• Mám 15letého syna,který by chtěl být v péči otce,rozvedení jsme 10let,syn byl po rozvodu svěřen do mé péče. Poradíte? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Mám 15letého syna,který by chtěl být v péči otce,rozvedení jsme 10let,syn byl po rozvodu svěřen do mé péče. Poradíte?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Mám 15letého syna,který by chtěl být v péči otce,rozvedení jsme 10let,syn byl po rozvodu svěřen do mé péče. Poradíte?

 • Může být muž, který peče a vaří, sexy? Platí, že žena, která šéfuje, řídí autobus či bojuje ve válce, je sexy?  Další informace


 • Jak dostat syna z pestounske pece  Další informace


 • Je výhodnější, pokud otec u sebe syna zaměstná, nebo je lepší, když syn bude mít vlastní ŽL?  Další informace


 • Syn spáchal trestný čin, když byl nezletilý a v diagnostickém ústavu. Může na mě exekutor?

  SYN JE VE VÝKONU TRESTU

  Další informace


  Syn chce prodat byt, který jsem mu nechala k odkoupení?

  Syn chce prodat byt který jsem mu nechala k odkoupení.Nenechala jsem si napsat nic ani doživotí,mám tam pouze trvalé bydliště a nemám kam jít.Poradí mi prosím někdo co můžu dělat?Děkuji Majka

  Další informace


  Může dítě, které je soudně svěřeno do péče matky požádat o změnu trvalého pobytu bez vědomí matky?

  může dítě které je soudně svěřeno do péče matky ale již 3 měsíce bydlí u otce požádat o změnu trvalého pobytu bez vědomí matky?

  Další informace


  Mám děti v pěstounské péči s výplatou sirotčího důchodu.Mají děti nárok na výživné ze strany otce?Kdo o výživné žádá?

  Dětem se vyplácí sirotčí důchod + 163,-Kč do potřebnosti 1x.Mladšímu dítěti se nevyplácí nic.Tato částka byla vyčíslena při žádosti od ÚP ( § 45d zákova 94/1963- o rodině).Jako pěstounka jsem zažádala o zvýšení a o výživné pro 2. dítě.Návrh byl ze strany soudu zamítnut.Otec při 1. řízení nepřiznal všechny své příjmy, nějakým způsobem jsem nebyla přizvána k 1.soudnímu řízení při žádosti ÚP, majetkové poměry otce byly zjištěny pouze z daňového přiznání - 0,- zisk.Jakým způsobem postupovat , aby bylo dětem stanoveno výživné, otec má nemovitosti.

  Další informace


  Matka mého syna zřejmě pije, ráda vysedává v putykách, a když jsem si vzal syna k sobe, klade si podmínky. Jak to řešit?

  Dobry den, mam takovy dotaz. Matka meho syna zila 12 let ve spolecne domacnosti se svym pritelem, letos v lete si nasla noveho pritele a se svym byvalym si deti stridali. Pak se po trech mesicích vratila domu a v zari opet odesla a mesic nejevila o deti zajem. Domluvil jsem se tedy s jejim byvalym pritelem, ze si syna vezmu k sobe. Matka mi tedy podepsala odhlaseni ze ZŠ a prihlaseni do nove ZŠ. Kdyz jsem vsak chtel po ni, aby mi take podepsala dohodu o zmene pece o dite, tak rekla, ze mi nic takoveho nepodepise. Dnes jsem syna dovezl k sobe domu, kdyz jsem vybalil tasku s oblecenim, zjistil jsem, ze je vse male anebo zaprane. Takze budu muset nakoupit nove obleceni i nove zimni boty. Kdyz jsem se ptal syna, zda mu matka pomahala s balenim, rekl mi, ze ne. Kdyz jsem se ho ptal, kde je obleceni, ktere jsem mu nakoupil ja, odvetil, ze nevi. Pak prisla synovi SMS od matky. Rekni tatovi, ze mi musi podepsat, ze po me nebude chtit alimenty, nebude zadat o pridavek na dite a ani si nebude narokovat ulevu na danich. Muzete mi pomoci nebo poradit, jak tuto situaci resit?

  Další informace


  Je pravda, že i když bydlím v bytě mého otce a rozvádím se, musím partnerovi najít byt ???

