• Mám dotaz. V práci jsem dostala výpověď z důvodu uzavření prodejny(jsem prodavačka),mám 2 měsíce výp. lhůtu a nárok na - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Mám dotaz. V práci jsem dostala výpověď z důvodu uzavření prodejny(jsem prodavačka),mám 2 měsíce výp. lhůtu a nárok na. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Mám dotaz. V práci jsem dostala výpověď z důvodu uzavření prodejny(jsem prodavačka),mám 2 měsíce výp. lhůtu a nárok na

  • Jak má vypadat omluva (zástupkyně) vedoucí prodejny ? Je povinna se omluvit za chybu kolegyně __na_kolenou__ ?

    Ani omluva by rozhodně neměla poškodit něčí lidskou důstojnost. Na kolenou? Kde jsme, ve feudalismu?

    Další informace


  • Změna Start a Vyp. okénka



    Další informace


  • Můžu zrušit pracovní poměr s tím, že jsem stále ve zkušební době?

    Pracovala jsem 2 měsíce a 4,5 měsíce jsme stále v PN.DĚKUJI

    Další informace


    JaKÁ JE DOBA PRO PROVEDENÍ PŘEPOČTU DŮCHODU.čssz-V Praze mi špatně vypočítala důchod.Jakou mají lhůtu pro provedení nové

    Pro provedení přepočtu.

    Další informace


    Prodavačka prodává prošlé zboží, kde si můžu stěžovat?

    já bych se obrátil na ČOIku (Českou Obchodní Inspekci)

    Další informace


    Dobrý večer mám pracovní uraz s trvalýma následky můžou mi dát v praci vypoved kdyz mam smlouvu na dobu neurcitou?

    Ano mam na mysli vypoved krz pracovní úraz zda po marodeni me muzou vyhodit jenom krz ten uraz?

    Další informace


    Onemocněla jsem během zkuš.doby a dali mi výpověd.Mám nárok na nemocenskou a kdo mi bude dál hradit zdravot.pojištění?

    Pokud jste nemocná během výpovědní doby, tak vám zaměstnavatel může oznámit, že s vámi končí prac.poměr ve zkušební době, ale pouze až od 22.dne nemoci, dříve ne.Nárok na náhradu nemocenských dávek za 4.-21.den nemoci samozřejmě máte a zaměstnavatel vám tuto náhradu musí proplatit. Poté s vámi může ukončit pracovní poměr, ale i nadále máte NÁROK na nemocenské dávky od sociálky, a to za celou dobu nemoci, klidně i půl roku :-)O zdravotní pojištění se v době nemoci nestarejte, jste pojištěná ´státem´. Až vám skončí nemoc, tak si zajděte na úřad práce, který vás dále ´pojistí´ a nebo si najděte nového zaměstnavatele... -To Salvaje: Na nemocenskou nárok máte do konce zkušebky S: nemocenskou (ať již náhradu od zaměstnavatele nebo nemocenské dávky) bude tazatelka dostávat v tomto případě samozřejmě po celou dobu své nemoci, kromě úvodních 3 dní, tedy i po skončení ´zkušebky´ Musíte se nahlásit na úřadu práce S: nemusíte, ale můžete..., pokud si nenaleznete jiné zaměstnání Pokud jste nemocná a nemůžete se jít přihlásit na ÚP, zašlete jim neschopenku. S: proboha proč ? neschopenku, resp. lístky o pokračování nemoci k poslednímu dni v měsíci je nutné předávat zaměstnavateli, a to i poté co skončí pracovní poměr.

    Další informace


    má nárok majitel bytu požadovat dodržení nájemní smlouvy i přes tříměsíční výpovědní lhůtu?

    pokud je smlouva sepsaná na dobu určitou (v tomto případě od září do sprna 2015) a já jakožto nájemník chci smlouvu vypovědět potřebuji majitelův souhlas o závažném důvodu k vystěhování? prý by se měla smlouva dodržet do konce. mám za to, že pokud mu zašlu výpověď a uběhnou tři měsíce mám nárok se vystěhovat bez jakéhokoliv souhlasu.

    Další informace


    Mám problém.Po emailu jsem poprosila knihovnu,aby mi prodloužily výpujční lhůtu na knihy.To ovšem neudělali.

    Už dříve jsem jim napsala email s žádostí o prodloužení a problém s tím nebyl.Teď jsem to potřebovala prodloužit ze zdravotních důvodů o 2 měsíce (ležela jsem v nemocnici,a nebyl kdo by mi to tam donesl).Knihovna mi ovšem neodpověděla a ani mi to neprodloužila.Jelikož jsem měla plný počet knih,teď to dělá zhruba 1000 kč.Jde se proti tomu nějak odvolat?Vždyť jsem je přece o to požádala.

    Další informace


    Dostala jsem výpověď dohodou do 1 měsíce, nechci ji podepsat, neboť mi zaměstnavatel dluží výplaty. Jak postupovat dále?

    Výpověď dohodou neexistuje...-)Buďto jsi dostal výpověď a nebo musíš souhlasit s dohodou...___Asi bych, na tvém místě, podmínil podepsání dohody tím, že mi zaměstnavatel předtím vyplatí dlužný plat (a to včetně platu za ´budoucí´ měsíc - zálohová platba) - ideálně v hotovosti, aby nemohlo, z jakéhokoli důvodu, dojít k zablokování příkazu k úhradě...

    Další informace