• Mám 19ti letého syna,který studuje VŠ na denním studiu a při tom podniká na ŽL.Musím stále platit výživné??? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Mám 19ti letého syna,který studuje VŠ na denním studiu a při tom podniká na ŽL.Musím stále platit výživné???. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Mám 19ti letého syna,který studuje VŠ na denním studiu a při tom podniká na ŽL.Musím stále platit výživné???

  • Koupil jsem si novou Octavii a při denním svícení nesvítí zadní světla, je to tak v pořádku?



    Další informace


  • Jak se jmenuje český film kde myslím hrála Jana Krausová hlavní postavu a měla syna, který sprejoval po zdech.

    Ten syn měl dredy a nosil batoh se spreji, vic nevim.

    Další informace


  • Můžete mi doporučit nějaký komiks pro 10 letého syna?Díky

    Já nedám dopustit na Rychlé šípy....Vyšly znovu v knize tak před +- deseti lety....

    Další informace


  • Proč lidé chodí stále na předváděcí akce,kde se k nim chovají tak hrubě, i když se o tom stále informuje ?

    Přidám ještě 2 pohledy, sice právní a morální.1) Nekalé praktiky se mohou dít jen díky mezerám v zákonu.2) Senioři jsou tzv. ze staré školy, tzn. že dané slovo platí a sliby se samozřejmě plní.(Proto tolik kauz, kdy cizí podvodník se vydává za potomka v nouzi a vytáhne z poctivých staříků část jejich celoživotních úspor).Obdobně právní rámec předpokládá podnikatelskou etiku, platební kázeň, zodpovědnost a obecnou zodpovědnost (v podnikání i u půjček - jak u dlužníků, ale i vyčůraných lichvářů).Legislativa teprve se zpožděním a zdlouhavě reaguje na nehorázné fígly, jichž se neštítí podnikavci Předváděcí firmy obdržely sice 5,5 mega pokut za r. 2012, ale teprve v posledních měsících se projednává odejmutí živnostenských oprávnění těch nejkřiklavějších případů.Dokument Šmejdi to skrytou kamerou popisuje s děsivou brutalitou, - doporučená osvěta pro všechny důvěřivce, co snadno sedají na lep.Ostatně, nic nového, již v 15. stol. pronesl Niccolo Machiavelli památná slova: Jako je třeba dobrých zákonů na udržení mravů v lidském společenství,stejně nutné jsou obecně dobré mravy k zachování dobrých zákonů .Jako vždy, není na škodu odkaz na totéž téma na zdejších stránkách, viz zdroj:

    Další informace


  • Proč se musím stále přihlašovat?Pokaždé,když zapnu NB a chci vstoupit na stránky Odpovědi,musím zadat email i heslo-proč

    Doplňuji:Dával jsem : pamatovat, tenhle NB používám jenom já!, ale Terrylle, tohle jsem nezkoušel - uvidím.

    Další informace


  • Váš názor.Kolik by měl měsíčně platit alimenty řidič zájezdových autobusů na 19ti letou dceru...?

    Doplňuji:Řidič zájezdových autobusů:Jezdí Chorvatkso,Itálie...Má vydělečně činnou manželku a jednu vyživovací povinnost na 10ti letého syna.Kolik by měl tak platit na 19ti letou dceru z prvního manželství?

    Další informace


    Musím platit vyražené dveře na pokoji na lyžáku pokud je vyrazil jeden spolužák z pokoje když jsem se v tom pokoji zamkl

    Ten pokoj byl společný.Doplňuji:On nepočkal ani 30 sekund a potom je vyrazil.

    Další informace


    Když vydědím syna který je ve vězení mužu ho pak odhlasit z trvaleho bydlištebez problemu.

    Jsou dvě otázky v jedné:Vydědit syna můžete.Můžete ho i odhlásit z trvalého pobytu a to i bez jeho vědomí, na co ale splňovat několik podmínek, jako že jste vlastníkem nemovitosti, že syn se déle jak rok (myslím) nezdržoval v místě trvalého pobytu ...Více info Vám dají na obecním úřadě, jakož i formulář.Celá procedúra trvá asi měsíc.

    Další informace


    Musím platit nějaké výživné či jiné výdaje když nechci dítě?

    S přítelkyní žijeme spolu 4 roky a už od prvního seznámení ví že nikdy nechci mít děti a i ona mi tvrdila že je také nechce mít. Teď mi řekla že zjistila že je těhotná že asi nezabrala antikoncepce a že to tak chce nechat. Nabídl jsem jí že zaplatím interrupci že opravdu dítě nechci ale jí to nezajímá že si dítě nechá že s tím už nemohu nic dělat je to její volba. S přítelkyní se rozejdu ale zajímá mě zda se mohu nějak bránit placení výživného na její dítě? Předem děkuji za jakékoliv rady.

    Další informace


  • Budu muset platit výživné?

    Když mne znásilní žena a potom porodí dítě?

    Další informace