  Pokud vím, tak majitel ( vlastník ) bytu ( otec ) dá výpověď mému partnerovi hned po rozvodu a on musí byt do 3měsíců opustit !!! Ale jeho povinnost a doufám, že i moje, není zajištění bydlení mého odpůrce ( budoucího EX ). Nebo ANO ???Když EX ukážu 3inzeráty na byt ( což bude moje snaha mu pomoci k vyhledání nového bydlení ) a EX je nepřijme - co s tím.... Jak to vlastně funguje ????Díky předem za vysvětlení - mám v tom nějaký BOR... ! :-(

  Další informace


  Dobrý den,chtěl jsem jsem se ještě zeptat,mého syna odsoudili v roce 2012

  Dobrý den,chtěl jsem jsem se ještě zeptat,mého syna odsoudili v roce 2012 za více trestních činů a dali mu to jako souhrnný trest a výstup má v roce 2017.Vztahuje se amnestie i na tyto případy?Děkuji

  Další informace


  Chtel jsem se zeptat,s manzelkou jsme si udelali konsodilaci uz jsme rozvedeny od unora u rozvodu jsme predlozily

  vyrovnani majetku kde jsme se dohodli ze ona bude plati 5tis a ja 3tis mesicne oba jsme to podepsali jenze ona ted vyhlasila osobni bankrot ta konsodilace je na jeji jmeno tak jsem chtel vedet co to prome znamena pry ji to zaplatej a 30procent ji budou strhavat z platu....ja v tom mel dluh30tis ona kolem 200tis....muzete mi poradit diky mejte se...

  Další informace


  Chci se zeptat,pokud jsou dva manželé rozvedeni,a ten druhý udělá nějaké dluhy přestane je splácet,kdo je zaplatí?

  Pokud dluh vzniknul po rozvodu (po nabytí právní moci rozvodového rozsudku) týká se tento finanční závazek pouze toho z bývalých manželů, který jej uzavřel, tedy i splácení (nesplácení) a případná exekuce na jeho příjmech nebo majetku.

  Další informace


  16.12.2013 byl soud,syn svěřen do mé péče,rozhodlo se i o výživném.Kdy rozsudek nabývá moci a začne být placeno výživné.

  U rozsudku o výživném jsou podstatné dva údaje:1) rozhodnutí soudu o výši výživného (z rozsudku by mělo srozuumitelně vyplynout i to, od které doby bude povinná strana k Vašim rukám muset výživné hradit m- včetně dlužného výživného)2) nabytí právní moci rozsudku (tato lhůta běžně trvá 14 dnů, takže hned po začátku roku 2014 si zajděte na soud své vyhotovení rozsudku potvrdit jako pravomocné. Pokud povinná strana nebude výživné hradit včas a v plné výši, můžete potom přikročit k represním opatřením a žádat soud o vystavení platebního rozkazu nebo exekuci).

  Další informace


 • Svěření dítěte do péče otce - jak to udělat?

  Muj tri apul lety syn je sveren do pece matky ,jeji pece se mi zdá absolutně nedostačujicí,(syn ma caste nemoci doprovazene hospitalizaci v nemocnici,kde je skoro prokazano ,zanedbani ze strany matky,mimo jine matka uziva drogy, nevim jak to prokazat)Mám šanci dostat dite do sve pece .ziji v zahranici ,ale jsem obcanem ceske republiky,jak musim postupovat,kdyz uz bylo svereno do pece matky.Dekuji.

  Další informace


  Svěření dítěte do péče otce

  Dobrý den, jaké jsou šance na svěření dítka do péče otce? Manželství již dlouhou dobu nefunguje a matka si nemístně vybíjí zlost na manžela přez 3letou dceru. Otec chce rozvod a odejít, ale matka pochopitelně vydírá otce dítkem. Dohoda mezi nimi o svěření nepřichází v úvahu, jaký první krok udělat? Děkuji

  Další informace


  Dobrý den mám dvě děti ve svojí péči a bývalý manžel by chtěl dceru do péče co proto musíme udělat? děkuji za odpověd

  Svěření dítěte do péče otci po dohodě

  Další informace


 • Lze jednoduše odpovědět na věčnou otázku: Kdo jsme, proč jsme a co je naším posláním?

  Na toto téma by bylo možno vést dlouhé debaty, aniž by bylo dosaženo nějakého uspokojivého vysvětlení. Třeba je to tak, žádná příčina naší existence a poslání není. Když už tady jednou jsme, tak bychom toho měli využít a prožít svůj život co nejsmysluplněji. Jak řekl Werich: ono se s tím totiž nic jiného dělat nedá.

  Další informace


 • Kdyz chci být obhájce jako u soudu, např. u rozvodu péče o dítě atd., na jakou střední školu mám jít?

  A stačí potom vyšší odborná?

  Další informace


  Jaké vidíte výhody že jsme v EU v NATO a že jsme ČR

  No, nebudu si přece kazit večer :-DDD

  Další informace


  Dd, muj syn byl vyloučen z SŠ.Jajsem podala odvolaní protí razhodnuti. jak dlouho to trva a kolik krat mužu odvolat?

  odvolať sa dá zvyčajne 1x.

  Další informace