• Mám pupínky na stejném míste na krku a bolák za uchem? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Mám pupínky na stejném míste na krku a bolák za uchem?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Mám pupínky na stejném míste na krku a bolák za uchem?

  • Teď bude zase soustavně mazán bolák ?



    Další informace


  • Bolest hlavy a krku



    Další informace


    Bulka za uchem



    Další informace


  • Poradí mi někdo prosím nejaky dobry film ktery je ve stejnem duchu jako je NA PLNÝ PLYN? děkuji předem



    Další informace


  • Má nějaké obecné označení fenomén obrazu v stejném obrazu?

    Je nějaké obecné označení (české, anglické) pro fenomén tohoto typu: a href"http://www.toulky.estranky.cz/img/mid/452/nekonecny-obraz.jpg" rel"nofollow" http://www.toulky.estranky.cz/ hellip /a ?Děkuji

    Další informace


  • Koupil jsem noutbuk a má na obrazovce vypálenej pixl, kterej se střídavě objevuje na stejném míste. Dá se rekl./opravit?

    Sony VAIO VPCF12Z1E/BI.CEZ zelenej pixl.

    Další informace


  • Co drží vítězové v ruce na olympiádě - na krku medaili a v ruce?

    Dobrý den,vždy když se předávají medaile, tak ji (medaili) dostanou na krk a do ruky nějaký předmět (jako místo kytice). Nevíte, co to prosím je za předmět?Děkuji,kajicek94

    Další informace


  • Jak dlouho po opuštění nedokončeného učiliště lze pokračovat ve stejné škole a stejném oboru?

    Má šanci žák který před 6 lety opustil před dokončením učebního oboru se dostat zpět na původní školu a nyní dokončit původní obor nebo musí začít znovu od prváku? Pokud to ve věku 25 let let ještě vůbec jde.

    Další informace


  • Finty na bolest v krku

    boli me v krku a mam vysoky horecky. Nechci jit hned k lekari a resit to ATB. Máte nějaké rady, které vám vždy pomohli uzdravit se? Samozřejmě mám také svě finty (pastilky, studené jídlo), ale třeba by mně mohl pomoct někdo další.. děkuji.Doplňuji:Nebojte, ja pravě na horečky trpím hrozně moc. Hned mám 38°. Ale hned mi klesne po paralenu. Třeba kámarádka kdyby měla 38° taky tady prý už není. :-) Fakt vím, že zatím k lékaři nemusím. Vždycky mně to za pár dní přejde...

    Další informace


    Domácí lék na bolest v krku

    Neznáte nějaký lék na BOLEST V KRKU, už doma nic nemám a do obchodu ted nepůjdu, teplý čaj s medem nějak nezabírá neznáte něco jiného ?

    Další informace