• Mám párek zebřiček a párek chůviček, chovám je pohromadě, a jednou jsem v jejich misce na zrní... - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Mám párek zebřiček a párek chůviček, chovám je pohromadě, a jednou jsem v jejich misce na zrní.... Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Mám párek zebřiček a párek chůviček, chovám je pohromadě, a jednou jsem v jejich misce na zrní...

 • Jednou jsem si v obchodě koupil Mozartovy placky ale takový produkt nikde pod tímto názvem nemohu najít...  Další informace


 • Zebricek v koupelne  Další informace


  Už jsem se na tuto otázku jednou ptala.. Když potřebuji sepsat věci v bytě, aby je nezabavil exekutor, stačí to takto???  Další informace


 • Proč mám u děti v pokojíčku obraz s TV programy pěkný a v obýváku mě to zrní?  Další informace


 • Slečna Guru...nevíte někdo kde sehnat tenhle český film? Jednou jsem ho měla na kazetě do videa, ale to už nedohledám.

  Taky jsem nic jiného rozumného než uložto nenašel..

  Další informace


 • V misce bylo 56 jahod. zbylo jich 8 . jaká je to částka původního počtu?

  potřebuju to

  Další informace


 • Proč si většina lidí stěžuje na to, že za jejich životy můžou politici, kteří za jejich životy vůbec nemůžou?

  Proč to lidé dělají? Však lidé si za svoje životy můžou sami. Úplně miluju, když lidé říkají: Za všechno může Kalousek, za všechno může Babiš , přijde mi to směšné. Za co můžou? Co vám udělali?Nestačilo by, kdyby takoví lidé začali místo stěžování si na ostatní něco se svým životem dělat, začít vydělávat a užívat si? Vy jste si vybrali, co chcete v životě dělat, pokud jste dělníkem, a nebaví vás to, byla to vaše volba, ne Babišova.Odpovědi, jako že politici jsou zloději, mě nezajímají, nikoho neokrádají.

  Další informace


  Jsou ve Vaši rodině pohromadě pravičáci i levičáci? Snášíte se navzájem? Přece názorově jsou oba tábory tak rozdílní.

  Doplňuji:Nemyslím teď politické názory v rodině, ale názory všeobecně v běžných situacích, kde pravičák a levičák mají samozřejmě hodně rozdílné názory.

  Další informace


  Je někde na internetu žebříček všech národů podle průměrné hmotnosti?

  Nechci žebříček nejobéznějších národů, to vím že nejvíc vepříků mají amíci a mexikáni, zajímá mě průměrná hmotnost.

  Další informace


 • Žebříček z tisíců souborů  Další informace


  Obraz na monitoru mám víckrát - jak to vrátit zpět, aby byl jen jednou?

  obraz na monitoru mám 6x po manipulaci s nastavením proxy adresy-jak to vrátit zpět na jeden? A jak zrušit tu proxy adresu? Díky za odpověď. P.M.

  Další informace


  Jak se zbavit reklamy (viru), který jsem si jednou stáhl do počítače a každých 5 minut se mi otevře nové okno na webu?

  Zdravím všechny,jsem nyní v Anglii a jednou jsem si chtěl stáhnout jeden soubor z internetu a znáte to... je to chráněno tím, že musíte vyplnit takzvanou survey . U nás tato služba funguje tak, že většinou musíte poslat sms a upsat se nějaké službě. V cizině, jako například tady to funguje tak, že si stačí stáhnout nabízený program a je to. A v tom je ten problém.Stáhl jsem si ten program a do počítače se mi nainstaloval nějaký vir, který mi každých 5 minut otevírá nové okno v mém webovém prohlížeči a hází tam reklamu a většinou je to stránka, která se mi rovnou snaží něco stáhnout do počítače...Stáhl jsem si proto asi 2 antiviry, které některé tyto stránky blokují, jako hrozbu a také jsem si stáhl adblock, protože na každé stránce bych měl jinak cca 40 reklam, díky tomu viru. Adblock však nezaručil to, že by se mi neotevírala nová okna sama od sebe...Nevíte někdo, jak se toho zbavit? Opravdu mě to štve a vadí mi, že každých 5 minut musím to okno zavřít, protože mě to tam samo přesměruje a někdy mě to ruší i při sledování filmů, protože se mi internetový prohlížeč sám od sebe otevře s reklamou.PS: Stáhlo se mi to úplně do všech mých prohlížečů.Byl bych rád za jakoukoliv radu a pomoc a především, abych si to byl schopen opravit či odstranit sám.Předem díky všem. )

