• Májí některá zvířata tři stejné orgány? Říká se jim trojpárové? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Májí některá zvířata tři stejné orgány? Říká se jim trojpárové?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Májí některá zvířata tři stejné orgány? Říká se jim trojpárové?

 • Který filmový hrdina inspiroval nejen naše orgány k zavedení elektronických náramků pro vězně v reálném světě?  Další informace


  Jsou tři kluci ty mají rádi stejnou holku vzdaj se jí nebo se mezi sebou domluvěj? všem je 15 let  Další informace


  Jak se říká ve Francii ženě, když muži se říká Monsieur???  Další informace


 • Když se říká, že je uprchlická krize řízená invaze Islámského státu, nedá se nazvat vlastizrádcem ten, kdo jim pomáhá?  Další informace


 • Mají vlajky vlající nad státními úřady či před školami všechny stejné rozměry?

  Potřebujeme nechat natisknout vlajku, která se pověsí pod tu školní.

  Další informace


  Lze hodnotit stejné činy stejně?

  Při příležitosti činu režiséra Němce, který vrací řád, medaili, jsem si vzpomněl na něco podobného. Jedná se o čin L. Pasteura, který obdržel medaili od Pruské akademie věd za jeho výsledky. Pasteur ale řád vrátil, protože Prusko - Německo bylo ve válečném stavu s Francií. L. Pasteur byl francouzský chemik, objevil lék proti vzteklině. Žil v 19. století. Příběh L. Pasteura je v knize Přemožitel neviditelných dravců, předpokládám, že je založen na pravdě. Otázka je: Dají se srovnat činy L. Pasteura a režiséra Němce vzhledem k okolnostem? Děkuji.

  Další informace


  Jak se má říkat černochům v UK?

  Když v US se jim říká Afroameričani.

  Další informace


 • Jak je možné ve vietnamské večerce vidět zboží privátních značek supermarketů? To mají stejné dodavatele,ale vyšší cenou

  jestli chodíš nakupovat do velkých obcho´dáků,všimni si vietnamců s několika vozejky a v nich balení potravin.Ne po kusech ale po krabicích.Pak ti to dojde k čemu to mají. Nakoupí např za 10kč a prodávájí ve svém obchodě za 15kč.

  Další informace


  Co myslíte,jak dalece jede černý trh s lidskými orgány?

  Jistě to je naprosto všední,každodenní záležitost.Dokázali by jste rozchodit skutečnost,že máte třeba! ledvinu nějakého vykuchaného nešťastníka?Tu ledvinu by jste samozřejmě nezbytně potřebovali,jak jinak.

  Další informace


 • proc jim tak dlouho trva nes se jim povede sporovoznit FB

  je to tu us mnohokrad položena otaska nejde to dis se chce te podivet do pratel na profil atd . objevui se jen prazdne stranka to vime vischni nevim jak ostatnim al eme to nejde us skoro 14dni a je to docela nepriijemny pac se chci podivat do si me pridal atd. a ono to nejde tak se chci zeptat co jim tak dlouho trva na tom to sprovoznit ????? dekuji

  Další informace


  Mají všechny paměti RAM stejné připojovací vstupy nebo se od sebe nějak liší? Jestly se od sebe liší, tak jak?

  PC paměť

  Další informace


  Jak vyriznout ze 2 stejne velkych obrazku stejne misto?  Další informace


 • Proč dvě ženy se stejným příjmením mají muže, kteří se nejmenují stejně?

  Znám lidi, jeden se jmenuje Drozd, druhý se jmenuje Drozda, ale manželky obou jsou paní Drozdová. Nemělo by být ženské jméno takové, aby jednoznačně vypovídalo, jak se jmenuje manžel? Děkuji.

  Další informace


 • Čím jsou nasycené tuky nasyceny, proč se jim tak říká?

  Tuky jsou chemicky estery tzv. mastných kyselin, mastné kyseliny jsou organické kyseliny s víceméně lineární molekulou a té se týká ta nasycenost či nenasycenost. Pojem nasycená či nenasycená mastná kyselina je přesně odpovídající pojmu nasycenosti či nenasycenosti molekuly uhlovodíků, což jsou základní pojmy v organické chemii - nasycený uhlovodík je takový, který ve své molekule neobsahuje nenasycené, tedy dvojné a trojné, vazby mezi uhlíkovými atomy - přiklady: ethan, propan, butan... nenasycený uhlovodík pak tyto vazby v molekule obsahuje (ethylen, propen, acetylen).

  Další informace


  Mají Tárik Azíz a Tarek Bechara ve skutečnosti stejné křestní jméno?

  Ano.Tariq Tarik, Tarek, Tareq, Tarec, Tarique nebo Tirik je arabské křestní jméno, používá se i v bosenštině i turečtin aj. a href"https://en.wikipedia.org/wiki/Tariq" rel"nofollow" https://en.wikipedia.org/ hellip /a Významy - dobyvatel, jitřenka, ranní hvězda. a href"http://carinamabayi.com/arti-nama/at-tariq.html" rel"nofollow" http://carinamabayi.com/ hellip /a

  Další informace


  Kolem obdélníkového záhonu s rozměry 5,25m a 3,50m mají být vysázeny růže stejně daleko od sebe tak, aby se nacházely

  Doplňuji:každém rohu záhonu spotřebovalo se jich co nejméně a)v jakém vzdálenosti je vysázíte? b) kolik růži budete potřebovat?

  Další informace


 • Mají se umělý zuby čistit stejně dlouho jako ty pravý?

  I Vy vtipálku :-DKdyž má někdo horší motoriku, může mu to zabrat 5 - 10 minut.Hlavně, (a když zcele nesedí , pod protézou, kolem spon ulpívají zbytka jídla) tak se mohou na rozdíl od stálého chrupu, vyčistit po každém jídle . Třeba jen kartáčkem. :-DU pevných náhrad je to jako s vlastním chrupem. Kartáčkem bez pasty častěji, pokud kolem členů můstku ulpívají zbytky potravy.

  Další informace


 • Májí některá zvířata tři stejné orgány? Říká se jim trojpárové?

  Ne, existují párové, pak už jenom mnohočetné (stonožky).

  Další informace


  Je pravda, že ručním odchovem papoušků se jim snižuje imunita, kterou jim předávají rodiče když je krmí přirozeně ?

  Asi ano, vše přirozené je většinou lepší. U umělých odchovů se tato hranice ale dosti stírá, a nejsou ve výsledku převážně žádné větší rozdíly.

  Další informace


  Jak by dopadlo náhodné setkání tří velmi vyhladovělých, ale stejně starých predátorů a to lva, leoparda a jaguára?

  Řekněme teoreticky, že by k tomu došlo i když to nezní třeba vůbec pravděpodobně nebo reálně, ale zkuste nepsat, že by k ničemu takovému nemohlo jo dojít. Prostě k tomu teď došlo.Kdo by zaútočil a kdo asi utekl? Nebo by si zašli na společný lov?

  Další informace