyvenčoval? Jaká je tedy doba mezi krmením a potřebou?

  Např. krmení večer, procházka až odpoledne? Chtěl bych vyvenčování mimo náš dvůr nejvíce omezit

  Další informace