  Další informace


  Google Reader - vaše oblíbené RSS zdroje pohromadě  Další informace


 • mám rozvedené rodiče.jednou jsem mámě řekla že k němu už nechci a ona mu to řekla.prosím o pomoc.jakmu to mám říct

  Mám rozvedené rodie mámě jsem jednou řekla že k tatovi už nechci chodit (byli to jen jednou měli jsme strašně velkou hádku kuli nevlastní mámě) ...jednou jsme se s mamou v něčem neshodlia ona vzala telefon a řekla mu to ...jak to mám tátoj vysvětlit

  Další informace


  Chovám se k lidem strašně, abych se vyhnula vztahům?

  !UPOZORNĚNÍ!Pokud nejsi hodně znuděný nebo nemáš zájem probírat život cizího člověka, tak to není otázka pro tebe.Dobrý den, před 2 lety jsem ve společnosti neměla žádný problém. Lidé říkali, že mě mají rádi a že jsem veselá a milá.Já vůbec netušila, že tak působím, prostě jsem byla svá.Už před zmíněnými 2 lety mi také umřela maminka.Od té chvíle se mi změnila celá perspektiva na život.Naprosto jsem se změnila, dřív vítanou společnost teď záměrně odpuzuji. Chovám se schválně namyšleně a hrozně, aby si to lidé o mně mysleli... Nevím proč, asi mi připadá že když si to o mě budou myslet tak se mnou nebudou chtít bavit a budu mít pokoj.Př. Napsal mi kluk, do kterého jsem léta “tajně zamilovaná”, a odpálkovávám ho jen tak, jak můžu. Přijde mi, že ani jeden by z toho nic neměl kdyby jsme si povídali. Tak mi to připadá u všech.Naprosto zbytečné...Poslední dobou se bojím lidem dívat do očí a radši se bývalým přátelům vyhýbám. Uvědomuji si, že pokud se budu společnosti stranit tak neprožiju šťastný život, což nechci, života si moc vážím. Ale prostě mám pocit, že nemam co nabidnout. Máte někdo stejné zkušenosti?

  Další informace


 • dobrý den,jsem učitelka v MŠ, mám materitu, ale studovala jsem ekonomii. CHtěla jsem se zeptat jaké minimum potřebuji?

  Je mi už 40 let a potřebovala bych si doplnit vzdělání, abych mohla i nadále pracovat ve školství. Děkuji

  Další informace


  Dobrý den,mám dotaz zda mám ukončené základní vzdělání. Z páté třídy jsem šla na gymnasium,kde jsem byla 4 roky a

  pak odešla s pětkou na soukromou školu,kterou jsem nedokončila.Děkuji za odpovědi

  Další informace


 • jakých pět musí mít člověk pohromadě,aby byl v pořádku?

  Doplňuji:Proč zrovna pět. Co je tím číslem myšleno.

  Další informace


  Chodím se synem na logopedii jednou za 14 dní. Jednou měsíčně si logoped řekne o těch 30kč. Je to v pořádku?

  Doplňuji:K logopedovi nás poslala dětská doktorka. Jen mi není jasné proč si o těch třicet korun neřekne pokaždé, ale spíš tak náhodně.

  Další informace


 • Mohu položit psovi k jeho misce minerální liz neboli kamennou sůl?

  Můžu Fanynce k mističce s vodou položit liz? Lízne si podle svý potřeby?Bude si v případě potřeby lízat, jako třeba kanec, vysoká, žirafa či kůň?

  Další informace