• Mám zhubnout nebo přibrat? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Mám zhubnout nebo přibrat?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Mám zhubnout nebo přibrat?

  • Jak pribrat 5 kg



    Další informace


  • Kolik bych asi mohla zhubnout, kdybych každý den udělala 20sklapovaček a omezila jídlo...Potřebuji se totiž o prázdninác

    h vlést do plavek a mít plochébřícho ale pomocí jenom sklapovaček nebo kolik bych jich asi měla udělat abych po měsíci viděla výsledek takže denně kolik?

    Další informace


    Jak zhubnout za týden?

    Chci se vás zeptat jak se dá zhubnout za týden? moc rád bych to věděl protože mám nadváhu a potřebuju ty kila už ze sebe dostat a to právě za týden. Já jsem totiž četl že se dá zhubnout za týden ale nevím jestli se dá přesně zhubnout za týden protože je to nepravděpodobné. Ale zkusit to můžu ne mám na to přesně týden to znamená pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek akorát o víkendu zdravě jíst nechci protože si chci odpočinout. Takže dejte mi pár rád na zhubnutí za týden

    Další informace


    Jak mám zhubnout 5 kg, jsem holka vážím 48.5 kg měřím 160 cm a jsem tanečnice?

    je mi 13 let měřím 160 cm a vážím 48.5 kg jsem tanečnice a potřebovala bych do konce prázdnin zhubnout alespoň 5 kg poradíte mi jak na to?

    Další informace


  • Jak zhubnout do leta



    Další informace


    Jak spravne cvicit a jist pri snaze zhubnout?

    Dobry den, mam dotaz. Je mi 17 let, vazim 55kg a merim 155cm. Ano, BMI mam v norme, ale nevadilo by mi shodit nejake to kilo. Hlavni problem jsou silna stehna. Vim, ze bez pohybu se neobejdu, jen bych chtela poradit, jak spravne cvicit a jist, abych vzhledem k memu veku a ostatnim dispozicim trochu zhubla. Dekuji predem za odpovedi :))

    Další informace


    Jak nejlépe zhubnout?

    potřebuju vědět jak zhubnou 25kg.Kdyš běham tak se hrozně zadejchávám. piju čistou vodu nebo neochucenou sodu.A používám vybrační pás. (nevěděl jsem kam toto dát tak jsem to dal do sportu)

    Další informace


    Jak zhubnout svalovou hmotu



    Další informace


    Mám 13 let vážím 67 kg a merim 164 cm......jak zhubnout v 13 letech?

    Nemyslím si, že jsem tlustá, ale hubená taky ne. Chtěla bych aspon tak 50 kg....ale jak?

    Další informace


  • Můžu nějak přibrat, když mám dobré spalování?

    Ahoj, je mi 13 let, měřím 160 cm a vážím 45 kg. Jsem hodně hubená jsou mi vidět žebra a hrudní kosti. Denně potřebuju alespoň 6 jídel (chodů), jinak mám v noci hlad.Jinak mám hrozné chutě v noci kolem 21:00-0:00 hodin. Jím maso (pokud je libové) a nebo nějak tepelně upravenou zeleninu. Ovoce a syrová zelenina mi nechutná. Spalování mám velice dobré a z tohoto důvodu nemám šanci zhubnout. Sladký by mi také nepomohl (nemám ho ráda). Doktor si myslel že mám špatnou štítnou žlázu, ale výsledky ukázaly že jí mám v pohodě. Tak je nějaký zbůsob jak přibrat?Doplňuji:Tak maso jím, rybi taky, sýr a tvaroch taky, jogurt také ale ne tak často. Jinak to tučnější maso nevim většinou jím pouze jenom kuřecí, na ostatním mi vdí že je tlusté...

    Další informace